Treść opublikowana przez ?uki1984
-
B6 DIVISION
Popraw sobie zdjęcia w profilu o swoim aucie bo nawet linki do tych zdjęć nie działają A tak BTW ja też jestem chętny do B6 Division:naughty:
-
B6 DIVISION
Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link... No w końcu:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie szykuje mi się sprzęgło do wymiany i zastanawiam się co założyć. Myślę o zwiększeniu mocy tak max do 230-250km, no i teraz przydało by się jakieś sprzęgło co to wytrzyma Polećcie coś do mojego BFB 1.8T quattro Myślałem o czymś takim: http://www.europerformance.co.uk/pages/products/category_results.mhtml?category=blkdikvrclutches;car=audia4;manufacturer=blkdi;sub_category=1
-
Lusterka zewnętrzne + jakieś nakładki
Te nakładki powinno się zakazać produkować i sprzedawać Można przecież kupic imitacje chromu lub aluminium w postaci całych obudów lusterek, np. jak u mnie:wink: Nudzą mi się to zakładam stare obudowy:kox:
-
Problem z odpowietrzeniem zacisku
To chociaż napisz jak rozwiązałeś problem:wink:
-
B6 DIVISION
Poprawcie zdjęcia w pierwszym poście bo same linki do nich wyświetla:kwasny:
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Do tego jeszcze maskę potrzeba wymienić
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Bo mi się podoba w kolor:tongue4:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mały update powyżej:naughty:
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Ty byś mi w końcu te halogeny i spryski odsprzedał
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
W końcu mogę zaprezentować tyłeczek mojej niuni:banan:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Odebrałem auto od lakiernika:decayed::decayed:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Ciasny z tym 1500euro podatku co roku i cena s4 powyżej 12000euro to daleko do takiej sumy:tongue4:, ja za auto dałem 5000:wink: Gdyby nie ten podatek to bym bez wahania s4 wziął
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Opamietaj się
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Chcieli 440Funa Ja wynegocjowałem 450 euro z wysyłką do Irlandii
-
Nr części halogenów przeciwmgielnych S4 B6
Dzięki Wrclaguna:thumbup1:
-
Nr części halogenów przeciwmgielnych S4 B6
Witam czy może ktoś sprawdzić w ETCE nr części halogenów przeciwmgielnych do S4 B6
-
Gdzie zregenerować maglownicę
No to własnie z powodu czerwonego płynu wywaliło Ci maglownicę. Co do Febi to się nie wypowiem. Ale na przyszłość lej tylko ten z serwisu, żeby sie problem nie powtórzył ---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ---------- Dodam że u mnie z powodu czerwonego płynu, który juz był zalany jak kupiłem to musiałem kupować drugą i zmieniać. Teraz jak kupowałem a4 to sprawdzałem od razu jaki płyn jest zalany
-
Gdzie zregenerować maglownicę
Ja jak kupowałem używkę to obejrzałem kilka i wybrałem tą w najlepszym stanie. Jak masz w ręku to widzisz stan gum itd. jeździłem na niej 3lata auto od 2lat sprzedana ale widzę że dalej jeździ po okolicy:wink: Najważniejsze żeby płyn w niej był zielony, bo tylko taki można lać w audi-vw (ten z serwisu w szarej litrowej butelce i żaden inny) Np. mercedes ma czerwony i jak wlejesz do audi to inny skład płynu wspomagania pod wpływem ciśnienia wywali ci uszczelki w maglownicy. Tylko zielony płyn z serwisu!!
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Jak dla mnie to do b6 w ogóle nie pasuje:kwasny:
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Tutaj wszyscy jeżdżą na german style problem robią jak są jeszcze te 2 znaczki niemieckie między cyframi
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Kolega chyba już zrozumiał że omal nie popełnij największy błąd swojego życia:wink: Kupuj SLine albo S4 i będzie kozak:naughty:
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
No rejestracja już czeka
-
Gdzie zregenerować maglownicę
Lepiej kup używkę w dobrym stanie ja kupowałem do mojej a3 po tym jak regenerowana wysiadła. Przerabiałem też w A3 regenerowaną skrzynię i też musiałem drugi raz zmienić na używaną i auto choć sprzedane to widzę że jeździ do dziś bez problemów
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
No dla mnie USA klapy kozak a połączeniu z d*pą S4 to wymiata:naughty: No i u mnie tak dokładnie będzie za parę dni bo auto u lakiernika jest obecnie, aż nie mogę się doczekać żeby wam zaprezentować Mam tylko takie foto przed wyjazdem do lakiernika, a klapa US siedziała na tylnym siedzeniu. dodam że aluminiowa listwa i dokładka pod wydechy będą też w kolorze lakieru no i de batch Dodam że lampy wrócą ORI