Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Ładna furka też mam quattro ale BFB. U mnie wnetrze jest ok wiec za wiele w środku nie zrobie Bezawaryjności i miłego użytkowania Quattro rządzi
  2. Witam Jak w tytule: czy jest różnica w dwumasie do A4 B6 1.8TQ BFB i BEX??? Pytam ponieważ chce kupić mocniejszy zestaw dwumasu ze sprzęgłem. Dostawca napisał mi, w odp. na to pytanie, że ten zestaw jest do quattro, a o kodzie silnika nie ma info. Więc czy taki zestaw będzie pasował obojętnie do którego modelu (BFB i BEX)? Ja posiadam BFB quattro. Poniżej link z omawianym zestawem: http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Drivetrain/Clutch/ES5488/ Prosze o odp. osób które się na tym znają, a nie tylko z domysłów albo ze słyszenia mają jakieś info. Z góry dzięki
  3. Mi "żona" do tej pory nie może wybaczyć, że nie kupiłem klapy usa Tak to już jest z tymi babami [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:51_________________________________________________Mam już heble od S4 na chacie Musze je poczyścić i pomalować Może ktoś zna jakiegoś linka z foto story z wymiany hantli na wieksze, bo może sam spróbuje założyć
  4. Auto mi sie bardzo podoba fele są ok Ja osobiście jakieś na ranciku byk wsadził i z tyłu szersze Ale to tylko ja, Ty masz Swój gust i rób pod Siebie
  5. Łuki nie załamuj mnie proszę Nosb założył całe body Rs4, ćwiartki rs4, błotniki, zderzaki, wszystko ORI RS4. Progi takie niestety nie podejdą do zwykłej B6 chyba, że wyrzeźbisz poszerzone nadkola i jakoś to wpasujesz, tzn w sumie to byś je dał radę zamontować ale jak to będzie wyglądać Sorry mlody ale nie bylem pewien czy body rs4 jest szersze dlatego pytałem Coś w tym dziwnego [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:55_________________________________________________ Czytaj temat od pierwszej strony :kox: Temat? Książkę można by z tego wydrukować. Myślisz że chce mi sie czytać tyle [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________ Nosb normalnie rzeźnia :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Pogratulować
  6. Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś
  7. Wiara czyni cuda Spox Chłopaki mam nadzieje że kiedyś bedzie okazja sie jakoś spotkać i pogadać
  8. no adna furka A czemu nie zrobisz jej profila n w dziale moje auto A masz moze konto na www.audiclubislands.org jak nie to zapraszam do nazego polskiego klubu na wyspach
  9. Czekam na kumpla jak z urlopu wroci i wtedy vaga podepne
  10. Siema Ppodłącze się pod temat. Ostatnio jak mocniej zahamowałem to pokazał mi sie owy komunikat brake z pierwszego posta + świeci sie kontrolka esp i abs oraz mryga kontrolka recznego. Po zgaszeniu silnika i po ponownym uruchomieniu wszystko znika. Gdy wcisnąłem przicisk check to pisze coś o abs felher, contact workshop. Wszystko to samo sie zapalila jak ostrzej wchodze w zakręt (normanie choinka ). Co może być przyczyną? Coś z ABS, jeśli tak to co?? Dodam że pali mi sie też bez tej choinki komunikat o zużytej okładzinie hamulców
  11. Nosb zaje...ne śruby to normalka [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:21_________________________________________________Szkoda że listew drzwiowych nie usunąłeś i nie zrobiłeś na gładko :gwizdanie: Poka jakie fele bedziesz zakladał
  12. A gdzie Na Audimaniacs [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:13_________________________________________________Dawaj foty na maila: [email protected][br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________A tak w ogóle to ile osób mamy z Legnicy i okolic
  13. A co masz serie bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie: u Bartka taka seria,jak u mnie :gwizdanie: A co tam masz u siebie daj linka
  14. Zawsze taka jest nigdy nic nie może być bez niespodzianek i po Twojej myśli Zawsze jakiś problem po drodze wyskoczy [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________Ale rezaj dalej sie nie poddawaj
  15. 200 pln to i tak lepiej jak z U.S.A. targac za 400$
  16. A co masz serie bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie:
  17. no to dawaj-ja będę na Wielkanoc-zawsze można się spotkac Ale ja w lipcu prawdopodobnie bede udeżał na wesele mojej siostry, ale jeszcze pewnie nie raz bedzie okazyja
  18. Szkoda że z IRL tak dalekoo bo też chętnie podjechałbym na spocika Ja ogólnie to z chojnowa, a Legnicy średnią i Pwsz skończyłem to troche znam mieścine Może w przyszłym roku zawitam
  19. Ja miałem takie wgłębienie w felach 17" w mojej A3 Zaj....biście wygląda jak się kręcą (czyli auto jedzie)
  20. dobry furacz i dobre fele
  21. Zanim NOSB posklada auto wybierze wnetrze, potem fele, itd, itp. to 1000stron to z palcem w d...pie :polew: Nosb sorry za OT
  22. Bo tu co 5 min piec stron :polew: cofnij sie o pare to zobaczysz
  23. Spozniles sie adamoooo juz wrzucal Byles szybki ale nie wyrazny :polew: :polew: :polew:
  24. Zazdrosc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  25. Ja słyszałem że S3 kupujesz czyżby jakieś zmiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.