Treść opublikowana przez dio
-
[ALL B5] Nie chodzi klima
Co to za serwis skoro nie powiedzieli co jest nie tak i od czego odpinał kable? Może chodzi o czujnik ciśnienia w klimatyzacji.
-
[B5 AFN] Problem z kierunkowskazami przyczepki
No tak, tylko weź pod uwagę, jak wiele samochodów jeździ z przyczepkami i instalacją zrobioną bez przekaźników i jakoś się nie palą Po co sobie utrudniać życie? :gwizdanie:
-
[ALL] Smrodzik z klimy
Jeżeli to jest przez chwilę, to nie ma strachu. Po jeździe z włączoną klimą powinno się chociaż na chwilę włączyć ciepły nadmuch, aby osuszyć nagrzewniczkę i cały układ z wilgoci, żeby grzybki nie rosły Warto też sprawdzić stan filtra kabinowego
-
[ALL] Przerwany przewód od anteny + nadawanie = zjarane CB radio?
Stawiam na uwalony kabel Najlepiej podjechać do kogoś kto się zajmuje CB, to od razu Ci zrobi co trzeba, a tak kupisz SWR, zmierzysz i dalej jesteś w doopie za cenę urządzenia możesz mieć już naprawione jak to nic poważnego.[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:12_________________________________________________Tutaj zobacz, zadzwoń, zapytaj http://katalog.pf.pl/Lublin/CB-W3P0R10C-m09.html
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
Zdaje się kolego, że to jest przy ręcznym, a nie w konsoli
-
[ALL B6] Zielony osad na rurce
Jak masz takie duże ubytki, to klima i tak będzie słabo , Jedź do kogoś od klimy, może mają jakiegoś zaprzyjaźnionego spawacza, którego mogą polecić. I jak będziesz nabijał, to powiedz, że trochę oleju uciekło, żeby więcej dolali.
-
[ALL B6] Zielony osad na rurce
Ten gaz/płyn jak piszesz już właśnie wyciekł i będzie widać gdzie jest nieszczelność. A to zielone, to nie czynnik, tylko specjalny olej do smarowania sprężarki i dzięki któremu w świetle UV widać gdzie jest , a "czynnikiem" jest freon Nie wiem czy jest możliwość wymiany samej rurki, ona chyba jest z chłodnicą, więc będziesz musiał poszukać jakiegoś spawacza aluminium. Ale szukaj dobrego fachmana, bo jak mi kiedyś jeden zaczął spawać chłodnicę, to mało co żeberek w niej zostało
-
[B6 AVF] Przerywanie turba
Najlepiej chyba zrobić logi, a nie wróżyć z fusów. Ja też miałem notlauf kilka razy i okazało się, że miałem poluzowane opaski na tubo, więc przyczyn może być wiele, nie tylko zapieczone łopatki.
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
Uchwyt na kubek, tak jak w podanym linku wyżej podważasz tylko u góry, jednocześnie pociągając do siebie i powinien wyjść. A radio jak oryginalne, to spróbuj złapać po bokach i delikutaśnie szarpnąć, może to blachudra w środku jest podgięta i się podda
-
[ALL] Asfalt na lakierze
No asfalt zejdzie ale razem z lakierem
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
Tutaj masz link, tam masz pokazane co i jak: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_przycisk_esp-t28170.0.html;msg338206#msg338206
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Jeżeli po zmierzchu włączają Ci się samoczynnie światła mijania, to tak jak napisał kolega kuchar222 jeżeli podłączysz tak jak ma być, to wszystko powinno działać, tak jak chcesz. A podłączenie jest bardzo proste. Też założyłem to żeby nie wypalać żarników i przetwornic :>
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Sprawuje się doskonale. Dla niektórych za żółte światło, ale ile ludzi tyle opinii Trochę wyżej jest link do tematu, tam są też zdjęcia.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja też mam u siebie ksenon i mam ten moduł założony.
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
Trzeba uważać, żeby nic się nie wylało na niego, a w szczególności jakiś słodki napoik bo później się klei niemiłosiernie
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Tak, ja sprawdzałem. Mam to u siebie zamontowane i działa git. Tu temat też o tym i są tam zamieszczone zdjęcia jak to u mnie się prezentuje: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183739.15
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
Tu podpowiedź z forum A6, może coś pomoże
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
No nie wiem, koleś chyba dopiero się rozkręca Ale może będą jakieś promocje okolicznościowe :>
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Jest dobrze zrobiony i duże zainteresowanie, to i cena podskoczyła. Ale nie zawsze przedkłada się to na zyski.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Mogę to potwierdzić z autopsji . Po 20 minutach sprawdzałem, jest ledwo ciepłe, więc nie ma strachu o hajcum defektum [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________ Gasną nawet po włączeniu postojówek. Włączają się po chwili od uruchomienia silnika i gasną po wyłączeniu silnika lub włączeniu innych świateł niż "0".
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Też mam przy bezpiecznikach, więc sprawdzę. Po jakim czasie od włączenia się grzał?
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Ja tego, szczerze powiedziawszy nie dotykałem, ale ten co ja mam ma zamontowany bezpiecznik i gdyby się tak bardzo grzał, to by było czuć, a żadnego niepokojącego zapachu nie wyniuchałem Aż z ciekawości będę musiał sprawdzić czy w ogóle się grzeje.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Było za 99, teraz sam CLH tyle kosztuje A jakie problemy są z SD-2
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Tak, to jest to tylko ja mam bez Coming/Leaving Home i kupowałem to jeszcze jak było tańsze :>
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Dzięki :> Muszę jeszcze sprawdzić gdzie są w niektórych A6 C5 oznaczenia RL na lampach, żeby na legalu jeździć, bez strachu czy jakiś chcący się wykazać znajomością oznaczeń na reflektorach pan władza się nie czepi.