Treść opublikowana przez ?uki1984
-
B6(AVJ)1.8TQ BIEDNA SERIA ALE Z PRZYSZŁOŚCIĄ
Ładna furka też mam quattro ale BFB. U mnie wnetrze jest ok wiec za wiele w środku nie zrobie Bezawaryjności i miłego użytkowania Quattro rządzi
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
Witam Jak w tytule: czy jest różnica w dwumasie do A4 B6 1.8TQ BFB i BEX??? Pytam ponieważ chce kupić mocniejszy zestaw dwumasu ze sprzęgłem. Dostawca napisał mi, w odp. na to pytanie, że ten zestaw jest do quattro, a o kodzie silnika nie ma info. Więc czy taki zestaw będzie pasował obojętnie do którego modelu (BFB i BEX)? Ja posiadam BFB quattro. Poniżej link z omawianym zestawem: http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Drivetrain/Clutch/ES5488/ Prosze o odp. osób które się na tym znają, a nie tylko z domysłów albo ze słyszenia mają jakieś info. Z góry dzięki
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mi "żona" do tej pory nie może wybaczyć, że nie kupiłem klapy usa Tak to już jest z tymi babami [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:51_________________________________________________Mam już heble od S4 na chacie Musze je poczyścić i pomalować Może ktoś zna jakiegoś linka z foto story z wymiany hantli na wieksze, bo może sam spróbuje założyć
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Auto mi sie bardzo podoba fele są ok Ja osobiście jakieś na ranciku byk wsadził i z tyłu szersze Ale to tylko ja, Ty masz Swój gust i rób pod Siebie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Łuki nie załamuj mnie proszę Nosb założył całe body Rs4, ćwiartki rs4, błotniki, zderzaki, wszystko ORI RS4. Progi takie niestety nie podejdą do zwykłej B6 chyba, że wyrzeźbisz poszerzone nadkola i jakoś to wpasujesz, tzn w sumie to byś je dał radę zamontować ale jak to będzie wyglądać Sorry mlody ale nie bylem pewien czy body rs4 jest szersze dlatego pytałem Coś w tym dziwnego [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:55_________________________________________________ Czytaj temat od pierwszej strony :kox: Temat? Książkę można by z tego wydrukować. Myślisz że chce mi sie czytać tyle [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________ Nosb normalnie rzeźnia :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Pogratulować
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Wiara czyni cuda Spox Chłopaki mam nadzieje że kiedyś bedzie okazja sie jakoś spotkać i pogadać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no adna furka A czemu nie zrobisz jej profila n w dziale moje auto A masz moze konto na www.audiclubislands.org jak nie to zapraszam do nazego polskiego klubu na wyspach
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Czekam na kumpla jak z urlopu wroci i wtedy vaga podepne
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Siema Ppodłącze się pod temat. Ostatnio jak mocniej zahamowałem to pokazał mi sie owy komunikat brake z pierwszego posta + świeci sie kontrolka esp i abs oraz mryga kontrolka recznego. Po zgaszeniu silnika i po ponownym uruchomieniu wszystko znika. Gdy wcisnąłem przicisk check to pisze coś o abs felher, contact workshop. Wszystko to samo sie zapalila jak ostrzej wchodze w zakręt (normanie choinka ). Co może być przyczyną? Coś z ABS, jeśli tak to co?? Dodam że pali mi sie też bez tej choinki komunikat o zużytej okładzinie hamulców
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb zaje...ne śruby to normalka [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:21_________________________________________________Szkoda że listew drzwiowych nie usunąłeś i nie zrobiłeś na gładko :gwizdanie: Poka jakie fele bedziesz zakladał
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A gdzie Na Audimaniacs [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:13_________________________________________________Dawaj foty na maila: [email protected][br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________A tak w ogóle to ile osób mamy z Legnicy i okolic
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A co masz serie bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie: u Bartka taka seria,jak u mnie :gwizdanie: A co tam masz u siebie daj linka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zawsze taka jest nigdy nic nie może być bez niespodzianek i po Twojej myśli Zawsze jakiś problem po drodze wyskoczy [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________Ale rezaj dalej sie nie poddawaj
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
200 pln to i tak lepiej jak z U.S.A. targac za 400$
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A co masz serie bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to dawaj-ja będę na Wielkanoc-zawsze można się spotkac Ale ja w lipcu prawdopodobnie bede udeżał na wesele mojej siostry, ale jeszcze pewnie nie raz bedzie okazyja
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Szkoda że z IRL tak dalekoo bo też chętnie podjechałbym na spocika Ja ogólnie to z chojnowa, a Legnicy średnią i Pwsz skończyłem to troche znam mieścine Może w przyszłym roku zawitam
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Ja miałem takie wgłębienie w felach 17" w mojej A3 Zaj....biście wygląda jak się kręcą (czyli auto jedzie)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
dobry furacz i dobre fele
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zanim NOSB posklada auto wybierze wnetrze, potem fele, itd, itp. to 1000stron to z palcem w d...pie :polew: Nosb sorry za OT
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Bo tu co 5 min piec stron :polew: cofnij sie o pare to zobaczysz
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Spozniles sie adamoooo juz wrzucal Byles szybki ale nie wyrazny :polew: :polew: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zazdrosc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ja słyszałem że S3 kupujesz czyżby jakieś zmiany