Treść opublikowana przez dio
-
Blaupunkt - jakie "domowe" wyjmaki?
Zadziała tam wszystko co zmieści się w otwory i ma co najmniej 4-5 cm, żeby odgiąć blaszki zabezpieczające.
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
To poczytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203170.0
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
No właśnie. Wiedziałem, że na pewno coś się ustawia, tylko nie byłem pewny co. Więc jeszcze spróbuj w ten sposób
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
A czy przypadkiem pod gałeczką do basu nie ma sterowania? Masz strzałeczki narysowane przy tej gałeczce? Tylko właśnie nie wiem czy to fader czy balans. Zdaje się, ze wciska się ją, żeby się wysunęła, a następnie delikutaśnie pociąga do siebie i się reguluje coś tam.
-
[ALL B6] Jak wyjąć uchwyt na napoje?
Poza tym jest taka fajna opcja Jest na forum wątek na temat tego uchwytu i nawet zamieszczałem film jak rozebrać cały uchwyt na części.
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Włączyć klimę i po jakimś czasie sprawdzić czy jest kałuża wody pod samochodem.
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
Ja wyciągałem za pomocą scyzoryka, małym ostrzem, bo ma podobny kształt do tych wyjmaków [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 14:26_________________________________________________W tym radiu na pewno jest regulacja, tylko nie wiem czy to jest balans czy fader. Próbowałeś tym pokręcić?
-
Concert I - podświetlone przyciski po wyłączeniu.
Na 8 pinie nie może być prądu, bo to jest masa. Sprawdź dobrze czy na 8 jest prąd czy masa. A po przekręceniu kluczyka na 6 pinie jest prąd?
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Trzeba sprawdzić odpływ wody z parownika. Bo jeżeli odpływ jest zapchany, to żadna chemia nie pomoże.
-
[B5 ABC] Czym podkleić deskę rozdzielczą?
Dobrze by było zrobić jakieś podpórki. Najlepiej jakiś sprężysty materiał tam dopasować na całej długości, żeby dobrze docisnęło na całości i równo wyszło.
-
[B6 BFB] Wentylator chłodnicy
Chyba ktoś Ci go zajumał No chyba że to jest wersja do ciągłej jazdy, żeby pęd powietrza Ci go chłodził
-
[ALL B5] Montaż ori spryskiwaczy reflektorów
Tu masz temat o tym. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25546.0
-
[B5 ABC] Czym podkleić deskę rozdzielczą?
W Szczecinie chyba są firmy które wymieniają szyby w samochodach, więc podjedź tam pogadaj, to może Ci podkleją na miejscu albo dadzą troszkę kleju.
-
[ALL] Jak zrobić mostek w Tym wzmacniaczu ?
Masz dwa kabelki ze skrzyni i podłączasz tak jak Ci to danielom i OQS narysowali. Nie kombinuj po swojemu. Tu nie ma jakiejś filozofii.
-
Concert I - podświetlone przyciski po wyłączeniu.
Zobacz też czy gdzieś kable przy kostkach nie są poizolowane niefabrycznie. Czy nie było tam coś grzebane, może jakiś mostek jest zrobiony.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 19:33_________________________________________________Na pinie 6 ma być plus po kluczyku, a na 7 stały. Jeżeli jest inaczej w kostce, to poszukaj tych kabli, bo są na pewno.
-
Blaupunkt - jakie "domowe" wyjmaki?
Przygarnij kropka Dzięki nie skorzystam
-
Blaupunkt - jakie "domowe" wyjmaki?
Ups... Chyba dostanę :bicz3: Mistrzu to był taki joke
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
Czegoś nie czaję. Wszystkie chłodnice które widziałem na alledrogo są z zaworkami, więc nie wiem o co chodzi.
-
Blaupunkt - jakie "domowe" wyjmaki?
No niby swoje lata masz, a mimo wszystko śjakieś problemy z dziurkami Przecież wiadomo, że jak jest to trzeba coś tam wepchać
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
No to jeżeli przez dwa jest lepiej i szybciej, to po co utrudniać sobie życie? A francuzy wszystko mają inaczej
-
[ALL] Smrodzik z klimy
Trzeba sprawdzić czy drożny jest kanał odprowadzający skropliny.
-
[ALL B5] Jaki opornik do diodowych żarówek do kierunkowskazów?
Tak się zastanawiam, gdzie jeszcze LED-y sobie powstawiacie? Chyba się nie zdziwię, jak zobaczę świecący w nocy obrys samochodu Po co wymieniać żarówki w kierunkowskazach? Względy ekonomiczne, czy może dążenie do doskonałości i uzyskanie bardziej pomarańczowego od pomarańczowego?
-
[B5 AFN] Chłodnica klimatyzacji.
Ale wpierw się upewnij, że masz zdublowane złącza, żebyś nie musiał płacić dwa razy. Gdyby tak bez problemu nabijało się jednym zaworem, to po co podłączane są dwa? W dodatku złączki mają różne kolory, więc chyba ma to znaczenie.
-
[B5 AFN] Problem z kierunkowskazami przyczepki
Tu masz podobny problem, tylko właśnie to się topiło a nie kable na krótko http://forum.omegaklub.eu/showthread.php?s=0c7eb76593f311a6e2f3778c769e3a9f&t=50600
-
[B5 AFB] Nieszczelna klimatyzacja
Idź do takiego gościa, który nie będzie sprawdzał tego maszyną, tylko podłączy manometry, bo na niedużych nieszczelnościach automat tego nie wykazuje. Ja bym też próbował z reklamacją pojechać do tego co Ci to robił, niech sprawdzi jakie jest ciśnienie w układzie, jak niskie, to niech działa.