Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Dawno mnie nie bylo. Roti sprzedane auto teraz na ori sline 19 odnowionych i pomalowanych w czarny połysk Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  2. Ladnie porobiles fure Gdzie dorwales taka lotke na dupe? I duzo dlubania ze zderzakiem rs?
  3. Rotiform ind-t 20x10.5 Z tyłu 235/35/20 nankang ns 20 Z przodu 245/35/20 Goodride Są na sprzedaż aktualnie. Kupione nowe w maju. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Mały update Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Też tak słyszałem ale nie hamowania to nie wiem może w przyszłym roku jakiś soft wpadnie
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie 3.0 tdi jest na łańcuchach czy paskach?
  7. W garażu leży gwint tylko brak czasu żeby się za niego zabrać
  8. Koło będzie nowe na nowy sezon Co do oleju stage 2 zrobiony na koszt dealera od którego kupiłem auto. Teraz tak z 200 ml na 1000km . Ale to wina uszczelki pokrywy zaworów bo trochę podcieka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka CDNB Felgi będą czarne 20" Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Dzięki z apoprawienie jendrex Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Przeróbka na pakiet black Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema ma ktoś zaciski S5/4 na sprzedaż?
  11. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie w 2.0tfsi wersji 211km z tylu są tarcze hamulcowe 300 czy 288? Bo z przodu wiem ze są 320
  12. Ja w swojej ex A4 B6 dałem na przód heble s4 i różnica w hamowaniu była kolosalna. Teraz w mojej obecnej A5 są heble 320 przy 211km i 350Nm a z tylu są chyba 288 lub 300, wiec przy 250km 312 to słabo. Za heble przód dałem 500zl tarcze zimmy 600 i klocki ferodo 450, wiec nie taki duży koszt a warto zadbać o bezpieczeństwo własne i bliskich.
  13. A co jak w dlugiej trasie bedziesz potrzebowal dolac to nie bedziesz czekał az silnik wystygnie?
  14. Olej mozna dolewac na silniku: zimnym? rozgrzanym? goracym? czy nie ma znaczenia?
  15. Ta biała kozak w ...uj Wojtek ładuj RSa
  16. No ładnie sie tu dzieje dawno mnie nie bylo a tu SZMOCY przybywa
  17. To pędy z tyłu się świeciły tylko aparat tak wychwycil. Leaving Home to jak w nocy otwierasz auto z kluczyka to się światła zapalają co byś do auta trafił po ciemku
  18. Czas zaprezentować czerwona bestię MODEL: AUDI A5 ROCZNIK: 2010 SILNIK: 2.0 TFSI MOC: 211KM, 350NM MODY POD MASKA: NA RAZIE BRAK ZAWIESZENIE: ORI S LINE KOLA: 19" 9" ORI model chyba S5 guma 255/35/19 WNETRZE: czarne SLine, dekory szczotkowane alu AUDIO: B&O radio z MMI, Bletooth, SD, MP3, Iphone connection Wyposażenie: czujnik deszczu, światła auto, wycieraczki aero, parktronik, leaving home przeprowadzone modyfikacje: żadne planowane modyfikacje: Gewinda, koło, przód RS, likwidacja chromiszczy (plastiki czarny połysk, carbonio, FMIC, tył zderzak S5 pod wydech APR
  19. Dałbyś więcej fot i zaspokoilbys naszą ciekawość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.