Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Jak kupiłem auto to nie wiedziałem że jest po programie a wyszło to z logów bo doładowanie w piku jest 1Bar Jak założe FMIC, tipa Forge, DV, stożek, DP to pojade do dobrego Tunera żeby ogarnął
-
[ALL B6] Ocena FMIC
bardzo ciężko zrobić coś powyżej 180 koni samym programem na ori gratach To wartość wyliczona z przepływki a dokłądnie to nie wiem ile jest bo na bierzni nie byłem jeszcze. W Vag-u w 120 bloku pokazało mi max 260Nm, więc myślę że realnie jest jakieś 180-185km
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Auto umyte A jutro wymiana DV:naughty:
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Czyli do mnie styknie:eusathink: bo przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash: Zawsze będzie można sam rdzeń wymienić na jakiegoś Forge'a:naughty: i będzie do kompletu z TIPem i DVałką A więcej jak 240-250km to raczej nie pójdę
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Dzięki dominik za fotki:thumbup1: i jak auto zareagowało na tym intercoolerze? Jest różnica:naughty:
-
[ALL B6] Ocena FMIC
I tak będzie lepszy niż ten mały piździk, 300-400Km nie robie, więc styknie
-
[ALL B6] Ocena FMIC
spoko damy rade
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Jakie złączli??
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Dominik ja złożyłem zderzak s4, w którym jest więcej miejsca, więc myślę że nie będzie problemu z upchnieciem
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
wal dokładki w kolor i same lusterka na czarno i będzie miodzio:thumbup1:
-
[ALL B6] Ocena FMIC
http://www.xspoweruk.com/audi-a4-b6-1-8t-2001-2005-intercooler.aspx Tu jest strona z tym zestawem ---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 15:57 ---------- Rozmiary są takie: 30"(760mm) 9.5"(420mm) 2"(50mm) Cena 399funa +40f wysyłka do Irlandi. Ale wytargowałem z przesyłką 450euro + zamiast tych niebieskich silikonów dadzą mi czerwone samco, a sprzedają tylko z tymi niebieskimi
-
[ALL B6] Ocena FMIC
To jest intercooler dedykowany do a4 b6 1.8t
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Auto wyhamowuje szybciej ale jeszcze zbyt mocno nie hamuje bo się jeszcze tarcze z klockami docierają
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
No i są foty hebelka S4:naughty: Zimmy 345mm i klocki Ferrodo FDS Performance:naughty: ---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- I najnowsze foto
-
[ALL B6] Ocena FMIC
chcę kupic taki FMIC Czy ktoś może go ocenić po zdjęciach i czy taki rdzęń jest dobry???
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Zdjęcia jak znajdę chwilę
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
dzisiaj zamontowałem w końcu heble s4 na przód
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Chodziło mi o napęd Q a nie o sam silnik:cool1: a jeździłem 300konnym nissanem silvia s14, 270 konną TTką, 230konnym RX8 i Suprą Ale napęd Q jest bomba:punk: Moje następne auto też będzie Q A chrom czy czarny mat to kwestia gustu, dla mnie czarne grille tracą na uroku i giną na aucie zwłaszcza te S4:kwasny:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Na żywo się prezentuje super na zdjeciu tego nie widać mi sie podoba tak jak jest i raczej nie zmienie:tongue4: ---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ---------- Napawde polecam. Frajda z jazdy murowana:thumbup:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mały update:wink: dolny grill:decayed: dziś odebrany od kuriera
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
To już kwestia gustu grzes1150:wink: Tył będzie bez znaczków, ale tego z przodu nie zdejmę bo mi się podoba i będę z nim na festyny jeździł Lepsze to niż dokładki pseudo s4 z laminatu i na tylnej klapie wielki znak RS4 w dodatku diesel jak to połowa Iroli jeździ:nabijasie:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Hehe a jak całe body zobaczysz za parę tyg. to się boję o Twoje zdrowie psychiczne:tongue4: zwariujesz:brzydkibanan:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Dzisiaj doszły klocki do zestawu S4 i płyn ATE. Dzięki Devastation No i mały update grill S4 no i już idzie do mnie dolny grill Za 2 tyg. auto idzie do malowania no i w końcu S4 body będzie kompletne razem z klapą US
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
Dla mnie słabe ale Tobie mają się podobać
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
http://allegro.pl/nowa-kierownica-340mm-audi-4f0-a4-s4-rs4-s-line-i2160408955.html Mi się podoba poprzednia wersja