Treść opublikowana przez kamilek161290
-
[B6 AWX] Avant na dopingu by Adis
Nie wiem czy wiesz ale Oetinger to nazwa niemieckiego piwa:wink:
-
Zapalniczka w bagażniku Audi A4 B6 sedan
Witam. Mam pytanie w którym miejscu powinna znajdować się zapalniczka w bagażniku w audi a4 b6 sedan? bo chce sobie takową zamontować ale nie wiem w którym miejscu.
-
Aktywacja swiatel awaryjnych podczas naglego hamowania
wie ktos jak to zakodować?
-
Poznań - klimatyzacje
Również polecam,a byłem tam na początku tego roku. Pełna fachowość,100% zadowolony.
-
Prosba o nr pompy paliwa
Tak jak w temacie. Nr VIN:WVWZZZ3BZ2E404650
-
Przygasajace światla
kolego to samo mam...jak zalacza sie ESP...u mnie tez tak dzieje sie jak jade autem i szyba jest zamknieta i probuje ja jeszcze domknać przyciskiem do zamykania. Takze raczej normalka....w poprzednim b6 tez tak mialem.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam. Jak sprawdzić jaki mam kompresor? da rade przez kabelek?Łożyko juz znalazłem ale tych gumek nie mogę,nie wiem jak wyglądają "od czoła?
-
Dziwne działanie wentylatora klimatyzacji
Mam to samo Byłeś z tym u jakiegoś znachora? Zrobie adaptacje tych klap i zobacze.
-
Dziwne działanie wentylatora klimatyzacji
Mam ten sam problem..ale w b6. Tylko ze u mnie jak wlacze spryskiwacze szyby to nadmuch sie zwieksza tak na ok 10s i pozniej "cichnie"
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
gdzie kupiłeś alusy i za ile? bo w okolicach Konina nic rozsądnego nie mogłem znaleść.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
widze że kolega ze Słupcy.. furka konkret...
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia i nic nowego nie wnosisz do tematu nie wiem po co w ogole sie udzielasz. Dziękuje i do widzenia.
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
kto pyta nie błądzi. Typek robi różne swapy silników..itp,ogolnie zajmuje się chiptuningiem aut i ma full roboty i ciezko sie do niego dostać. ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- myślałem że już tacy ludzie nie istnieją...ale zawsze jakiś douczony się znajdzie,nie wiem co Ty chciałeś sobą zaprezentować. a czy myślisz że każdy przed chiptuningiem wnikliwie czyta wszystkie artykuły na temat tego w jaki sposób powinno to być zrobione,a w jaki nie? żal mi Ciebie.
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
myślałem że już tacy ludzie nie istnieją...ale zawsze jakiś douczony się znajdzie,nie wiem co Ty chciałeś sobą zaprezentować.
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
ogólnie to auto zostawiłem mu na 1 dzień bo nie daleko mnie mieszka. Ale pozniej robil te poprawki zeby tak nie kopcił to w 3min wgrał coś innego i niby juz tak nie kopcił mocno jak wtedy ale i tak kazałem z powrotem wgrać serie. Jak to mi powiedział "na jednym wsadzie się nie kończy"
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
Witam. Byłem u jednego gościa to wgrywał mi jakieś pliki i auto zapier... ale przy np przy gwałtownym depnięciu na gaz np na 4 biegu przy 50km/h i gwałtownym puszczeniu gazu auto dymiło jak lokomotywa. Wkurzyłem się i z powrotem kazałem wgrać serie po 1 dniu i dymienia na serii zadnego nie ma. Jak myslicie czy wgrywał jakies "gotowce"? bo nie widziałem żeby jakoś specjalnie modyfikował te pliki tylko wybierał sobie jakieś z katalogów. No i robił to bez hamowni,tylko jezdzilismy w kółko. Wmawiał mi że taka reakcja dymienia auta to całkiem normalne. No ale na serii dzięki bogu niczego takiego nie mam. A wy jak myślicie? jechał na gotowcu?
-
co myslicie o tych felgach?
za 5 felge do kompletu jako zapas chce 399zł
-
Aktywacja swiatel awaryjnych podczas naglego hamowania
Tak jak w temacie. Da rade cos takiego zrobic?
-
co myslicie o tych felgach?
Czekam na zdjecia kazdej felgi osobno. Zobaczymy co to bedzie. ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- Moze nie ma co sie napalac:) Zajade do Polski do objade swoich miejscowych wulkanizatorów:D i porównam cenowo.
-
co myslicie o tych felgach?
jak myslisz moze to byc jakis bubel spawany albo prostowany?
-
co myslicie o tych felgach?
tak jak w temacie. Z NIEMIEC FELGI 17 AUDI A4 S-LINE DUNLOP 235/45/17 (2793344450) - motoAllegro
-
Dziwny problem z ESP
Problem rozwiazany(przynajmniej taki mi sie wydaje) Wystarczylo skrecic kolami max w prawo i w lewo,zgasic silnik,odpalic ponownie i juz 2 dzien jak kontrolka juz nie swieci. Mozliwe ze to chodzilo o kalibracje czujnika kąta skrętu?
-
Dziwny problem z ESP
jaki tego czasu wartko kupic kabelek? bo kupilem jakis commander full i jakos ciezko idzie sie polapac na programie z ktorym pracuje.
-
Dziwny problem z ESP
Wczoraj przebiłem koło...na blacie zapaliły się kontrolki od ABS i ESP..dopompowałem koło do normalnego cisnienia i kontrolki zgasły. Dzisiaj koło zostało naprawione ale co jakiś czas zapala sie ESP i samo raczej rzadko gaśnie. Przed przebiciem koła nigdy nie mialem problemu z ESP. Moze ktoś podpowie co to moze być? ---------- Post dopisany 13-11-2012 at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 21:33 ---------- up
-
Warjujacy wskaznik temperatury
ja wymienilem termostat i ten czujnik (wszystko z ASO) i nadal mam ten problem...u mnie chyba zegary padly...;/ Jak znajdziesz kumatego elektronika to ci to zrobi w chwile, ja placilem za wymiane silniczka od wskazowki temperatury ok 50 zl i to w Wawie. Moze polecisz mi jakiegos dobrego? Moja lokalizacja to Konin ale pofatyguje sie nawet 100-150km w jedna strone. Za 6 tyg wracam do PL i po drodze od strony niemieckiej tez moze cos byc:)