Treść opublikowana przez dawid97531
-
stuki... wymienione wszystko
magiel jest ok, jak wczesniej napisalem poduchy tez wlozone nowe
-
stuki... wymienione wszystko
A wiec poduszki amortyzatorow wymienione i nadal stuki ,slychac je nawet naciskajac na auto ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzwonilem do radzikowskiego ile bedzie koztowa otarcze sprzęgła ze zbrojoną okładziną organiczną i wzmocnionym dociskiem sprzęgła o około jedną trzecią iprzerobienie dwumasu na jenomas . cenna 2200zl . dodam ze mam 220 km 310 nm (avj) sprzeglo klei ale siada dwumas . po wymianie sprzegla bedzie jakas mala korekta na wtryskach 440 cc
-
stuki... wymienione wszystko
nie byly wymienione tylko gumy na stabilizatorze i poduszki nad amortyzatorem zaczne od poduszek i zobaczymy
-
B6 DIVISION
Moze mi ktos podeslac schemat wszystkich rurek calego ukladu odmy musze wymienic kilka z nich bo popekalyn najbardziej chodzi mi o wezyki pod kolektorem ssacym pacjent to 1.8t avj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
scrollprodukt robil turbo co prawda byl maly przeboj bo pierwsze turbo zatarlo sie po 5 km ale odeslalem je doplacilem 500 zl i teraz jest ok , a strojone bylo w plszewie u googhope
-
stuki... wymienione wszystko
Wutam mam problem wymienilem cale zawieszeni na na lemka .nowe amortyzatory supersporta i maglownica po regeneracji . Zalozone wszytsko nowe ale i tak sa jeszcze stuki ,czyc w 2 kolach obstawiam ze to magiel bo wiadomo jak to jest z ta regeneracjia. Co jeszce sprawdzic
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co prawda smigam na hybrydzie k04 FMIC ,DP wtryski 320cc, forg 007 dolot z kwasowki ,stozek wywaony kat wystrojone na 220km i 310nm mam juz kupione 440 i auto czeka na zmodzone sprzeglo od radzikowskiego i bedzie korekta
-
B6 DIVISION
Raczej nie bosse?
-
B6 DIVISION
witam panowie co to jest za pierdolnik <br /><br />
- B6 DIVISION
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
zapewne ponad 10l jakie to sa koszty na to chwile daj znac co sie dowiesz z tym gotowcem
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ile litro bede potrzebowal na cale auto pacjet to a4 b6 avant
-
B6 DIVISION
Pany w planuje nabyc gwint co myslicie o tym SUPERSPORT Black Evolution Gewindefahrwerk Sportfahrwerk Audi A4 Avant, Cabrio | eBay czy moze macie jaies lepsze propozycje?
-
B6 DIVISION
gdzie kupie zarowki dwuwluknowe w migacz do a4 b6
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
masz gdzies info jak dlugie musza byc te dystanse?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie zakupilem wtryski 440cc sa one dluzsze niz 320 gdzie znajde temat jak przerobic listwe zeby wlozyc te 440silnik to 1.8t avj
-
B6 DIVISION
Panowie zakupilem wtryski 440cc sa one dluzsze niz 320 gdzie znajde temat jak przerobic listwe zeby wlozyc te 440silnik to 1.8t avj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tez mi sie tak wydaje bo w aeb jest 38mm a a avj teoretycznie 36mm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pany czy kolektor wydechowy z 1.8t aeb jest identyczny jak w 1.8t avj? chce wyspawac kolektor o wiekszej srednicy
-
B6 DIVISION
nie badzo moge sie w tym polapac
-
B6 DIVISION
mam dwa rodzaje sprezyn o oznaczeniu rozowy zielony niebieski i niebieski zielony zielony Ktore z tych sprzezyn bardziej obniza mi auto a4 b6 1.8tq
-
Które sprężyny bardziej obniżą mi auto?
mam dwa rodzaje sprezyn o oznaczeniu rozowy zielony niebieski i niebieski zielony zielony Ktore z tych sprzezyn bardziej obniza mi auto a4 b6 1.8tq
-
B6 DIVISION
Pnay chce zalozyc gwint(nowy ) z racji tego ze w zawieszeniu slychac delikatny stuki chce wymienic kaplet wachaczy jakiej firmy polecacie? wiadomo najlepiej ori ale troche drogie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
witam panowie wystroilem swoja czarnule . Graty to turbo hybryda k04 , wtryski 320cc , FMIC, forg007, TIP, filtr ITG, DP . Wystojone na 220km i 310nm ograniczone ze wzledu na sprzeglo i male wtryski . Auto jedzie do 5.5tys tuner powiedzial ze wieksze wtryski musza byc bo te sie za szybko grzeja .Mam kilka pytan , mianowicie czy wtryski 440cc beda ok , czy same wtryski 440 bez dodatkowej ppompy paliwa dadza rade . i najwazniesze czy zmiana na jednomas z diesla tarcz i docisk wzmocnione u Radzikowskiego zalatwia sprawe ? Jezeli tak to prosze o podpowiedz z jakiego silnika szukac jednomasu jakich wydatkow sie spodziewac?