Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Dev dzięki za info:wink: jak zawsze pomocny:notworthy:
  2. nie to z TT lub S3 kumpel kupił do golfaIV 2.8 4motion, ale nie pasiło bo u niego przepływka jest z czujnikiem temp. odrazu więc nie pasiło do niego. Jutro w robocie zapytam czy ma sam czujnik do tego. A czujniki porównam u kumpla w TT z moją jak tylko dorwe klucz do odkręcenia przepływki:wallbash: Kto to wymyśla takie śruby:wallbash:
  3. jaśniej proszę. Piszesz "jak jest przepływka" a potem że inaczej mierzy na rurze 2,5 a inaczej na 3". To ten czujnik z 2.5" jest taki sam jak ten z 3" czy są inne??? Chodzi mi czy jak przełoże ten z mojej 2.5 do 3" to bedzię banglać czy koniecznie musi też być czujnik z tej 3", bo nie będzie zdawać egzaminu????
  4. Panowie tunerzy czy przy wymianie przepływki na 3" wystarczy sama rura 3" czy musi być od niej w komplecie przepływka (czujnik). Czy moja ori przepływka (czujnik) jest identyczny jak w tej 3" czy są całkiem inne???? Bo dziś dostałem od kumpla coś takiego:naughty: tuba 3"
  5. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E9 807 443 F 5PV to jest do avanta 8E5 807 443 F 5PV to jest do sedana 8E9 Avant 8E5 Sedan Tyle wyczytałem A koleś kupił złą ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- Dzięki Turzol:wink: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Haha a do sedana czarna kosztuje 134.35 brutto ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Haha a do sedana czarna kosztuje 134.35 brutto
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami. W takim razie dziękować wyjdzie to troszkę taniej. U Gajosa za tą listwę z tym nr pokazuje 183.17zł brutto czy to na pewno od S4??? Bo ja tez potrzebuję taką listwę do swojego zderzaka S4 P.S. turzol a do sedana i avanta listwa będzie taka sama????
  7. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mlody listwa jest całkiem inna ma inne mocowania i jest większa w S4:wink:
  8. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W paincie to przymierzałeś? Nudzę się i dłubię w Photoshopie:decayed:
  9. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowe koła i gwint:naughty: Taka Przymiarka w wirtualu:kox:
  10. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Używki chodzą 800-1000zł Ja dałem 800:decayed: Słabo szukasz bo na forum co chwile się pojawiają
  11. J brałem od SIDa tarcze Zimmy do moich S4:wink:
  12. :ranting:oddawaj mi tego GTRa:foch::slina: ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- A wtryski masz do tej turbinki:jerk: Gratuluję nabytku:wink:
  13. Dokładnie i do tego tarcze 312 klocki są te same
  14. Kup same jarzma zaciski są takie same. Do tego tarcze i klocki
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mlody nie bądź taki dowcipny Jak masz za dużo czasu to może sam się zajmiesz divizją
  16. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wierzę że nikt nie ma chwili żeby to ogarnąć, tej wolnej chwili to już szukają od wielu tygodni:whistling: Mlody nie bluźnij:grin:
  17. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech ktoś poprawi te fotki w pierwszym poście żeby jak dawniej po kliknięciu na zdjęcie mozna było wejść w temat auta i żeby było wiadomo czyje to auto. W B5 to ogarnęli a tu dalej lipa:facepalm:
  18. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie warto kupować ori kup zamiennik słyszałem ze bardziej padaja te ori niz zamienniki A masz jakieś namiaary???
  19. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś mi podać nry części czujników temp. W b6?
  20. Masz uwalony czujnik temp. tyle to się domyśliłem. Czy może ktoś podać nr c,esci tego czujnika ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Masz uwalony czujnik temp. tyle to się domyśliłem. Czy może ktoś podać nr c,esci tego czujnika
  21. No dobra a co ztym wentylatorem? Włącza się na zimnym silniku
  22. Witam ja też mam problem z włączającymi się wiatrakami i ten sam błąd gdzie dokładnie jest ten czujnik z tyłu silnika i czy ktoś może podać nr części tych czujników albo jakieś foto jak to wygląda
  23. Jakie 500 zł ja kupiłem uzywke za 60euro ---------- Post dopisany at 03:17 ---------- Poprzedni post napisany at 03:16 ---------- Z wysyłką ---------- Post dopisany at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany at 03:17 ---------- A ostatnio ktos sprzedawał za 40
  24. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mi jeden kolega zaproponował ze mi da 20euro za komplet listew do A4
  25. Jest tam jakas polska firma co robi dvki ale nazwy nie pamietam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.