Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev dzięki za info:wink: jak zawsze pomocny:notworthy:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie to z TT lub S3 kumpel kupił do golfaIV 2.8 4motion, ale nie pasiło bo u niego przepływka jest z czujnikiem temp. odrazu więc nie pasiło do niego. Jutro w robocie zapytam czy ma sam czujnik do tego. A czujniki porównam u kumpla w TT z moją jak tylko dorwe klucz do odkręcenia przepływki:wallbash: Kto to wymyśla takie śruby:wallbash:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jaśniej proszę. Piszesz "jak jest przepływka" a potem że inaczej mierzy na rurze 2,5 a inaczej na 3". To ten czujnik z 2.5" jest taki sam jak ten z 3" czy są inne??? Chodzi mi czy jak przełoże ten z mojej 2.5 do 3" to bedzię banglać czy koniecznie musi też być czujnik z tej 3", bo nie będzie zdawać egzaminu????
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie tunerzy czy przy wymianie przepływki na 3" wystarczy sama rura 3" czy musi być od niej w komplecie przepływka (czujnik). Czy moja ori przepływka (czujnik) jest identyczny jak w tej 3" czy są całkiem inne???? Bo dziś dostałem od kumpla coś takiego:naughty: tuba 3"
-
B6 DIVISION
8E9 807 443 F 5PV to jest do avanta 8E5 807 443 F 5PV to jest do sedana 8E9 Avant 8E5 Sedan Tyle wyczytałem A koleś kupił złą ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- Dzięki Turzol:wink: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Haha a do sedana czarna kosztuje 134.35 brutto ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Haha a do sedana czarna kosztuje 134.35 brutto
-
B6 DIVISION
łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami. W takim razie dziękować wyjdzie to troszkę taniej. U Gajosa za tą listwę z tym nr pokazuje 183.17zł brutto czy to na pewno od S4??? Bo ja tez potrzebuję taką listwę do swojego zderzaka S4 P.S. turzol a do sedana i avanta listwa będzie taka sama????
-
B6 DIVISION
Mlody listwa jest całkiem inna ma inne mocowania i jest większa w S4:wink:
-
B6 DIVISION
W paincie to przymierzałeś? Nudzę się i dłubię w Photoshopie:decayed:
-
B6 DIVISION
Nowe koła i gwint:naughty: Taka Przymiarka w wirtualu:kox:
-
B6 DIVISION
Używki chodzą 800-1000zł Ja dałem 800:decayed: Słabo szukasz bo na forum co chwile się pojawiają
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
J brałem od SIDa tarcze Zimmy do moich S4:wink:
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
:ranting:oddawaj mi tego GTRa:foch::slina: ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- A wtryski masz do tej turbinki:jerk: Gratuluję nabytku:wink:
-
Zmiana zacisków na 312mm
Dokładnie i do tego tarcze 312 klocki są te same
-
Zmiana zacisków na 312mm
Kup same jarzma zaciski są takie same. Do tego tarcze i klocki
-
B6 DIVISION
Mlody nie bądź taki dowcipny Jak masz za dużo czasu to może sam się zajmiesz divizją
-
B6 DIVISION
Nie wierzę że nikt nie ma chwili żeby to ogarnąć, tej wolnej chwili to już szukają od wielu tygodni:whistling: Mlody nie bluźnij:grin:
-
B6 DIVISION
Niech ktoś poprawi te fotki w pierwszym poście żeby jak dawniej po kliknięciu na zdjęcie mozna było wejść w temat auta i żeby było wiadomo czyje to auto. W B5 to ogarnęli a tu dalej lipa:facepalm:
-
B6 DIVISION
nie warto kupować ori kup zamiennik słyszałem ze bardziej padaja te ori niz zamienniki A masz jakieś namiaary???
-
B6 DIVISION
Może ktoś mi podać nry części czujników temp. W b6?
-
[B5 ADR] Błąd 16500 czujnik temp silnika
Masz uwalony czujnik temp. tyle to się domyśliłem. Czy może ktoś podać nr c,esci tego czujnika ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Masz uwalony czujnik temp. tyle to się domyśliłem. Czy może ktoś podać nr c,esci tego czujnika
-
[B5 ADR] Błąd 16500 czujnik temp silnika
No dobra a co ztym wentylatorem? Włącza się na zimnym silniku
-
[B5 ADR] Błąd 16500 czujnik temp silnika
Witam ja też mam problem z włączającymi się wiatrakami i ten sam błąd gdzie dokładnie jest ten czujnik z tyłu silnika i czy ktoś może podać nr części tych czujników albo jakieś foto jak to wygląda
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakie 500 zł ja kupiłem uzywke za 60euro ---------- Post dopisany at 03:17 ---------- Poprzedni post napisany at 03:16 ---------- Z wysyłką ---------- Post dopisany at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany at 03:17 ---------- A ostatnio ktos sprzedawał za 40
-
B6 DIVISION
a mi jeden kolega zaproponował ze mi da 20euro za komplet listew do A4
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest tam jakas polska firma co robi dvki ale nazwy nie pamietam