Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Też jestem ciekawy :naughty:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Też mam taki zestawik Tylko u mnie bedą nawiercane tarcze Zimmermana
-
[B6 AWX] Intercooler-przyczyna dymienia?
To była metafora chodziło mi o remont, w najmniej drastycznym wypadku tylko uszczelka i planowanie głowicy [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:55_________________________________________________Zobacz czy na korku i bagnecie nie robi się biała śmietana. Nie jeździj tym autem tylko do mechaniola, czapa w górę i diagnoza :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Intercooler-przyczyna dymienia?
Silnik do wymiany Poczytaj to: http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Dym-z-rury-wydechowej,wid,8392109,wiadomosc.html?ticaid=1d395
-
Czy te felgi są oryginalne?
Od początku mówiłem :gwizdanie: ori mają tylko
-
Czy te felgi są oryginalne?
Ori są Ori i mają znaczek CCCO i nie mają żadnego Made in China, Thailand, itd. Porównywałem Swoje Ori z innymi made in Thailand. Był tylko znaczek i inne dane 8EO..., które były wypukłe. Te nie ori mają tylko wypukłe gdzie były wyprodukowane, reszta jest grawerowana, co świadczy o tym że dodano później. ORI robi firma Ronal i sygnuje i wyłącznie znaczkiem Audi
-
Czy te felgi są oryginalne?
Ori fele mają od wewnątrz tłoczony wypukły znaczek Audi. A te numery są nadrukowywane, więc jest to raczej replika [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 18:56_________________________________________________Kurfa jest jak byk wytłoczone "made in China Więc ORI to nie jest na 1000%
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM multitronic by Ciantos
Spoko foty beda tylko trzeba zrobić bo był format kompa Kamil zrób foty w weekend i wrzuć jakieś Pozdro kuzyn Łukasz
-
[B6 BBK] Moje S4
Ładna Ska chociaż wole sedana, ale szacun za wybór też bym chciał eske b6 ale...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ok dzieki Devon00 Dziś jestem we wrocku już dzwoniłem. Zamówiłem na przyszłą sobotę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie czy wie ktoś z was czy L-cy jest jakiś serwis Audi Potrzebuje kratki do halogenów do zderzaka S4 i zaślepki na spryski
-
[AUDIKA]A4 B6 w czerwcu zakupiona silnik 2,5 tdi 163mc alu17 S-LINE
Dawaj foty
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jak by kolega wcześniej przeczytał to by wiedział
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no jak znajde jakiś opis do montarzu ori PDC i jakieś schematy Bo na forum znalazlem nie ori i dodawanie przodu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zrób jakies foty w dzien, bo widac noc Twoja ulubiona pora Fura kozak Teraz zapodaj jakis filmik jak tochodzi i jezdzi
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
A ile za takie malowanie :gwizdanie: i czy da rade jak wysle za tydzien w pon. i zeby wróciło do piatku na moj adres
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Farciaż Ja chce zamontować ori zestaw :gwizdanie: Już kupiłem czujki, moduł, wiazka, głośnik za 380 PLN :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
A ja mam ori lotke :gwizdanie: i wcale sie niechwale Na szczeście moje auto dostało ją już w fabryce A Virus dzieki za namiar na końcówki Z tego co widze na aukcji to są rezonasowe A tak nawiasem anegdotka Ty do niebieskiego auta znalazles czarny zderzol a ja do czarnego nibieski
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Sorry nie zauważyłem że u Cibie też jest PDC A ten PDC miałeś już ori na aucie wcześniej czy montowałeś, bo ja też chce montować i jakieś instrukcje i schematy by się sprzydały
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
A zakladal ktos jednomas do B6 1.8t quattro BFB? Mam dylemat czy wrzucic jednomas czy zostawic dwumas
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Tak tylko ja mam to wszystko tu w Irlandii. Ja nie chce pedzlem malować tylko pistoletem lakierniczym Możesz poradzić jakąś farbę i podkład. Chcę malować na czerwono.
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Panowie za tydzxień bede w PL i chce kupić farby do pomalowania moich nowych hamulców S4. Jaka będzie najlepsza farba do pistoletu lakierniczego i jaki podklad użyć Może ktoś podać nazwy takich specyfików
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Wszystko bardzo ladnie wyglada Ale... Tył troche za nisko w stosunku do przodu :gwizdanie: Albo podnieś troche tył lub obniż przód
-
[B6 AWX] Prosba o wycne kosztu naprawy
Aułłłłć
-
[B6 AWX] Prosba o wycne kosztu naprawy
Ciesze sie, że mogłem pomóc Napisz co i jak (za ile puścił?), bo jestem ciekaw