Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. A jest ktoś kto wkładał do siebie w 1.8t lekki jednomas i czy mógły się podzielić doświadcczeniami I na 100% jesteście pewni że to jednomas[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:39_________________________________________________I czy polecacie wkladanie czegoś takiego czy nie A czytaliście opis czy tak na oko oceniacie
  2. No to kolega sobie kupił zwykłą K03 :gwizdanie: Ja bym tego nie brał i napisał do allegro, że towar jest nie zgodny z opisem
  3. Ale to że są 4 podwójne łopatki to podstawowa różnica Nie widziałem aukcji, ale też potwierdzam, że K03s nie było w B5. MOntowana byłą tylko i wyłącznie w B6 z silnikiem BEX. A ta aukcja mi śmierdzi. Albo koleś kręci albo sam nie wie co sprzedaje. Wrzućcie jakieś foto z tej aukcji
  4. Potwierdzam, że K03s posiada 4 podwójne łopatki a nie 6, więc jakby ktoś wam sprzedawał używkę K03s to zwróćcie uwagę na ten drobny a jakże ważny szczegół, żeby się nie dać oszukać!!!
  5. Taki jest zamysł żebby auto lepiej sie wkrecało na obroty. Ale czy to, że jest to jednomas bedzie źle wpływało na auto. Znasz kogoś kto tak ostro dłubie???
  6. To ktoś reflektuje jakieś spotkanie w L-cy na browarka miedzy 11-14 października :gwizdanie:
  7. Nie wiem czy zwykłe koło zamachowe bo aż tak się nie znam, więc nie powiem
  8. Taka mała aitacja wyborcza
  9. Nieee kolego B6 jak ta lala B7 ma inny plastik na wydechy Tyle się naszukałem że rozpoznam z zmkniętymi oczami :polew: Tu masz na potwierdzenie :gwizdanie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1803062872&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
  10. To akurat oglądałem Myslalem ze cos wiecej jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________Alleluja :buhaha: znalazłem zderzol S4 tył do mojego sedana :buhaha: :a4fan: :drool: Już myślałem że nigdy nie znajde, jeden kolega mi pisał, że 2 lata szukał Ale znalazłem hehe he hehe hehehe hehe hheeeeheee a znajdziesz :naughty:
  11. Jeszcze raz dzięki bardzo mi pomogłeś :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  12. będziesz? Na święta niestety nie da rady ale bede miedzy 9-15 październik to jakiś sie zorganizuje P.S. zaprzaszam do glosowania na moje foto do kalendarza, miesiąc sierpień http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0;highlight=kalendarz+2012[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________ będziesz? Wielkanocne Jeszcze się zobaczy bo mam 2 wesela w przyszłym roku, wiec wiekszość mojego urlopu piździet weźmie
  13. Dzięki za rade Ja myślałem o klockach EBC red stuff, co sądzisz o nich??? Podasz jakiegoś linka z tymi klockami Ferodo czy one nie brudzą???
  14. Niestety impossible ;( [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 21:47_________________________________________________ Coś sie zorganizuje ale jeszcze nie wiem w jaki dzień dam znać jak już bede wiedział kiedy dam radę
  15. Dzieki za glosa Ale potrzeba wiecej, dalej piaty Może jakiś spot jak bede w PL, ale ja bez mojejo auta Jakiś browarek czy cuś
  16. Jakie tarcze polecacie do mojego zestawu hamulców S4 Czy ktoś wie czy takie tarcze będą ok? Firma Zimmermann http://moto.allegro.pl/audi-s4-b6-345x30-mm-tarcze-hamulcowe-przod-v8-i1794722195.html Czy polecacie coś innego :?: Jeszcze mam na oku ATE http://moto.allegro.pl/ate-tarcze-przod-audi-a4-s4-b6-b7-345mm-komplet-i1818887530.html Chyba że znacie coś innego
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0;highlight=kalendarz+2012
  18. Ja bym z moich nadeslanych zdjec wybrał inne ale komisarze decydowali :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:17_________________________________________________Kurde na razie kiepsko jestem 5 ;(
  19. no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie: Najfajniejszą Widziałem że w komisji byłeś
  20. ale z AC chyba wypłacili Dostałem kase z ubezpieczenia i sprzedałem na przeszczep silnika. Kolesia syn urwał przód a był to bardzo rzadki silnik 1.6Tdi 85kucy. Wyszedłem lepiej niż bym sprzedał Najbardziej szkoda było mi lakieru ;( aale auto było też malowane z ubezpieczenia :gwizdanie: a było wcześniej białe [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 18:43_________________________________________________Drodzy koledzy startuje do kalendarza A4 KLUB miesiąc sierpień
  21. Nie przed wyjazdem do IRL koleś mi punciakiem w dupe wjechał
  22. kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie: No prawie Chojnów już byłeś blisko Teraz też miszkamy bliżej od siebie w porównaniu z resztą ekipy L-cy i okolic Troszkę znam miłkowice, nieraz tamtędy jeździłem latałem jeszcze moją B3 Uploaded with ImageShack.us [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________Będę w Polandii w drugi tydzień Października ale niestety bez auta Lece samolotem
  23. Mam pytanie. Czy jest jeszcze na forum ktoś z Chojnowa Znacie kogoś :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.