Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Troche temat się zakurzył z nowości to wymienione sprzęgło z dwumasem (konieczność) no i MagnaFlow na pokładzie:decayed: Wbrew opinii kolegów wydech w środku auta nie jest taki strasznie głośny nawet cichszy niż się spodziewałem, a przy stalej prędkości prawie nie słyszalny. Dopiero musialem dac kumplowi sie przejechac żeby z zewnatrz posluchac jak to chodzi i jestem mega zadowolony:decayed::decayed: Bulgocze jak V6stka:naughty: Kumpel ma Milteka który w środku auta jest głośniejszy i dźwięk ma bez porównania gorszy ---------- Post dopisany 12-10-2012 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 18:52 ---------- Wczoraj przyszło to Kto wie co to:decayed:
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
No w końcu się kolega pochwalił tym nabytkiem z Wrocka i dobrze mówiłem żeby brac:decayed: Piękna sztuka Ci się trafila Pozdro
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
Współczuję stary i życzę szybkiego znalezienia pracy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ohhh f*ck:slina::slina:
-
Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
Pierwsze co to zapnij Vaga. Ja miałem walnięty napinacz i wymieniałem a nic nie rzęsiło. Skąd wiedziałęm żę był walnięty? No właśnie z vaga. Mogą Ci stukać już popychacze zaworów jak na wolnych klekocze.
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
szukałem po prostu jak najbardziej zdrowego egzemplarza :hi: ---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- PS. Dla zainteresowanych spalaniem tego autka, to wczoraj wróciłem z gór, przejechałem ok 1500 km i średnie spalanie to ok 17 litrów ale wiadomo czasem trzeba było przycisnąć co by nadrobić trochę czasu Jedno co zauwazyłem to samochód cholernie dużo pali w mieście musiałem na chwilę zawinąć do warszawy i jedną sprawę załatwić, to po mieście średnio 30 O kutfa 30litrów:shock3: tomoje 1.8tq w mieście pali połowe tego tak do 16L
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co sądzicie właśnie o hybrydzie K03 na K03s, ktoś na takiej jeździ i ile taka może wypluć kuni, bo taką zamówiłem z racji że moja turbina umiera
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
Na tych ciemnych kołach lepiej się prezentuje:wink:
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
bo masz za mało postów musisz mieć 100 postów
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja miałem uwalony ten zaworek i objawiało się to dużym ppodciśnieniem w pokrywie zaworów (korek wlewu oleju jak przyspawany, nie można odkręcić podczas pracy silnika) to samo z bagnetem (wyciagajac bagnet zasysało go i syczało, a po wyjęciu auto głupiało. Ale spadku mocy nie zaobserwowałem Dokładnie u kumpla jak szukaliśmy to dopiero po spryskaniu było widać gdzie jest dziura a znaleźliśmy dwie:decayed: Po wymianie nieszczelnych wężyków auto od razu zaczęło jechać Więc nie poddawaj się Tomek:decayed:
-
Strefa Śmiechu
Tylko dla ludzi z mocnym żołądkiem!!! Można się poryczec ze śmiechu (pisalem z fona późno i już nie chciało mi sie poprawiac:wink:) Można się teraz śmiać wersja poprawiona:decayed:
-
Błąd 16795 - temperatura cieczy chłodzącej
Secondary Air Injection - czyli pomocniczy dolot powietrza:wink: załaczający na zimnym silniku Nie on nie ma wpływu na temp. cieczy, to tylko gówno które ma sprawiać żeby auto było ekologiczniejsze przy zimnych startach silnika. Nic po za tym. W B6 BEX nawet tego nie wkłądali:decayed: Ten avatar to VT Na takie kołą się dopiero szykuję
-
Błąd 16795 - temperatura cieczy chłodzącej
Dokładnie termostat do wymiany. A secondory air injection możesz wywalić, i zaślepić blok głowicy zaślepką FORGE'a i od razu wiecej miejsca pod maską U mnie już wywalone:decayed:
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
- B6 DIVISION
Niezły opis auta:polew::polew::polew::polew::polew:- BEX- proszę o pomoc
Tak to jest po jakimś czasie zawsze jest za wolno:decayed: Pojeździj przez pare dni corsą 1.0 i potem spowrotem się przesiądź do Swojego BEXa, będzie Ci się wydawało że auto ma ze 300kuni:polew::polew: To działa moja żona ma corsę 1.2 i czasem nią śmigam jak mi mocy brakuje:grin:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ostatnio u kumpla wywalaliśmy kata i nic nie śmierdzi spalinami:wink:- B6 DIVISION
Ale tekubły są mega zakurw...ste:slina::slina: Ma u nas takie koleś w B7... rzeźnia:kox: ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Szukam takich i nie mogę znaleźć- B6 DIVISION
No dobra i Kutwa znowu się nie popisałem:doh:- B6 DIVISION
Te są od RS4:decayed: :jerk:- B6 DIVISION
Chodzi mi o to że to nie są od RS4 tylko od S4:polew::polew: Mi też się podobają- BEX- proszę o pomoc
Racja logi to podstawa w jakich kolwiek diagnozach:vaglogi:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Śruby się dokręca odpowiednim momentem bo jak doj*b...łeś to mogło uszczelki pokrzywić i masz nieszczelności, a śruby lepiej dać nowe ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- A jeśli dałeś pastę do wydechu to ona przez jakiś czas się przepala i śmierdzi ale z czasem przestaje śmierdzieć.... ... no ale Ty pisałeś o smrodzie spalin- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A wymieniłeś uszczelki i śruby na nowe i dokręciłeś odpowiednim momentem??? Bo raczej normalne to to nie jest:kwasny:- B6 DIVISION
Auto ogólnie łądnie się prezentuje jeśli chodzi o wygląd. Ale z tymi fotelami z RS4 to koleś przesadził - B6 DIVISION