Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. też to podałeś w formie mitu Nie przekonał mnie twój wywód To nie wywód tylko udowodniony test (obalony mit ) w programie mototryzacyjnym Ale Ty zakładaj opony ja Ci się podoba jak Cię to nie przekonuje A te jodełki
  2. Z reguły najlepiej zawsze mieć taki sam bieżnik z przodu i z tyłu, a jak nie to lepsze opony lepiej zawsze mieć z tyłu czy to w Q czy przy napędzie na przód. A to dlatego że przód zawsze możemy wyprowadzić, bo jest skrętny a tył jest bezwładny przy poślizgu To że lepsze opony powinne być zawsze z przodu to głupi mit i do tego nie prawdziwy
  3. No w sumie masz rację
  4. Albo sprzedaj auto jak nie chcesz dokładać :gwizdanie: No niestety jak się coś j...bie to zawsze są koszta
  5. To lepiej zdjąć głowicę za 500 niż remont za 5000
  6. Natomiast w b7 auta 2.0TFSI z napędem na 4 koła są szybsze
  7. Koleś piepszy głupoty mobil jest bardzo dobry (może kiedyś wlał sobie podróbkę ) natomiast castrol zasyfia silnik. 5w40 w Twoim wypadku jak najbardziej bo jest troche gęściejszy od 5w30. A to że masz troche oleju przy łączeniu rury z intercoolerem to normalne bo nawet nowa turbina potrafi troche oleju przepuszczać Tak jak piszą sprawdzaj luzy
  8. Też mam tam olej ale słyszałem że to normalne, też jestem ciekaw czy to prawda i jak to wyczyścić
  9. Tu jest tabela Auto Centrum :gwizdanie: http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html Może się pomylili i miało być 9,3 do setki Bo mnie dziwiło że w tej tabeli 163Km jest wolniejszy niż 150Km To jak w końcu jest
  10. Wczoraj miałem okazje się przejechać AVJtem idzie dużo słabiej niż moja BFB po wydedukowanym z logów remapie, a katalogowo AVJ ma 8.3 do setki a mój BFB 8.7 Jestem ciekaw ile ma tera moja Adzia ma do setki z obliczeń wynika że ma około 193Km
  11. albo jedno-albo drugie- soft-to masz profesjonalnie dobraną dawkę paliwa do ciśnienia, jakie jest w stanie wytworzyć, więc MBC-już jest zbędny Nie ma sensu wrzucać wtrysków bez większej suszarki i softu Jak chcesz 180 kuca to wrzuć tak jak piszą stożek, tipa, fmic i Dp i wal na remap a nie zaczynasz od d*py strony :gwizdanie: Poczytaj to sobie
  12. Do A4 jest K04-15 i kosztuje 1200 ojro [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 19:40_________________________________________________Mogę podać linka
  13. ?uki1984 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Auto bardzo ładne Podoba mi się kolor Ale lipa w tej PL że nie robią rejestracji w kształcie ori amerykańskiej też mam taką klapę po nowym roku zakładam ale bede miał reje w ori kształcie US
  14. Ja mam takie zboczenie że predzej wezme to co mi sie podoba [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:11_________________________________________________Ostanio wykonałem parę drobnych modów 1. Ledy w postojówki 2. Ledy tylna rejestracja 3. lusterka polerowane aluminium By luki18t at 2011-11-18 By luki18t at 2011-11-18 By luki18t at 2011-11-18 I jeszcze tak fotka By luki18t at 2011-11-18
  15. Z tymi gotowcami to trzeba uważać bo przez to, że nie jest pod konkretne auto to można sobie zrobić rewolucję w silniku Zawsze lepiej zrobić softa pod auto to będziesz pewien że pojeździsz Jak ze wszystkim jaka cena taka jakość :gwizdanie:
  16. Witam Czy silnik żre olej? Jeśli nie zużywa większych ilości,nie dymi na niebiesko to tak jak we wcześniejszym poście kolega napisał ze zawory wypalone,lub gniazda.Zwalać głowicę i do regeneracji. A przebieg jest faktyczny? Nie sprawdzi czy żre olej bo mu olej wycieka z pod pokrywy zaworów, więc i tak ubywa oleju W pierwszej kolejności załatać wycieki i wymienić uszczelkę pokrywy i odpowietrzyć układ odm, wtedy sprawdzić czy bierze olej. Dołączam się napisz czy nie pali na niebiesko. Ale i tak czy inaczej głowicę trzeba ściągnąć żeby ustalić odpowiednią diagnozę. Tylko najpierw znajdź lepszego mechanika co Ci nie będzie proponował od razu remontu całego silnika. Pojeździj do kilku najlepiej i napisz co Ci powiedzieli
  17. Jak wyciek spod uszczelki pokrywy silnika to uszczelke wymienić Przed wymianą uszczelki zrób test czy silnik nie ma zapchanego sytemu odpowietrzania (rezektor i wężyki odmy - zapychają się białym szlamem). jak zapchane to ciśnienie wypycha uszczelke a jak stara to wiadomo wymiana Test: - odpal auto i odkręć korek wlewu oleju, - przyłóż kartkę papieru lub dmuchnij dym z papierosa (dokładniejsza opcja) - jeśli kartkę lub dym zasysa do środka to układ sprawny jak wydmuc**je to zapchany Jeśli układ zapchany to nową uszczelke pokrywy silnika potrafi wypychać (czyt. syzyfowa praca ) REZEKTOR- trójnik wychodzący z tyłu silnika od którego idą dwie odmy jedna do TIPa, druga do kolektora (cena za zestaw ok. 270zł w ASO). Silnik - tam odrazu do remontu (mechanik szuka łatwego zarobku ) czapa w górę i diagnoza
  18. Zdejmił koło i sprawdź najpierw i zobacz opisy ori kół audi :gwizdanie:
  19. No ale o Toshibach nic złego nie słyszałem Płyty się przegrzewają bo ludzie kładą kompy na łóżku na kołdrze lub poduszkach, nogach i zatykają nawiewy wentylatorów i padają, wiem bo sam tak jednego lapa załatwiłem :wallbash: No i kolega teraz ma 2 punty widzenia i podejmie sam męską decyzyję
  20. Nic Ci nie bedzie obcierało to ma tylko 7 cali musiałbys mieć z 9 cali i et dużo mniejsze żeby tarło a ori Et masz 45 wiec 42 dużej różnicy nie zrobi
  21. No mój padł po roku a w serwisie powiedzieli że mieli tego mase Jak coś polecam ASUS lub TOSHIBA ewntualnie ACER, są to najlepsze marki dobrze wyspecjalizowane w komputerach, a ASUS to jak ferrari aut TOSIA jest tańsza ale równie dobra ja mam TOSIE 2 i pół roku i jest ogień w twojej cenie to polecam taką: http://allegro.pl/toshiba-c660-i3-2310-6gb-500gb-gf315-win7-a53e-k52-i1926283990.html dobre parametry wiec tez pograsz sobie [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________lub taki http://allegro.pl/okazja-toshiba-l750-2x2-4ghz-6g-500g-ati6380g-win7-i1934967126.html nawet chyba lepszy od popszedniego
  22. Co lepsze do mojego BFB 5w40 X-CESS czy X-CLEAN Czy nie będzie żadnej różnicy Chcę zamówić teraz i nie wiem który ;(
  23. Ten dolot to jeszcze takiego niemam :gwizdanie: Mysle nad takim czy bedzie dobry troche drogi ale jak cos to juz sie odlozy A TIP wiadomo bedzie tez tylko ja myslalem nad jakims gotowym silikonem forge Z TIPem z kwasu nie orientuje sie gdzie i za ile moze ktos cos poleci, dostane to gotowe w jakims sklepie czy trzeba na zamowienie, czytalem tez ze trzeba zrobic oslone termiczna wiec czy silikon nie bedzie praktycznejszy w koncu chodzi o przepustowosc I czy przy dolocie, TIPie, FMIC rzeczywiscie odczuje to podczas jazdy podzielta sie wrazeniami auto po remapie No i czy przy DP trzeba robic korekte softu czy poprostu zakladasz i tyle???
  24. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________ Z opisu wynika że ten Blow Off jest zrobiony właśnie pod ten silnik tak żeby nie było problemów, czyli nie taki zwykły jak do japońców. A Forge to wydaje mi sie że raczej zna się na rzeczy i nie proponowali by takiego sprzętu jakby miał robic jakieś problemy Dolot myślałem jakiś silikon [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________A co sądzita o takim dolocie dedykowanym do A4 1.8t ???? http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Air-Intakes/02_05-Audi-A4-1.8T-High-Performance-Air-Intake/548743/[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:02_________________________________________________No i jeszcze zastanawiam się nad takim FMIC http://www.xspoweruk.com/audi-a4-b6-1-8t-2001-2005-intercooler.aspx Jest to tez dedyk do A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.