Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
A jest ktoś kto wkładał do siebie w 1.8t lekki jednomas i czy mógły się podzielić doświadcczeniami I na 100% jesteście pewni że to jednomas[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:39_________________________________________________I czy polecacie wkladanie czegoś takiego czy nie A czytaliście opis czy tak na oko oceniacie
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
No to kolega sobie kupił zwykłą K03 :gwizdanie: Ja bym tego nie brał i napisał do allegro, że towar jest nie zgodny z opisem
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
Ale to że są 4 podwójne łopatki to podstawowa różnica Nie widziałem aukcji, ale też potwierdzam, że K03s nie było w B5. MOntowana byłą tylko i wyłącznie w B6 z silnikiem BEX. A ta aukcja mi śmierdzi. Albo koleś kręci albo sam nie wie co sprzedaje. Wrzućcie jakieś foto z tej aukcji
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
Potwierdzam, że K03s posiada 4 podwójne łopatki a nie 6, więc jakby ktoś wam sprzedawał używkę K03s to zwróćcie uwagę na ten drobny a jakże ważny szczegół, żeby się nie dać oszukać!!!
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
Taki jest zamysł żebby auto lepiej sie wkrecało na obroty. Ale czy to, że jest to jednomas bedzie źle wpływało na auto. Znasz kogoś kto tak ostro dłubie???
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
To lepiej czy gorzej
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To ktoś reflektuje jakieś spotkanie w L-cy na browarka miedzy 11-14 października :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
Nie wiem czy zwykłe koło zamachowe bo aż tak się nie znam, więc nie powiem
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
spox
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Taka mała aitacja wyborcza
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Nieee kolego B6 jak ta lala B7 ma inny plastik na wydechy Tyle się naszukałem że rozpoznam z zmkniętymi oczami :polew: Tu masz na potwierdzenie :gwizdanie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1803062872&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
To akurat oglądałem Myslalem ze cos wiecej jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________Alleluja :buhaha: znalazłem zderzol S4 tył do mojego sedana :buhaha: :a4fan: :drool: Już myślałem że nigdy nie znajde, jeden kolega mi pisał, że 2 lata szukał Ale znalazłem hehe he hehe hehehe hehe hheeeeheee a znajdziesz :naughty:
-
[ALL B6] Tarcze Hamulcowe S4 - jakie?
Jeszcze raz dzięki bardzo mi pomogłeś :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będziesz? Na święta niestety nie da rady ale bede miedzy 9-15 październik to jakiś sie zorganizuje P.S. zaprzaszam do glosowania na moje foto do kalendarza, miesiąc sierpień http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0;highlight=kalendarz+2012[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________ będziesz? Wielkanocne Jeszcze się zobaczy bo mam 2 wesela w przyszłym roku, wiec wiekszość mojego urlopu piździet weźmie
-
[ALL B6] Tarcze Hamulcowe S4 - jakie?
Dzięki za rade Ja myślałem o klockach EBC red stuff, co sądzisz o nich??? Podasz jakiegoś linka z tymi klockami Ferodo czy one nie brudzą???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Niestety impossible ;( [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 21:47_________________________________________________ Coś sie zorganizuje ale jeszcze nie wiem w jaki dzień dam znać jak już bede wiedział kiedy dam radę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dzieki za glosa Ale potrzeba wiecej, dalej piaty Może jakiś spot jak bede w PL, ale ja bez mojejo auta Jakiś browarek czy cuś
-
[ALL B6] Tarcze Hamulcowe S4 - jakie?
Jakie tarcze polecacie do mojego zestawu hamulców S4 Czy ktoś wie czy takie tarcze będą ok? Firma Zimmermann http://moto.allegro.pl/audi-s4-b6-345x30-mm-tarcze-hamulcowe-przod-v8-i1794722195.html Czy polecacie coś innego :?: Jeszcze mam na oku ATE http://moto.allegro.pl/ate-tarcze-przod-audi-a4-s4-b6-b7-345mm-komplet-i1818887530.html Chyba że znacie coś innego
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0;highlight=kalendarz+2012
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja bym z moich nadeslanych zdjec wybrał inne ale komisarze decydowali :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:17_________________________________________________Kurde na razie kiepsko jestem 5 ;(
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie: Najfajniejszą Widziałem że w komisji byłeś
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ale z AC chyba wypłacili Dostałem kase z ubezpieczenia i sprzedałem na przeszczep silnika. Kolesia syn urwał przód a był to bardzo rzadki silnik 1.6Tdi 85kucy. Wyszedłem lepiej niż bym sprzedał Najbardziej szkoda było mi lakieru ;( aale auto było też malowane z ubezpieczenia :gwizdanie: a było wcześniej białe [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 18:43_________________________________________________Drodzy koledzy startuje do kalendarza A4 KLUB miesiąc sierpień
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Nie przed wyjazdem do IRL koleś mi punciakiem w dupe wjechał
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie: No prawie Chojnów już byłeś blisko Teraz też miszkamy bliżej od siebie w porównaniu z resztą ekipy L-cy i okolic Troszkę znam miłkowice, nieraz tamtędy jeździłem latałem jeszcze moją B3 Uploaded with ImageShack.us [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________Będę w Polandii w drugi tydzień Października ale niestety bez auta Lece samolotem
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mam pytanie. Czy jest jeszcze na forum ktoś z Chojnowa Znacie kogoś :>