Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Też mam taki zestawik Tylko u mnie bedą nawiercane tarcze Zimmermana
  2. To była metafora chodziło mi o remont, w najmniej drastycznym wypadku tylko uszczelka i planowanie głowicy [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:55_________________________________________________Zobacz czy na korku i bagnecie nie robi się biała śmietana. Nie jeździj tym autem tylko do mechaniola, czapa w górę i diagnoza :gwizdanie:
  3. Silnik do wymiany Poczytaj to: http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Dym-z-rury-wydechowej,wid,8392109,wiadomosc.html?ticaid=1d395
  4. Od początku mówiłem :gwizdanie: ori mają tylko
  5. Ori są Ori i mają znaczek CCCO i nie mają żadnego Made in China, Thailand, itd. Porównywałem Swoje Ori z innymi made in Thailand. Był tylko znaczek i inne dane 8EO..., które były wypukłe. Te nie ori mają tylko wypukłe gdzie były wyprodukowane, reszta jest grawerowana, co świadczy o tym że dodano później. ORI robi firma Ronal i sygnuje i wyłącznie znaczkiem Audi
  6. Ori fele mają od wewnątrz tłoczony wypukły znaczek Audi. A te numery są nadrukowywane, więc jest to raczej replika [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 18:56_________________________________________________Kurfa jest jak byk wytłoczone "made in China Więc ORI to nie jest na 1000%
  7. Spoko foty beda tylko trzeba zrobić bo był format kompa Kamil zrób foty w weekend i wrzuć jakieś Pozdro kuzyn Łukasz
  8. Ładna Ska chociaż wole sedana, ale szacun za wybór też bym chciał eske b6 ale...
  9. Ok dzieki Devon00 Dziś jestem we wrocku już dzwoniłem. Zamówiłem na przyszłą sobotę
  10. Panowie czy wie ktoś z was czy L-cy jest jakiś serwis Audi Potrzebuje kratki do halogenów do zderzaka S4 i zaślepki na spryski
  11. Jak by kolega wcześniej przeczytał to by wiedział
  12. no jak znajde jakiś opis do montarzu ori PDC i jakieś schematy Bo na forum znalazlem nie ori i dodawanie przodu
  13. Zrób jakies foty w dzien, bo widac noc Twoja ulubiona pora Fura kozak Teraz zapodaj jakis filmik jak tochodzi i jezdzi
  14. A ile za takie malowanie :gwizdanie: i czy da rade jak wysle za tydzien w pon. i zeby wróciło do piatku na moj adres
  15. Farciaż Ja chce zamontować ori zestaw :gwizdanie: Już kupiłem czujki, moduł, wiazka, głośnik za 380 PLN :gwizdanie:
  16. A ja mam ori lotke :gwizdanie: i wcale sie niechwale Na szczeście moje auto dostało ją już w fabryce A Virus dzieki za namiar na końcówki Z tego co widze na aukcji to są rezonasowe A tak nawiasem anegdotka Ty do niebieskiego auta znalazles czarny zderzol a ja do czarnego nibieski
  17. Sorry nie zauważyłem że u Cibie też jest PDC A ten PDC miałeś już ori na aucie wcześniej czy montowałeś, bo ja też chce montować i jakieś instrukcje i schematy by się sprzydały
  18. A zakladal ktos jednomas do B6 1.8t quattro BFB? Mam dylemat czy wrzucic jednomas czy zostawic dwumas
  19. Tak tylko ja mam to wszystko tu w Irlandii. Ja nie chce pedzlem malować tylko pistoletem lakierniczym Możesz poradzić jakąś farbę i podkład. Chcę malować na czerwono.
  20. Panowie za tydzxień bede w PL i chce kupić farby do pomalowania moich nowych hamulców S4. Jaka będzie najlepsza farba do pistoletu lakierniczego i jaki podklad użyć Może ktoś podać nazwy takich specyfików
  21. Wszystko bardzo ladnie wyglada Ale... Tył troche za nisko w stosunku do przodu :gwizdanie: Albo podnieś troche tył lub obniż przód
  22. Ciesze sie, że mogłem pomóc Napisz co i jak (za ile puścił?), bo jestem ciekaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.