Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI A4 B6 B7 01-08 8E0 S4 S-LINE LISTWA LISTWY (2934022907) - motoAllegro Listwy s4 okazja koles mysli że to sline 699zł
  2. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Ya proba nic by nie powiedziala. Ka probowalem na pych I ciezko bylo noi I nie odalal. Dopiero jak zdjalem pasek odalil dzis odebralem alternator i wszystko chodzi No cóż człowiek sie na błędach uczy. Przynajmniej zaoszczędzone na wymianie termostatu i trojnika . No i kolejny problem przypadkiem wyeliminowany:wink: wszystko dobre co sie dobrze kończy
  3. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Ale nic nie mówiłem o alternatorze
  4. ?uki1984 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wystarczy pare zaczepów rozpiąć w nadkolu i kabla starcza
  5. Dobry temat bo ja też właśnie wymieniłem termostat, ale po wymianie auto nie odpaliło bo alternator się zatarł więc jak odbiore alternator z regeneracji też będę musiał odpowietrzyć
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    Co esa to esa gratuluję
  7. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Dobra problem znaleziony. To nie był rozrusznik. zatarło się łożysko w alternatorze, który nie kręci się w jedną stronę, a w drugą ciężko. Przez to pasek blokował wał korbowy przy rozruchu. Po zdjęciu paska auto odpala, więc alternator poszedł dzisiaj do regeneracji
  8. Do skrzyni innego bym nie lał a zmienia sie go tylko raz na 60000km
  9. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Ten pierwszy elektryk tylko podpisał rozrusznik pod prąd bez rozbierania a jak mu powiedziałem objaw to powiedział ze bez rozebrania nic nie stwierdzi a tak to działa. Drugi jak mu powiedziałem objaw to wiedział gdzie jest problem dziś ma oddać zrobiony rozrusznik. To co robiliśmy to tylko odpinanie węzłów z płynem i podcisnieniem i odpisze kostek. A co do silnika to masz w moim opisie przy każdym poście dzisiaj będzie dzień prawdy
  10. Lej olej z serwisu jeśli chodzi o skrzynię a wchodzi pewnie jakieś 2,5 litra ale dokładnie nie wiem. Na pewno będziesz potrzebował 3 litrowe butelki
  11. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    A gdzie jest ta masa i jak by sie miała urwać? Byłem u drugiego elektryka co sie zajmuje rozrusznikami i powiedział ze jeśli jest pojedyncze tyl to sie zesrała ta mała kopulka przy rozruszniku. Nie wiem jak to sie nazywa
  12. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Dzisiaj sprawdziłem rozrusznik u elektryka podlaczyl go na krótko i działa. Skąd taki pobór mocy ze napięcie spada do 7V na aku? Więc co aku, może jakiś bezpiecznik. Jutro podmienie aku i sprawdze bezpieczniki. a możliwe ze u elektryka działał a na aucie rozrusznik nie działa? podjade jutro do drugiego elektryka.
  13. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    U nas 6-12 stopni na plusie i u mnie jest petrol nie diesel wiec ropy nie leję ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Ja pisalem że gumki założyłem nowe na wtryski i umyłem je w myjsce ultradzwiękowej. U mnie nawet nie chciał zakręcić, jak przekręce kluczyk to jest tylko pojedyńcze tyk więc albo się rozrusznik wysypał i robi zwarcie albo coś z aku. Jutro jade do elektryka sprawdzic rozrusznik, ewntualnie go zostawie na regeneracje.
  14. 10-15k lepiej jak 10k funa
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Ok spróbuje przełożyć akumulatory, aku było nowe. Ale po przekroczeniu kluczykow gaśnie światło w kabinie ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- A może jakiś bezpiecznik???
  16. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Podłącze się pod temat (niestety). Auto nie zapala. Prąd jest na klamach też nie zapalił. Jak przekręcam kluczyk to jest tylko pojedyncze "tyk" i jak puszcze kluczyk drugie "tyk" jakby odpuszczało albo wracało. Aku ma napięcie 12V a przy przekręceniu kluczyka 7V. Dodam że wyciągałem wtryski, kolektor i alternator żeby wymienić termostat. Wtryski były myte w myjce ultra dźwiękowej i dostały nowe oringi. Ja myślę że to może być zwykły zbieg okoliczności i się rozrusznik wysypał bo ostatnio po dłuższym postoju albo zimnej nocy ciężko palił. Niestety żeby dostać nowy albo zregenerować trzeba czekać do nowego roku. Rozrusznik już wyciągnięty. A co wy myślicie czy to dobra diagnoza????
  17. ?uki1984 odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    A rozrusznik kręci?
  18. No ja też tak jak Ty jeździłem parę miechów, klocki zewnętrzne były ok ale w wewnętrznych okładzina była tak zjechana że wyrwało w niej dziurę Więc Good Luck:whistling: zwłaszcza gdy w zimie sprawne hamulce są jeszcze bardziej potrzebne:wink: U mnie prawie w ogóle nie było hamowania
  19. No to klocki do wymiany i to jak najszybciej
  20. Jak się urwał przewód to klocki już prawie nie mają okładziny. Czujniki masz z przodu przy klockach od strony wewnętrznej czyli za tarczą. Zdejmij koło i odkręć zacisk. No i szykuj kase na nowe klocki ewentualnie tarcze też ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Bo z hamulcami nie ma żartów jak ich zabraknie to może być nie ciekawie:kwasny: ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Najlepiej wrzuć fotke komunikatu i jak kolega pisze podłącz Vaga to bedziesz doklądniej wiedział co się dzieje
  21. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew::polew::polew: O ja j...bie:polew::polew::polew:
  22. Kumpel ma Dieslem nalatane prawie 500 000Km i jedyne co robił to sprzeglo turbo, alternator i zawieche a silnik chodzi bez zarzutu:decayed: Te 1.9Tdi nie do zdarcia. Nie to co 2.0TDI ciągle się coś rypie:doh:
  23. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To już sie robi codzienna tradycja Józek Nikt bez Józkowej dobranocki nie usnie:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.