Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. [q uote author=Młody_Drog link=topic=167404.msg2619476#msg2619476 date=1315749025]ja chcę to auto [/ Powiem Ci że z zazdrości to mi żal dupe ściska To chyba najlepszy silnik jaki Audi wypuściło
  2. A nie jak niektórzy do 1.9 Tdi dodadzą pseudo body S4-RS4 (czytaj dokładki z laminatu) i walą na klape i grila znaczek RS4 :polew: :polew: :polew: :polew: Ty przynajmniej jak odpalisz swoje "RS4" to nie będzie klekotać :polew: :polew: :polew:
  3. Z tym silnikiem i body to tylko nazwać RS4 Bo S Line to nie bardzo
  4. Witam mam u siebie ori fabrycznie zamontowane xenony i zastanawiam sie nad ori BiXami. Czy w bixenonach kupionych w polsce można przestawić świecenie na ruch lewostronny
  5. Czerwone wnetrze bardziej pasuje do czarnego auta
  6. Jakie ET przy felgach 19 cali przód 8,5 cala a tył 9,5. Auto A4 B6 1.8TQ. dodam że opona 235.
  7. Wszystko się zgadza.Right zakładasz od strony pasażera , a left od strony kierowcy Sorry ale się nie zgodze z Tobą :gwizdanie: U mnie right jest od strony kierowcy a left od pasażera
  8. Projet 1 klasa Gratki Ale wnetzre czarne zrób :gwizdanie:
  9. Wtedy by się już wszystkim podobał
  10. Jak dla mnie to tylko Czarrrrrrrrrrnyyyyyyyyyyy
  11. Jak dla mnie to całe czarne wnętrze razem z posufitką do białego byłoby kozackie na maksa Białe fotele i wstawki zepsują wszystko, ewntualnie dekory w kolor auta
  12. Uffff co za ulga
  13. Będzie też upgrade hamulcow od s4, kupione od czakiego22 za 450zl kompletne tylko tarcze 345mm dokupic :drool:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 18:11_________________________________________________No i przedni zderzak S4 od Tymka też już w domu Teraz tylko grille i kratki skompletować Jak ktoś ma to przygarne P.S. Mlody Drog nie chce Twoich bo chce ORI chromowane
  14. Ja Ci moge oddać swój od 1.8T Też ma wyciecie na dwie rury wydechowe :gwizdanie:
  15. O kutwa Napewno nie będziesz chciał osobno pogonić
  16. straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy Nie przesadzajcie ja już dwa lata po ślubie i nie jest tak źle Powidziałbym że jest nawet lepiej Virus będzie git, zobaczysz Niedawno na allegro to chyba z 5 miechów bo ja już od dwóch szukam, nawet na niemieckim e-bayu
  17. Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore Przedni już mam
  18. No mam taką nadzieje, musze go przycisnąć. Jeszcze sie z nim nie widziałem Dzieki ponownie I powodzenia w modach Ja kupiłem dziś Hantle od S4 na przód
  19. na co ten upust dostal???
  20. Siema Tymek, dzieki za zderzak od S4 :> [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:37_________________________________________________Klapa od US-a już w domu, jeszcze czekam na zderzak od s4 od kuriera
  21. Siema tymek w końcu jakieś foto:) zdejmij relingi z dachu P.S jak tam paczka poszła dla mnie???
  22. Spoko jak cos to bede pisał. Dzięki A pytam bo czytałem, zalecają do 250KM na serii. A sprzęgło też seria? I ile masz do setki teraz???
  23. Siema Mam pytanie. Te 270 kucy masz na ori tłokach i korbach? Ja bym coś z moim 1.8T porobił. Napisz mi na PW co dokładnie masz porobione jesli coś wiecej niż w opisie I co za sprzeglo i kolo zamachowe masz u Siebie??? Pozdro Łuki
  24. W przyszłym roku jak już auto bedzie należycie wyglądać to pewnie sie przejade to i jakiś spocik bedzię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.