Treść opublikowana przez ?uki1984
-
Analiza logów A4 B6 1.8 T BEX
Jak najbardziej:decayed: Tylko najpierw nowe swiece, olej 5w40 motul, nowe filtry: olej, paliwo powietrze. W BEX po remapie masz 220kucy i 300-310Nm. Wbije Cię w fotel. Możesz jeszcze moment podciągnąć FMIC czyli frontowym intercoolerem to już bedzie rakieta. Możesz też kupić wtryski od S3 silnik BAM i jakieś 240kucy i 350Nm pyknie na wkladzie powietrza K&N (lub dobry stożek z osloną termiczną) i FMIC. Jak coś to mam FMIC na sprzedaż do tego auta. Jest w dziale sprzedam:wink:
-
Analiza logów A4 B6 1.8 T BEX
Z logów widać że seria. Turbo ładuje tak jak w serii czyli 0.65 Bara. A z przepływki pokazuje 189,025 kucy = max. g/s czyli 151,22 x 1.25. Czyli zdrowa sztuka:wink: Zloguj 120 kanał to bedzie wiadomo czy ma odpowiedni moment. Maxymalny powinien być 245Nm
-
Analiza logów A4 B6 1.8 T BEX
Auto po remapie ma takie cofnięcia zapłonów w serii nie powinne takie być. Do 6 jest ok powyżej 10 trzeba sie martwić ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- Zloguj jeszcze kanał 120 to jest kanał do logowania momentu obrotowego. Auto seria widze ale zdrowa tylko pomyśl nad świeczkami jak kolega pisał Jakieś NGK Platinum ja na takich śmigam
-
B6 DIVISION
Pozdrowienia z Irlandii:decayed:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Po co hamulce jak jeszcze nie jeździ
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
IC czy FMIC nie da wam wiecej mocy ale podnosi dobrze moment dzięki czemu auto lepiej reaguje od dołu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Uwierz ze FMIC na zwyklej k03 tez zamiata. Jest kolosalna roznica
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na froncie masz duzo nizsza temperature. Moment pojdzie duzo wyzej co da Ci szybszy start turbiny i i auto nie bedzie mulic przy niskich obrotach. Wbija fotel juz od 2200-2600 a tubinka u mnie wstaje przy 2600, wcesnmiej przy 2800. Kolektor jak dodykasz po dobrym palowaniu jest zimny. Mi temp. spadla z 50*C na 24*C a mam jakies 185-190 KM. Moment skoczyl 15Nm bez korekty softa. Na tym Alfofkim IC nie osiagniesz takich rezultatow.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Foto w moim temacie jest
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A może ktoś chętny na dedykowany FMIC z orurowaniem do 1.8t bo sprzedaję:naughty:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Tak 19 x 9,5 kumplel miał repliki bbs ch kilka lat i nigdzie sie nie pogniotły
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chodzi mi o zasysanie powietrza i upust z auluminiowej dvki powietrza do tipa podczas masz ładne pssst echo w stozku a nie o ryk V6-8. Widać ze jesteś strasznym przeciwnikiem stozkow. Tez mam wydech Magnaflow i jak jadę to myślą ze to 3.0 oczywiście Ci co się nie znają
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam osloniety ori blacha od puchy ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Bo o dźwięk przede wszystkim chodzi w stozku:decayed:
-
B6 DIVISION
- [B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Pasuje p&p:wink: po 11 sierpnia moje body będzie na sprzedaż Dobra wiadomość A jak jest z osłoną silnika? Też pasuje ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Mała prezentacja- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
2,5 TDI syska po sofcie wciagło takiego golfa:wink: sorka za OT, ale taki gofer szału nie robi:wink: Ta tylko gofer ma 7sek do setki a a4 1.8t w serii 8,5sek. Wiem że 200km i 265Nm nie dla wszystkich szał robi ale sound v6 w benzynie już tak:decayed: ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- A poza tym diesel z jego wysokim momentem to inna bajka wiec nie ma co tu porównywać mowa o 1.8t a nie 2,5tdi:PB98:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przecież nie polecam koledze stożka z allegro za 100zł tylko wkład KN lub stożek KN z dobrą osłoną. A Dp na seryjnej K03 nie potrzebne przy 180-190km Dp zaklasz do większych turbin żeby zmiejszyć turbo dziurę i turbina wcześniej wstaje. Największą robotę zrobi tu wkład KN + FMIC. Mi na froncie po remapie wzrósł moment z 260Nm do 285Nm a turbo zamiast wstawać przy 2800 to wstawało przy 2600. Moc ok. 190 kuni. Kumpel gofrem 2.8 4motion jechał za mną łeb w łeb. Start z rolki 30km/h A na dobrym stożku uszczknie jeszcze kilka kucy ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- W polsce jest jakaś firma co robi sztywny dolot z silikonu do a4 1.8t i napewno bedzie lepszy niż ten z b6 co zasysa się i zmiejsza przez to przelot powietrza. Dla bogatych:wink: dolot forge Rura dolotowa do Audi A4 1.8T (B6) 01-04 - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. robi robotę- B6 DIVISION
Zostają te co są może się środki pryśnie:decayed:- B6 DIVISION
Ale to dopiero po nowym roku- B6 DIVISION
tak dokładnie mogę dodać że będę polował na wersję DTM:naughty:- B6 DIVISION
Graty bedą dostępne po 11 sierpnia z racji że jadę na Vag Event Show irlandzki, więc sami rozumiecie że rozbiore auto po zlocie. A dostępne będą: 1. -RARYTAS zderzak S4 tył w komplecie z czujkami PDC i listwą ozdobną w czarnym macie (kolor LZ9W igła malowany rok temu 2. Zderzak przód w koplecie lub na częsci (zderzak, kratki, grile, zaślepki na spryki) 3. Listwy boczne S4 ori 4. Lotka S4 ori (mogę sprzedaż z klapą US - kolor LZ9W igła) 5. FMIC do silników 1.8T- B7 Crew
- B6 DIVISION
mam sedana a co to są te ślizgi?- B6 DIVISION
W sensie sprzedaje body s4 a nie auto na części- B6 DIVISION
Ktoś chętny na graty S4 bo sprzedaje :naughty: - [B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)