Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Że też takie babole sprzedają
  2. Następny mod to Potem sie biore za sprzęgło, gwint i 19"
  3. i nie bedzie hamowac jak S4 jesli cala reszta osprzetu hamulców nie bedzie taka jak s4... niestety. ALe wygląda bardzo przyjemnie . Wogole śliczne autko ! Widać że duzo pracy w nie wkladasz. Co masz na mysli osprzetu, tylne hamulce? Z tego wiem to trzeba pompe hamulcowa przeprogramowac zeby dawala wieksze cisnienie. Ogolnie s4 to nigdy nie bedzie, ale napewno hamowanie na wiekszych hamulcach jest duzo lepsze, a o to mi chodzilo Duzo pracy i pieniedzy:tongue4: ---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:06 ---------- :facepalm: ---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 10:06 ---------- W koncu zrobilem update pierwszego postu:decayed:
  4. Daj spokuj:facepalm: UFO chcesz zrobic:shock3: S4 albo S Line
  5. a co sie stanie jak coś wpadnie:kwasny:
  6. jakie 20-30zł. Ja też miałem połamany. Kupiłem w motoryzacyjnym za 5 zł
  7. wiem wiem . Z czasem jakiś tłumik przyjdzie:wink:
  8. Wiem na razie będę wracał do ori ku uciesze wielu:decayed:
  9. no i auto pojechało do malowania: zderzak tył S4, klapa US, i progi z listwami S4 w kolor
  10. Musisz w radiu na maksa zmniejszyć bass, żeby średnio i wysoko tonowe grały czysto. A bass podkręcasz na tubie. Powinne być tam dwa pokrętła. Dzięki temu tuba też będzie dawała bass bez sopranu i średnich tonów:wink:
  11. Boska :slina: Wrzuć grafitowe 19 RS4 i będzie rzeźnia:naughty:
  12. Co ty chcesz poduszkowiec zrobic:facepalm: 60% z225 to masz jakies 13cm balon masakra:grin: juz nie wspomne o wygladzie:thumbdown:
  13. Swieca normalne zarówki h7 w dlugich plus otwieraja sie prxeslonki. Napisalem Ci ze trzeba przeslonki przerobic i nawet napisalem u kogo
  14. ja u siebie wymieniałem xenie na bixy. Kupiłem kompletne u nas na forum za 700zł + 100zł przekładka przesłon na ruch lewostronny. Śmiało możesz wysłać lampy do kolego Mario... .On to dla mnie robił i od niego brałem lampy. Przy montażu najlepiej odciągnąć prawe nadkole i powypinać kabel zasilający z zaczepów (wtedy jest wystarczająco długi), bo inaczej będziesz miał zonka jak włożysz lampę i będziesz chciał ją podłączyć . Musisz też odciągnąć plastikowy karbowany wężyk idący do filtra powietrza i podwiązać go plastikową opaską, bo lampa opiera się aż o filtr powietrza. A z prawej strony musisz usunąć plastikowe mocowanie na dwa kable i przełożyć te kable na drugą stroną takiego gównianego metalu. Potem potrzebujesz drugiej osoby,która dociśnie lampy podczas przykręcania, bo inaczej będą chamsko wystawać A przetwornice i żarniki są takie same. Tylko postojówki są inne (bez metalowej końcówki) ---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:43 ---------- A środki Bixów nie są czarne tylko szare:decayed:
  15. Ogólnie mi też podobają się czarne grille ale nie na czarnym aucie bo sie wszytko zlewa. Niebieskie czerwone lub szare auto jak najbardziej tak:good:poza tym to kwestia gustu i każdy robi tak jak lubi:thumbup1: A tak odbijając od dyskusji "chrom nie chrom" to mi też się podoba to w pakiecie s4 że zderzaki są całe:thumbup: Jeszcze podoba mi się body Oetingera ale ori kosztuje sporo, a laminatów bym nie założył A poza tym tyłek s4 jest taki kozacki że nawet fani sline go zakładają
  16. Mlody ale czarne grille na czarrnym aucie słabo wyglądają lepsze ori jak u mnie:naughty:
  17. Tylko S4 do b6:naughty: u mnie takie body bedzie skonczone za 2tyg. Tylok zostaly progi i tylny zderzak do pomalowania+bedzie klapa US:naughty: a gwint i 19" bedzie nastepne:jerk:
  18. Czy ktoś wie które z powyższych sylikonów są lepsze
  19. ok ICek zamówiony. Dam znać jakie są efekty.
  20. Może też kiedyś w taką turbawke zainwestuje jak pokończę to co zacząłem
  21. Może kiedyś. Teraz skończe s4 body plus pakiet moc
  22. Nie odpisałeś na moje pytanie co wtym BEXie siedzi że ma 280 koni:chytry: ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:19 ---------- Dzięki CoLo za rade
  23. A tak z ciekawości co tam w tym BEXie siedzi że ma 280KM:eusathink: ---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:03 ---------- w irl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.