Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dio

Pasjonat

Treść opublikowana przez dio

  1. dio odpowiedział(a) na bb-t temat w Audi A4 B5
    Co to za serwis skoro nie powiedzieli co jest nie tak i od czego odpinał kable? Może chodzi o czujnik ciśnienia w klimatyzacji.
  2. No tak, tylko weź pod uwagę, jak wiele samochodów jeździ z przyczepkami i instalacją zrobioną bez przekaźników i jakoś się nie palą Po co sobie utrudniać życie? :gwizdanie:
  3. Jeżeli to jest przez chwilę, to nie ma strachu. Po jeździe z włączoną klimą powinno się chociaż na chwilę włączyć ciepły nadmuch, aby osuszyć nagrzewniczkę i cały układ z wilgoci, żeby grzybki nie rosły Warto też sprawdzić stan filtra kabinowego
  4. Stawiam na uwalony kabel Najlepiej podjechać do kogoś kto się zajmuje CB, to od razu Ci zrobi co trzeba, a tak kupisz SWR, zmierzysz i dalej jesteś w doopie za cenę urządzenia możesz mieć już naprawione jak to nic poważnego.[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:12_________________________________________________Tutaj zobacz, zadzwoń, zapytaj http://katalog.pf.pl/Lublin/CB-W3P0R10C-m09.html
  5. Zdaje się kolego, że to jest przy ręcznym, a nie w konsoli
  6. Jak masz takie duże ubytki, to klima i tak będzie słabo , Jedź do kogoś od klimy, może mają jakiegoś zaprzyjaźnionego spawacza, którego mogą polecić. I jak będziesz nabijał, to powiedz, że trochę oleju uciekło, żeby więcej dolali.
  7. Ten gaz/płyn jak piszesz już właśnie wyciekł i będzie widać gdzie jest nieszczelność. A to zielone, to nie czynnik, tylko specjalny olej do smarowania sprężarki i dzięki któremu w świetle UV widać gdzie jest , a "czynnikiem" jest freon Nie wiem czy jest możliwość wymiany samej rurki, ona chyba jest z chłodnicą, więc będziesz musiał poszukać jakiegoś spawacza aluminium. Ale szukaj dobrego fachmana, bo jak mi kiedyś jeden zaczął spawać chłodnicę, to mało co żeberek w niej zostało
  8. dio odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Najlepiej chyba zrobić logi, a nie wróżyć z fusów. Ja też miałem notlauf kilka razy i okazało się, że miałem poluzowane opaski na tubo, więc przyczyn może być wiele, nie tylko zapieczone łopatki.
  9. Uchwyt na kubek, tak jak w podanym linku wyżej podważasz tylko u góry, jednocześnie pociągając do siebie i powinien wyjść. A radio jak oryginalne, to spróbuj złapać po bokach i delikutaśnie szarpnąć, może to blachudra w środku jest podgięta i się podda
  10. No asfalt zejdzie ale razem z lakierem
  11. Tutaj masz link, tam masz pokazane co i jak: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_przycisk_esp-t28170.0.html;msg338206#msg338206
  12. Jeżeli po zmierzchu włączają Ci się samoczynnie światła mijania, to tak jak napisał kolega kuchar222 jeżeli podłączysz tak jak ma być, to wszystko powinno działać, tak jak chcesz. A podłączenie jest bardzo proste. Też założyłem to żeby nie wypalać żarników i przetwornic :>
  13. Sprawuje się doskonale. Dla niektórych za żółte światło, ale ile ludzi tyle opinii Trochę wyżej jest link do tematu, tam są też zdjęcia.
  14. Ja też mam u siebie ksenon i mam ten moduł założony.
  15. Trzeba uważać, żeby nic się nie wylało na niego, a w szczególności jakiś słodki napoik bo później się klei niemiłosiernie
  16. Tak, ja sprawdzałem. Mam to u siebie zamontowane i działa git. Tu temat też o tym i są tam zamieszczone zdjęcia jak to u mnie się prezentuje: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183739.15
  17. Tu podpowiedź z forum A6, może coś pomoże
  18. No nie wiem, koleś chyba dopiero się rozkręca Ale może będą jakieś promocje okolicznościowe :>
  19. Jest dobrze zrobiony i duże zainteresowanie, to i cena podskoczyła. Ale nie zawsze przedkłada się to na zyski.
  20. Mogę to potwierdzić z autopsji . Po 20 minutach sprawdzałem, jest ledwo ciepłe, więc nie ma strachu o hajcum defektum [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________ Gasną nawet po włączeniu postojówek. Włączają się po chwili od uruchomienia silnika i gasną po wyłączeniu silnika lub włączeniu innych świateł niż "0".
  21. Też mam przy bezpiecznikach, więc sprawdzę. Po jakim czasie od włączenia się grzał?
  22. Ja tego, szczerze powiedziawszy nie dotykałem, ale ten co ja mam ma zamontowany bezpiecznik i gdyby się tak bardzo grzał, to by było czuć, a żadnego niepokojącego zapachu nie wyniuchałem Aż z ciekawości będę musiał sprawdzić czy w ogóle się grzeje.
  23. Było za 99, teraz sam CLH tyle kosztuje A jakie problemy są z SD-2
  24. Tak, to jest to tylko ja mam bez Coming/Leaving Home i kupowałem to jeszcze jak było tańsze :>
  25. Dzięki :> Muszę jeszcze sprawdzić gdzie są w niektórych A6 C5 oznaczenia RL na lampach, żeby na legalu jeździć, bez strachu czy jakiś chcący się wykazać znajomością oznaczeń na reflektorach pan władza się nie czepi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.