Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Jak kupiłem auto to nie wiedziałem że jest po programie a wyszło to z logów bo doładowanie w piku jest 1Bar Jak założe FMIC, tipa Forge, DV, stożek, DP to pojade do dobrego Tunera żeby ogarnął
  2. bardzo ciężko zrobić coś powyżej 180 koni samym programem na ori gratach To wartość wyliczona z przepływki a dokłądnie to nie wiem ile jest bo na bierzni nie byłem jeszcze. W Vag-u w 120 bloku pokazało mi max 260Nm, więc myślę że realnie jest jakieś 180-185km
  3. Auto umyte A jutro wymiana DV:naughty:
  4. Czyli do mnie styknie:eusathink: bo przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash: Zawsze będzie można sam rdzeń wymienić na jakiegoś Forge'a:naughty: i będzie do kompletu z TIPem i DVałką A więcej jak 240-250km to raczej nie pójdę
  5. Dzięki dominik za fotki:thumbup1: i jak auto zareagowało na tym intercoolerze? Jest różnica:naughty:
  6. I tak będzie lepszy niż ten mały piździk, 300-400Km nie robie, więc styknie
  7. spoko damy rade
  8. Jakie złączli??
  9. Dominik ja złożyłem zderzak s4, w którym jest więcej miejsca, więc myślę że nie będzie problemu z upchnieciem
  10. wal dokładki w kolor i same lusterka na czarno i będzie miodzio:thumbup1:
  11. http://www.xspoweruk.com/audi-a4-b6-1-8t-2001-2005-intercooler.aspx Tu jest strona z tym zestawem ---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 15:57 ---------- Rozmiary są takie: 30"(760mm) 9.5"(420mm) 2"(50mm) Cena 399funa +40f wysyłka do Irlandi. Ale wytargowałem z przesyłką 450euro + zamiast tych niebieskich silikonów dadzą mi czerwone samco, a sprzedają tylko z tymi niebieskimi
  12. To jest intercooler dedykowany do a4 b6 1.8t
  13. Auto wyhamowuje szybciej ale jeszcze zbyt mocno nie hamuje bo się jeszcze tarcze z klockami docierają
  14. No i są foty hebelka S4:naughty: Zimmy 345mm i klocki Ferrodo FDS Performance:naughty: ---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- I najnowsze foto
  15. chcę kupic taki FMIC Czy ktoś może go ocenić po zdjęciach i czy taki rdzęń jest dobry???
  16. Zdjęcia jak znajdę chwilę
  17. dzisiaj zamontowałem w końcu heble s4 na przód
  18. Chodziło mi o napęd Q a nie o sam silnik:cool1: a jeździłem 300konnym nissanem silvia s14, 270 konną TTką, 230konnym RX8 i Suprą Ale napęd Q jest bomba:punk: Moje następne auto też będzie Q A chrom czy czarny mat to kwestia gustu, dla mnie czarne grille tracą na uroku i giną na aucie zwłaszcza te S4:kwasny:
  19. Na żywo się prezentuje super na zdjeciu tego nie widać mi sie podoba tak jak jest i raczej nie zmienie:tongue4: ---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ---------- Napawde polecam. Frajda z jazdy murowana:thumbup:
  20. Mały update:wink: dolny grill:decayed: dziś odebrany od kuriera
  21. To już kwestia gustu grzes1150:wink: Tył będzie bez znaczków, ale tego z przodu nie zdejmę bo mi się podoba i będę z nim na festyny jeździł Lepsze to niż dokładki pseudo s4 z laminatu i na tylnej klapie wielki znak RS4 w dodatku diesel jak to połowa Iroli jeździ:nabijasie:
  22. Hehe a jak całe body zobaczysz za parę tyg. to się boję o Twoje zdrowie psychiczne:tongue4: zwariujesz:brzydkibanan:
  23. Dzisiaj doszły klocki do zestawu S4 i płyn ATE. Dzięki Devastation No i mały update grill S4 no i już idzie do mnie dolny grill Za 2 tyg. auto idzie do malowania no i w końcu S4 body będzie kompletne razem z klapą US
  24. Dla mnie słabe ale Tobie mają się podobać
  25. http://allegro.pl/nowa-kierownica-340mm-audi-4f0-a4-s4-rs4-s-line-i2160408955.html Mi się podoba poprzednia wersja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.