Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[ALL] Opony do quattro
też to podałeś w formie mitu Nie przekonał mnie twój wywód To nie wywód tylko udowodniony test (obalony mit ) w programie mototryzacyjnym Ale Ty zakładaj opony ja Ci się podoba jak Cię to nie przekonuje A te jodełki
-
[ALL] Opony do quattro
Z reguły najlepiej zawsze mieć taki sam bieżnik z przodu i z tyłu, a jak nie to lepsze opony lepiej zawsze mieć z tyłu czy to w Q czy przy napędzie na przód. A to dlatego że przód zawsze możemy wyprowadzić, bo jest skrętny a tył jest bezwładny przy poślizgu To że lepsze opony powinne być zawsze z przodu to głupi mit i do tego nie prawdziwy
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
No w sumie masz rację
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
Albo sprzedaj auto jak nie chcesz dokładać :gwizdanie: No niestety jak się coś j...bie to zawsze są koszta
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
To lepiej zdjąć głowicę za 500 niż remont za 5000
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Natomiast w b7 auta 2.0TFSI z napędem na 4 koła są szybsze
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
Koleś piepszy głupoty mobil jest bardzo dobry (może kiedyś wlał sobie podróbkę ) natomiast castrol zasyfia silnik. 5w40 w Twoim wypadku jak najbardziej bo jest troche gęściejszy od 5w30. A to że masz troche oleju przy łączeniu rury z intercoolerem to normalne bo nawet nowa turbina potrafi troche oleju przepuszczać Tak jak piszą sprawdzaj luzy
-
[B5 ADP] Olej w dolocie przepustnicy
Też mam tam olej ale słyszałem że to normalne, też jestem ciekaw czy to prawda i jak to wyczyścić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tu jest tabela Auto Centrum :gwizdanie: http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html Może się pomylili i miało być 9,3 do setki Bo mnie dziwiło że w tej tabeli 163Km jest wolniejszy niż 150Km To jak w końcu jest
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wczoraj miałem okazje się przejechać AVJtem idzie dużo słabiej niż moja BFB po wydedukowanym z logów remapie, a katalogowo AVJ ma 8.3 do setki a mój BFB 8.7 Jestem ciekaw ile ma tera moja Adzia ma do setki z obliczeń wynika że ma około 193Km
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
albo jedno-albo drugie- soft-to masz profesjonalnie dobraną dawkę paliwa do ciśnienia, jakie jest w stanie wytworzyć, więc MBC-już jest zbędny Nie ma sensu wrzucać wtrysków bez większej suszarki i softu Jak chcesz 180 kuca to wrzuć tak jak piszą stożek, tipa, fmic i Dp i wal na remap a nie zaczynasz od d*py strony :gwizdanie: Poczytaj to sobie
-
[ALL B5] Turbo K04-15
Do A4 jest K04-15 i kosztuje 1200 ojro [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 19:40_________________________________________________Mogę podać linka
-
A4 b7 1.8t
Auto bardzo ładne Podoba mi się kolor Ale lipa w tej PL że nie robią rejestracji w kształcie ori amerykańskiej też mam taką klapę po nowym roku zakładam ale bede miał reje w ori kształcie US
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Ja mam takie zboczenie że predzej wezme to co mi sie podoba [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:11_________________________________________________Ostanio wykonałem parę drobnych modów 1. Ledy w postojówki 2. Ledy tylna rejestracja 3. lusterka polerowane aluminium By luki18t at 2011-11-18 By luki18t at 2011-11-18 By luki18t at 2011-11-18 I jeszcze tak fotka By luki18t at 2011-11-18
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Z tymi gotowcami to trzeba uważać bo przez to, że nie jest pod konkretne auto to można sobie zrobić rewolucję w silniku Zawsze lepiej zrobić softa pod auto to będziesz pewien że pojeździsz Jak ze wszystkim jaka cena taka jakość :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
Witam Czy silnik żre olej? Jeśli nie zużywa większych ilości,nie dymi na niebiesko to tak jak we wcześniejszym poście kolega napisał ze zawory wypalone,lub gniazda.Zwalać głowicę i do regeneracji. A przebieg jest faktyczny? Nie sprawdzi czy żre olej bo mu olej wycieka z pod pokrywy zaworów, więc i tak ubywa oleju W pierwszej kolejności załatać wycieki i wymienić uszczelkę pokrywy i odpowietrzyć układ odm, wtedy sprawdzić czy bierze olej. Dołączam się napisz czy nie pali na niebiesko. Ale i tak czy inaczej głowicę trzeba ściągnąć żeby ustalić odpowiednią diagnozę. Tylko najpierw znajdź lepszego mechanika co Ci nie będzie proponował od razu remontu całego silnika. Pojeździj do kilku najlepiej i napisz co Ci powiedzieli
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
Jak wyciek spod uszczelki pokrywy silnika to uszczelke wymienić Przed wymianą uszczelki zrób test czy silnik nie ma zapchanego sytemu odpowietrzania (rezektor i wężyki odmy - zapychają się białym szlamem). jak zapchane to ciśnienie wypycha uszczelke a jak stara to wiadomo wymiana Test: - odpal auto i odkręć korek wlewu oleju, - przyłóż kartkę papieru lub dmuchnij dym z papierosa (dokładniejsza opcja) - jeśli kartkę lub dym zasysa do środka to układ sprawny jak wydmuc**je to zapchany Jeśli układ zapchany to nową uszczelke pokrywy silnika potrafi wypychać (czyt. syzyfowa praca ) REZEKTOR- trójnik wychodzący z tyłu silnika od którego idą dwie odmy jedna do TIPa, druga do kolektora (cena za zestaw ok. 270zł w ASO). Silnik - tam odrazu do remontu (mechanik szuka łatwego zarobku ) czapa w górę i diagnoza
-
Czy podejdą mi takie koła
Zdejmił koło i sprawdź najpierw i zobacz opisy ori kół audi :gwizdanie:
-
[INNE] laptop za 2100
No ale o Toshibach nic złego nie słyszałem Płyty się przegrzewają bo ludzie kładą kompy na łóżku na kołdrze lub poduszkach, nogach i zatykają nawiewy wentylatorów i padają, wiem bo sam tak jednego lapa załatwiłem :wallbash: No i kolega teraz ma 2 punty widzenia i podejmie sam męską decyzyję
-
Czy podejdą mi takie koła
Nic Ci nie bedzie obcierało to ma tylko 7 cali musiałbys mieć z 9 cali i et dużo mniejsze żeby tarło a ori Et masz 45 wiec 42 dużej różnicy nie zrobi
-
[INNE] laptop za 2100
- [INNE] laptop za 2100
No mój padł po roku a w serwisie powiedzieli że mieli tego mase Jak coś polecam ASUS lub TOSHIBA ewntualnie ACER, są to najlepsze marki dobrze wyspecjalizowane w komputerach, a ASUS to jak ferrari aut TOSIA jest tańsza ale równie dobra ja mam TOSIE 2 i pół roku i jest ogień w twojej cenie to polecam taką: http://allegro.pl/toshiba-c660-i3-2310-6gb-500gb-gf315-win7-a53e-k52-i1926283990.html dobre parametry wiec tez pograsz sobie [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________lub taki http://allegro.pl/okazja-toshiba-l750-2x2-4ghz-6g-500g-ati6380g-win7-i1934967126.html nawet chyba lepszy od popszedniego- Jaki olej silnikowy do Audi?
Co lepsze do mojego BFB 5w40 X-CESS czy X-CLEAN Czy nie będzie żadnej różnicy Chcę zamówić teraz i nie wiem który ;(- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ten dolot to jeszcze takiego niemam :gwizdanie: Mysle nad takim czy bedzie dobry troche drogi ale jak cos to juz sie odlozy A TIP wiadomo bedzie tez tylko ja myslalem nad jakims gotowym silikonem forge Z TIPem z kwasu nie orientuje sie gdzie i za ile moze ktos cos poleci, dostane to gotowe w jakims sklepie czy trzeba na zamowienie, czytalem tez ze trzeba zrobic oslone termiczna wiec czy silikon nie bedzie praktycznejszy w koncu chodzi o przepustowosc I czy przy dolocie, TIPie, FMIC rzeczywiscie odczuje to podczas jazdy podzielta sie wrazeniami auto po remapie No i czy przy DP trzeba robic korekte softu czy poprostu zakladasz i tyle???- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________ Z opisu wynika że ten Blow Off jest zrobiony właśnie pod ten silnik tak żeby nie było problemów, czyli nie taki zwykły jak do japońców. A Forge to wydaje mi sie że raczej zna się na rzeczy i nie proponowali by takiego sprzętu jakby miał robic jakieś problemy Dolot myślałem jakiś silikon [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________A co sądzita o takim dolocie dedykowanym do A4 1.8t ???? http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Air-Intakes/02_05-Audi-A4-1.8T-High-Performance-Air-Intake/548743/[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:02_________________________________________________No i jeszcze zastanawiam się nad takim FMIC http://www.xspoweruk.com/audi-a4-b6-1-8t-2001-2005-intercooler.aspx Jest to tez dedyk do A4 - [INNE] laptop za 2100