Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[ALL B5] Audi 1.8T Quattro 200Km ABT Recaro Gwint
WTF pierwszy raz widzę takie recarosy. Graty zakupu
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Czekam na dalszy rozbój sytuacji:decayed:
-
koniec turbiny?
Czasem moze występować błąd tymczasowy który po zgłaszeniu auta sie resetuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ilośc powietrza sie nie zmieni tylko jego gęstość. Zimne powietrze jest gesciejsze dlatego tak ważne jest jego dobre schlodzenie. Wtedy mieszanka jest lepsza a auto żwawsze. Więc im zimniesze powietrze sie dostanie do kolektora ssacego tym lepszy but. A to daje dobry FMIC. Przy czym rośnie moment , a każde kilka niutków da sie odczuć i to od razu. I jeszcze taka korzyść ze turbo szybciej pompuje u mnie było z 2800 na 2600 mpr
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Dawaj foty
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
023 z mojej BFB. Turbo od nowości w aucie czyli jakieś 200 000km. Przydałoby sie zregenerować. Ja mam teraz hybrydę k03s po regeneracji. A ta leży więc mogę oddać za grosze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam k03 na zbyciu
-
koniec turbiny?
Logi jak logi, ale skan ogólny żeby sprawdzić czy błędami nie wali a na pewno wali
-
koniec turbiny?
Czasem ten sam problem nie musi byc spowodowany ta samą przyczyną
-
koniec turbiny?
Pewnie przełącza się w tryb awaryjny i ładuje 0,3bara. Koniecznie podłącz pod kompa bo nikt Ci z fusów nie wywruży przyczyny
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja klikam i działa. Wpisz w przeglądarce ebay.co.uk i wyszukiwarce na ebayu : DV forge 007:wink: Ja mam BFB ale to to samo tylko inny ECU i zmieniony układ podciśnieniowy, reszta ta sama
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oczywiście że tak, najlepiej na FORGE 007. Ja mam taką. Można znaleść tanio używki w UK. Przy większej mocy najlepiej jeszcze w tej DV wymieniż sprężynkę na żółtą zamiast zielonej, a przy dużej mocy na czerwoną. Czerwona najmocniejsza trzyma bardzo duże doładowania szukałem Forge 007 ale nie ma nigdzie nawet na allegro. Słabo szukasz tu masz ich pełno: nowe, używki, sprężynki, zestawy serwisowe do tych DVłek dv forge 007 | eBay
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
FMIC, DP, DV Forge, TIP, wtryski, pełny wydech, dobry stożek no i turbo. Na seryjnych tłokach wyciśniesz max 270-280 koni. Piszą że max wytrzymują 250kucy, ja słyszałem o przypadku gdzie popłynęły przy 240koni (ktoś musiał cały czas dawać w piz*e). Koniecznie zaopatrz się w nowy dwumas (może być jakiś jednomas0 i mocniejsze sprzęgło. Ja mam seryjne nowiutkie sprzęgło i już lekko się ślizga przy 285 niutach i jakichś 190koni
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oczywiście że tak, najlepiej na FORGE 007. Ja mam taką. Można znaleść tanio używki w UK. Przy większej mocy najlepiej jeszcze w tej DV wymieniż sprężynkę na żółtą zamiast zielonej, a przy dużej mocy na czerwoną. Czerwona najmocniejsza trzyma bardzo duże doładowania
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
S3 8L,TT najlepiej z silnika BAM ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Ale jak zamierzasz zmieniać turbo to się wstrzymaj z wtryskami bo szkoda kasy na robienie softu x2. A jakie turbo planujesz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
d*pa zmiana wtrysków da dużo bo bedzie można wyżej podciągnąć na seryjnym turbo(skróci to też jego żywotność), ale koniecznie trzeba zrobić korektę programu, bo bez tego będzie Ci zalewać silnik na wiekszych wtryskach
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Wrzuć fotę na zbliżeniu tych dekorów, bo też myślałem o oklejeniu czerwonym carbonem
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
żebby dać niżej musze zrolować nadkola bo przez hebel s4 musiałem dać dystans 10mm ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Ok to daj znać jak cuś
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Niestety nie ogarnąłem jeszcze. Może Ci wyślę licznik i mi go odeślesz
-
B6 DIVISION
Zapraszam do obejrzenia mojego tematu i oceny mojej "A4 S4 full body on 19jx9,5j BBS RS replicas" http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bfb-all-b6-a4-s4-1-8tq-luki-191976/index12.html#post3619955 Taki mały Teaser:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- No i to tyle
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Własnie przed chwilą zrobiłem i pewnie chcielibyście żebym je wrzucił ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Na podgrzanie atmosfery German Style x2 Car&German Shepherd ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Czekaj aż zrobie foty jak auto sie prezentuje ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- No już są na aucie tylko foty musze zrobić
-
koniec turbiny?
Tak jak kolega pisze przegoń w trasę do odcinki kilka razy może nagar się zebrał. Posprawdzaj przewody podciśnieniowe i zawór n75 jak to nie pomoże. I sprawdź czy nie wali jakimiś błędami
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mi ori 18 bbs rs nawet się nie podobają. A 19 dare rs 9,5j miażdży cyce:naughty: Zdjęcia tego nie oddają Jak bym chciał ori to bym kupił ale mi sie nie podobają ---------- Post dopisany 15-06-2013 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 00:06 ---------- Oponki na kołach a koła już na aucie ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- Doszły jeszcze dystanse H&R 10mm przód i 15mm tył