Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Gruba fura i nieźle wyposażona
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
A w ogóle sprawdziłeś czy cieknie spod uszczelki i czy masz mokry olej na kacie? Zajrzyj i sprawdź czy to na pewno to. Jednej nie ma sensu wymieniać bo jak jedna cieknie to druga tez pewnie podcieka. Weź 2 uszczelki z serwisu i wymień sam a jak się boisz sam to daj do mechanika. Pamiętaj że trzeba dokładnie odtłuścić miejsca styku uszczelki z pokrywą i głowicą. Tylko wydaje się trudne ale jesteś w stanie zrobić to sam. Tylko zaopatrz się w mały klucz dynamometryczny, żeby śrub nie pourywać. Dokręcasz momentem 10Nm. Wszytko masz opisane w powyższym linku.
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
Ty masz 2 uszczelki bo dwie glowice w V6 3.0. Wiec licz x2:decayed: uszczelka kolo 100zl x 2 = 200zl:wink: Mozna wymienic samemu:wink: Tu masz instrukcje http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-uszczelki-pokrywy-zaworow-1-8t-216267/
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
Może juz uszczelka pokrywy zaworów przeciekać i olej kapie na kolektor i katalizator. Sprawdź czy mocno się poci. Miejsce się zgadza z tego co opisujesz. Ta dolegliwość dotyka wszystkieCCCO. Żeby się tego pozbyć to tylko wymiana uszczelki. Najlepij kupić z serwisu bo nie ori nie zdają zadania. Wiem bo sam 3x Mienialem. Ostatnia z serwisu i juz nie cieknie
-
B6 DIVISION
Ja dziś w końcu się wziąłem za halogeny i kratki pod nie:decayed: Bez rzeźbienia kratek pod rury od Fronta się nie obeszło:kwasny:
-
Piłka nożna
Ja i tak uważam że chłopaki zasługują na brawa i podziękowania:oklasky: A wkurza mnie, że jak grają dobrze to każdy chodzi dumny jak paf, a jak im nie pójdzie to lecą wyzwiska:facepalm: Jak czytam takie komentarze lub słysze to robi mi sie nie dobrze:sick3: Grali dobrze tylko troche sie podłamali po golu czechów i też byli pod dużą presją. POLACY DZIĘKUJEMY:hi:
-
Piłka nożna
Przykre no ale Czesi okazali się lepsi:kwasny: Przynajmniej mieli szanse i trzeba im podziękować bo i tak najlepsza Polska drużyna do tej pory tylko szkoda że nie na tyle silna żeby wygrywać Dziękujemy Polacy za wielkie emocje i grę
-
Nowe turbo tylko jakie???
Ile ta K03s może być PW
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
I Bardzo dobrze:bla: tylko wypowiadaj się za siebie a nie innych:wink: ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- Zacznę od tego że pomalowałem dziś zaślepki S4 na spryski w kolor Lakieru auta:banan: ---------- Post dopisany 06-06-2012 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 00:20 ---------- Spoko TomA4 troche mnie poniosło. Ale co do podróbek to bym nie był taki pewien. Zauważ że ten ze US w porównaniu z ze zdjęciami producenta i tymi RS Forum ma całkiem inne tłumiki środkowe i końcowe, które nie mają nawet napisów Magnaflow na tipach. Więc ja bym ręki nie dał uciąć że nikt tego nie podrabia:whistling: Takie małe spostrzeżenie Spoko skoro mówisz że głośny wezmę to pod uwagę i ocenię nawet jak wywale to nie strace bo tu go opchnę po dobrej cenie:decayed: Pozdro Toma4 i dzięki za opnie:wink:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Spoko nie mam nic do Twojej opinii, ale jak wyrażasz swoją opinię to nie pisz ludziom, że Ty też na pewno sie pozbedziesz bo ja tak zrobiłem. Skąd wiesz może mi się będzie podobał hałas z tłumików lub komuś innemu. Miałem styczność z różnymi tłumikami custom i markowe (większości japońce z dużą mocą) i wiem jaki to hałas robi, ale weź pod uwagę że komuś to może odpowiadać i nie musi robić tak jak Ty. To tak jak jedni lubią mieć tubę w bagażniku a inni nie. MagnaFlow wybrałem świadomie bo dźwięk tego tłumika mi się podoba najbardziej. Może jest trochę głośny ale na pewno nie jest to jakiś szajs, taki jak na przykład sprzedają na Alledrogo za 200zł, to dopiero urywa głowę wielka pusta rura, którą słychać z 5 kilometrów:polew: Także biorę Twoją opinię pod uwagę i sam się przekonam jak to gra i też sam zdecyduję czy zatrzymam go czy nie. Po prostu nie lubię jak ktoś mi mówi co jak mam zrobić, lub czego mam nie robić bo on miał, albo jemu się nie podoba. To co jak mi mówili że mam grille S4 pomalować na czarno choc mi się to nie podoba to mam tak zrobić. Ja rozumiem komentarz: "miałem to ale dla mnie było zagłośnę", lub "mi się podobają grille na czarno". A nie "miałem to wiec nie zakładaj bo dla mnie było zagłośno" lub "maluj na czarno bo mi sie nie podobają tak jak TY masz" Nie wiem czy załapałeś w końcu o co mi chodzi:doh: A zwłaszcza Mlody "on miał on wie o Ci prawdę powie" a sam z tym styczności nie miał. Sam nie doczyta nie wie o co człowiekowi chodzi a się mądrzy Pan adwokat. Założę, ocenię sam i zadecyduję sam, oczywiście biorąc pod uwagę opinię Twoją Dziękuję i nie bądźcie już upierdliwi jak przekupki na targu:polew:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mlody jak cos robie to nie dla pochwal tylko dla siebie. Także każdy może mieć swoje zdanie i ja je też mam. Spoko jak koleś pisze że mu nie pasował to ok, ale nie lubie jak ktoś mi mówi że coś jest h...jowe bo on to miał i mu sie to nie podoba, i mi pisze że ja też wywale bo on tak zrobił. I co że on wywalił to ja mam nie zakładać. To co jak ktoś Ci powie że miał zderzaki s line i wywalił bo mu nie pasuje jednak to Ty swój też wywalisz, weź pomyśl za nim coś napiszesz. A jeszcze jak ktoś pisze że lepszy jest customowy tłumik (czyt. cichszy) niż markowy no to cycki opadają ---------- Post dopisany at 02:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- Kupiłem za mniej niż 1100 a ze stanów z przesyłką to masz jakieś 2000zł
-
B6 DIVISION
Jak bym wiedział to bym nie pytał
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Wiesz dla jednego jest głośno dla innego nie, że Ci nie pasował sportowy tłumik to nie znaczy że komuś innemu też nie będzie pasować. Widać nie lubisz jak Ci co buczy i chyba żaden sport cat back Ci nie przypasi. Jak lubisz cisze to jeździj na ori i daj innym samym się przekonać. Dla jednego błeee a dla drugiego ok:decayed: Więc jak założe to Ci pierwszemu powiem o moich wrażeniach:wink: także już się nieprodukuj tyle i nie zaśmiecaj mi tematu:whistling:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Za 1900 to chyba podróbkę kupiłeś i dlatego taki głośny był. Bo najtaniej widziałem z Niemiec za 800 e nowy. Zresztą założę i sam ocenie ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- A cena to ze strony dystrybutora w PL
-
Zmiana wyświetlania na pół fisie
Kupuj manetke i w dziale zrób to sam masz całą instrukcję razem z przekodowaniem przy pomocy VAGa:szukaj:
-
B6 DIVISION
A co to jest MMI:question:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
jak szukałem i zobaczyłem ile w PL stoi to masakra. A ten wydech znalazł mi kumpel, więc od razu go wziąłem i już u mnie od wczoraj w domku leży :jerk:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Pewnie do FWD są tańsze
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Tak tylko to jest podwójny do quattro i tyle stoi nowy w PL. Widziałem na jakiejś niemieckiej stronie za niecałe 800 ojro:wink: Poza tym ja kupiłem używkę w zajefajnej cenie:naughty:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
5000zł
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
No ostatnio nie było jak ale next one będę
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Nowe graty:decayed: <br /><br /> ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 23:53 ---------- No i wiecej nowych graciorów U mnie dziś był mikołaj i przywiózł dużżżżżooooo prezentów Halogety i zaślepki sprysków Kratki Listwa S4 mat czarny No i najwiekszy prezent ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- Ten ostani i największy najbardziej mnie cieszy cat back MAGNAFLOW exhaust
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powinno dać rade ale roboty fronta nie zrobi:wink: Napewno lepsze od serii choć nie wiem czy na grubości coś by zyskał skoro powieszchnia chłodzenia będzie taka sama ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- Ile coś takiego??? I jaki zdzeń ma?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Mi sie podoba ori czarny ale alcantary na żywo nie widziałem jeszcze obejrzę na kolejnym zlocie:wink:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Mlody nie sluchaj pitolenia tylko rob tak zeby sie Tobie podobalo Ja jestem na tak