Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Pasują P&P, wiem bo sam mam takie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________jedyne co potrzebujesz to: mowe zaślepki sprysków 2X60pln, kratki halogenów 2x120pln, grill góra i dół 2x400pln, 2 halogeny 2x400pln Virus sorry za OT
  2. Kup sobie FALKENy są dobre, no gratki nowego zakupu Widzę, że się koncepcji trzymasz teraz musisz je proszkowo w grafit prysnąć No i gleba panie kolego
  3. Przyda sie bo chce wymienić springi
  4. Wezme dolny grill, zaślepki na spryski, kratki pod halogeny i same halogeny. Co Ty na to??? Deal????
  5. Ok to czekam Rozmiar TARXA który zastosowałem do odkręcenia kierownicy to TX60 Super dzięki :notworthy: Musze takiego poszukać
  6. Również odkręcałem dużym torxem. Rozmiaru nie pamiętam niestety A ktoś pamięta
  7. Jak tak czytam co piszecie to mi sie do polszczy wracać nie chce
  8. To musial byc duzy torx , ale na pewno sie da. Duży na pewno ale jaki A ten M12 to rozmiar 55???
  9. U nas PB już 1.57 ojro i ON 1.55 ojro :gwizdanie: i wciaż zmierza ku górze Ale z tabelki wynika żę 1h pracy moge sobie zalać... pare litrów
  10. Panowie a do odkręcenia koła kierownicy można użyć zwykłego torxa z sześcioma ząbkami zamiast tego M12
  11. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 19:39_________________________________________________ Ja zdejmowaem sam zderzak bez belki. Po co z belka sciagac??? Masz na fo jak auto bez zderzaka wyglada.
  12. Pewnie i tak jak ktoś w Twoim aucie wcześniej ściągał zderzak to pewnie pozostałych sześć do belki już nie przykręcał bo się na wku...wiał jak ja :wallbash: Ja też przykręciłem tylko 3 z ośmiu które znalazłem przy belce :gwizdanie: Mój zderzak to na 100% od wyjazdu z fabryki nie był ściągany :decayed: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 15:48_________________________________________________No i jeszcze trzeba było spryski odkręcać co też łatwe nie było Musze kupić opaski skręcana i będę tylko wężyki odpinał od wtrysków
  13. Wcale nie trzeba jak wyjmie się lampy to jest dostęp od góry Ja tak odkręciłem z drugiej strony i tak zakręcałem. Lipa jest ze śrubami przy przy przedniej belce, nie idzie łapy włożyć zwłaszcza jak się ma spryski :wallbash:
  14. Te lampki przejdą małe rezanko znikną szare obwódki i będzię delikatna ściema całych lamp
  15. To wasze zdanie i je szanuje [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Małe wypłukanie benzyną oleju z intercollerów w TT i A4 oraz założenie zderzaka przód S4 Zaczęliśmy z kumplem o 9 rano skończyliśmy o 21:30 masakra Ściągnięcie zderzaka w A4 to masakra, dostęp do niektórych śrubek żadem :wallbash: Inżynierowie z audi to chyba lubią ludziom utrudniać życie Ale dałem rade z kumlem :> Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia Zrobiłem też próbną jazdę i stwierdzam ze autko się trochę odmuliło A tak to wyglądało: I zrobiłem w dzień foto lamp tył które się tak wszystkim podobają :gwizdanie:
  16. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli ori to bardzo dobra cena Ale ja juz mam S4 [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________A tak w ogóle czemu ciagle Ci sami na liscie i nie ma nikogo nowego Co to tyle aut na forum i nikt nie modzi
  18. U mnie jest ok Rafal a tak z ciekawosci ile ori kosztuje
  19. Jak chcesz dół zostawić szary to dach zostaw czerwony Powiem Ci że podoba mi sie taka koncepcja
  20. No na tych kołąch bomba nawet troche ten mat mi sie zaczal podobac
  21. Jak masz FMIC i grafitowe fele 19 od RSa i taką glebę to tak
  22. Stary tylko błysk maluj będzie kozak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.