Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Pasują P&P, wiem bo sam mam takie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________jedyne co potrzebujesz to: mowe zaślepki sprysków 2X60pln, kratki halogenów 2x120pln, grill góra i dół 2x400pln, 2 halogeny 2x400pln Virus sorry za OT
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Kup sobie FALKENy są dobre, no gratki nowego zakupu Widzę, że się koncepcji trzymasz teraz musisz je proszkowo w grafit prysnąć No i gleba panie kolego
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Przyda sie bo chce wymienić springi
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Wezme dolny grill, zaślepki na spryski, kratki pod halogeny i same halogeny. Co Ty na to??? Deal????
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ok to czekam Rozmiar TARXA który zastosowałem do odkręcenia kierownicy to TX60 Super dzięki :notworthy: Musze takiego poszukać
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ok to czekam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Również odkręcałem dużym torxem. Rozmiaru nie pamiętam niestety A ktoś pamięta
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jak tak czytam co piszecie to mi sie do polszczy wracać nie chce
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
To musial byc duzy torx , ale na pewno sie da. Duży na pewno ale jaki A ten M12 to rozmiar 55???
-
Ceny paliwa marzec 2026
U nas PB już 1.57 ojro i ON 1.55 ojro :gwizdanie: i wciaż zmierza ku górze Ale z tabelki wynika żę 1h pracy moge sobie zalać... pare litrów
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Byłbym wdzięczny
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Panowie a do odkręcenia koła kierownicy można użyć zwykłego torxa z sześcioma ząbkami zamiast tego M12
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 19:39_________________________________________________ Ja zdejmowaem sam zderzak bez belki. Po co z belka sciagac??? Masz na fo jak auto bez zderzaka wyglada.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Pewnie i tak jak ktoś w Twoim aucie wcześniej ściągał zderzak to pewnie pozostałych sześć do belki już nie przykręcał bo się na wku...wiał jak ja :wallbash: Ja też przykręciłem tylko 3 z ośmiu które znalazłem przy belce :gwizdanie: Mój zderzak to na 100% od wyjazdu z fabryki nie był ściągany :decayed: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 15:48_________________________________________________No i jeszcze trzeba było spryski odkręcać co też łatwe nie było Musze kupić opaski skręcana i będę tylko wężyki odpinał od wtrysków
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Wcale nie trzeba jak wyjmie się lampy to jest dostęp od góry Ja tak odkręciłem z drugiej strony i tak zakręcałem. Lipa jest ze śrubami przy przy przedniej belce, nie idzie łapy włożyć zwłaszcza jak się ma spryski :wallbash:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Te lampki przejdą małe rezanko znikną szare obwódki i będzię delikatna ściema całych lamp
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
To wasze zdanie i je szanuje [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Małe wypłukanie benzyną oleju z intercollerów w TT i A4 oraz założenie zderzaka przód S4 Zaczęliśmy z kumplem o 9 rano skończyliśmy o 21:30 masakra Ściągnięcie zderzaka w A4 to masakra, dostęp do niektórych śrubek żadem :wallbash: Inżynierowie z audi to chyba lubią ludziom utrudniać życie Ale dałem rade z kumlem :> Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia Zrobiłem też próbną jazdę i stwierdzam ze autko się trochę odmuliło A tak to wyglądało: I zrobiłem w dzień foto lamp tył które się tak wszystkim podobają :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jezeli ori to bardzo dobra cena Ale ja juz mam S4 [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________A tak w ogóle czemu ciagle Ci sami na liscie i nie ma nikogo nowego Co to tyle aut na forum i nikt nie modzi- [ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
U mnie jest ok Rafal a tak z ciekawosci ile ori kosztuje- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zrób pełen pakiet S4- [B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Jak chcesz dół zostawić szary to dach zostaw czerwony Powiem Ci że podoba mi sie taka koncepcja- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No na tych kołąch bomba nawet troche ten mat mi sie zaczal podobac- [B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Jak masz FMIC i grafitowe fele 19 od RSa i taką glebę to tak- [B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Stary tylko błysk maluj będzie kozak - B6 DIVISION