Treść opublikowana przez dawid97531
-
B6 DIVISION
to zalezy od ceny ....dzis kumpel byl w Gostyniu i koles sprzedali mu czujnik temperatury cieczy chlozacej za 85 zl .
-
B6 DIVISION
okolice Gostynia Krotoszyna
-
B6 DIVISION
Panowie nie moge nigdzie w mojej okolicy dostac czujnika temperatury silnika . Moze wy wiecie gdze najszybciej go dostane?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
ok jutro postam sie zmierzyc
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Dlatego jak się już kupi ten zaworek to się go nie opłaca sprzedawać. Ja dałem za mojego 450zł z przesyłką u Respect bo $ wtedy wysoko stał. Jakbym miał go teraz pogonić za 270zł to wolę se go zostawić. Dlatego się rozmyśliłem ze sprzedażą, bo nikt mi za niego nie da tyle ile bym chciał. A pewnie niewiele osób o tym wie, że Forge 007 ma dożywotnią gwarancję producenta bo się wogóle nie zużywa, jedyne co się wymienia to oring gumowy (koszt 50 groszy) jak się już zużyje co nie prędko następuje bo chodzi to na smarze. Reszta to aluminium. Dlatego Forge nie traci na wartości, czy nowy czy używany jest taki sam i działa tak samo. ja wlasnie potrzebuje te oringi i nie moge ich w okolicy znalesc , moze ktos z was moglby mi pomoc zalatwic te oringi?
-
B6 DIVISION
kurcze teraz dokladnie nie pamietam kumpel podpinal vaga ...a gdzie dokladnie znajduje sie ten czujnik temp.silnika?
-
B6 DIVISION
no bo ten na 4 siedzi za silnikiem. A chodzi Ci o ten na rurze dolnej od chlodnicy tak? na vagu wyskakuje blad czujnik temperatury silnka ..czyli pewnie to bedzie ten z tylu silnika ? ktos m powedzial ze to ten na przy chlodnicy ale to by byl czujnik temperatury wody
-
B6 DIVISION
wtyka jest na 2 piny ten na 4 kosztowal 35 zl ale nie pasuje
-
B6 DIVISION
Panowie wyskakuje mi na vagu blad -czujnik temperatury silnika ile kosztuje ten czujnik
-
[B6 AVJ] Co wymienic przed wirusowaniem?
jutro odbieram auto od mechanika robiony byl rozrzad wymienie jeszce olej swiece przeplywke, dv pomysle troche czy pakowac ko4 i wtedy odezwie sie do nosba ........jak chcialem kupic twoja b6 to niechaciales sprzedac a teraz wisi na allegro
-
Spot Leszno
ja ostanio przeplukiwalem w pasacie b5 grzeje jak trzeba
-
Spot Leszno
w przyszlym tygodniu odbieram auto wiec w ten wekk odpadam
-
Spot Leszno
ja jutro zawoze auto do wymiany rozrzadu
-
Spot Leszno
hehe ja bym wpadl tylko ze mam 50km wam jest latwiej jestescie miejscowi wiec jak beda tylko 2 osoby to i tak bedzie ok ...chyba ze spot gdzies w polowie drogi
-
[B6 AVJ] Co wymienic przed wirusowaniem?
witam od niedawna jestem posiadaczem b6 1.8t avj 150 km wczesniej mialem b5 1.8t aeb 187km na gazie BRC bylem bardzo zadowolony . teraz mam instalacjie gazowa z ktorej nie jestem zadowolony raz ze duzo pali bo w granicach 17 l w trasie przy 90km /h 2 roznie pokazuje poziom gazu w butli czuje roznice w mocy . i zauwalylem ze podczas jazdy na gazie pali rowniez paliwo . Moje pytanie brzmi co tutaj zmienic zeby bylo oki dodam ze auto po zimie idzie do wirusowania .data zakladania gazu to 16.06.2011
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
zastanawia mnie dlaczego przod auta stoi troche wyzej niz tyl ....? u mnie jest to samo nie wielka roznica ale drazni moje oko po zimie i tak przyjdzie gwint ale na zime wolal bym zeby stala rowno
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
Za tydzien wymiana rozrzadu ,oleju (Motul)wszelkich ,filtrow , DV-ki na forga 007 , starej przeplywki na nowa ori, swiece ....male przygotowania do wirusika
-
B6 DIVISION
no i 8" wiec to zapewne replika
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
przewidziany jest gwint po zimie wiec spokojnie wszytsko bedzie w swoim czasie
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
nie nie... felgi beda malowane szyby zostaja i lampy tez ramka grila bedzie w czarny mat
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
1 etap modzenia
-
B6 DIVISION
mysle ze w ankiecie powinno byc jeszce do wyboru opcja zeby pozostac przy indywidualnym ocenianiu kazdego auta ktore chcialo by dostac sie do divisionu
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
troche razi mnie ruznica ze przod stoi delikatnie wyzej niz tyl, poza tym i tak chcialbym posadzic ja nizej . B5 jezdzilem na 19" . Fmic, downpipe to plany na przyszly sezon, oczywiscie pewnie nie obejdzie sie bez wiekszych wtryskow i turba fele juz sa kupione w przyszlym tygodniu matarz felg i gwintu
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
Po 2 letniej przygodzie z a4 b5 1.8t quattro 186km przyszedl czas na b6 Auto niestety nie jest za dobrze wyposazone lecz nie ma tragedi ,bynajmniej jest zadbane i posiada *tempomat *klime dwustrefowa *naped quattro *podgrzewane fotele *sportowe kubelki *spryskiwacze Planowane mody *felgi 20" *gwint *zewneczny pakiet s-line *ramka grila w czarny mat *xsenon *zmiana koncowek wydechu *TIP *filtr ITG *forg 007 *chip *RNS e *kierownica od TT *reszte zmian bede przedstawial w temacie * Felgi 19" 9"szerokie opony 225/35/19 *Kolejny maly kroczek ,wymiena swiec ,oleju ,kapletnego rozrzadu przeplywomierza oczywiscie ori na mejsce Dv-ki wpadl Forg 007 * Filtr i dolot *Ramki tablic i grila w czarny mat *Wymiana tunelu na tunel z b7 *Podswietlane kratki nawiewu *Nowe dywaniki *Skrocona galka zmiany biegow
-
B6 DIVISION
pokarz jak auto stoi na tych amorkach, ja szukam czegos bo przod stoi troche wyzej niz tyl