Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
[q uote author=Młody_Drog link=topic=167404.msg2619476#msg2619476 date=1315749025]ja chcę to auto [/ Powiem Ci że z zazdrości to mi żal dupe ściska To chyba najlepszy silnik jaki Audi wypuściło
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A nie jak niektórzy do 1.9 Tdi dodadzą pseudo body S4-RS4 (czytaj dokładki z laminatu) i walą na klape i grila znaczek RS4 :polew: :polew: :polew: :polew: Ty przynajmniej jak odpalisz swoje "RS4" to nie będzie klekotać :polew: :polew: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Z tym silnikiem i body to tylko nazwać RS4 Bo S Line to nie bardzo
-
[ALL B6] Euro BiXy do anglika(irl) czy da się przestawić na ruch lewostronny???
;(
-
[ALL B6] Euro BiXy do anglika(irl) czy da się przestawić na ruch lewostronny???
Witam mam u siebie ori fabrycznie zamontowane xenony i zastanawiam sie nad ori BiXami. Czy w bixenonach kupionych w polsce można przestawić świecenie na ruch lewostronny
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Czerwone wnetrze bardziej pasuje do czarnego auta
-
Znaczenie ET Felgi
Jakie ET przy felgach 19 cali przód 8,5 cala a tył 9,5. Auto A4 B6 1.8TQ. dodam że opona 235.
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Wszystko się zgadza.Right zakładasz od strony pasażera , a left od strony kierowcy Sorry ale się nie zgodze z Tobą :gwizdanie: U mnie right jest od strony kierowcy a left od pasażera
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Projet 1 klasa Gratki Ale wnetzre czarne zrób :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Wtedy by się już wszystkim podobał
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak dla mnie to tylko Czarrrrrrrrrrnyyyyyyyyyyy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak dla mnie to całe czarne wnętrze razem z posufitką do białego byłoby kozackie na maksa Białe fotele i wstawki zepsują wszystko, ewntualnie dekory w kolor auta
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Uffff co za ulga
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Będzie też upgrade hamulcow od s4, kupione od czakiego22 za 450zl kompletne tylko tarcze 345mm dokupic :drool:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 18:11_________________________________________________No i przedni zderzak S4 od Tymka też już w domu Teraz tylko grille i kratki skompletować Jak ktoś ma to przygarne P.S. Mlody Drog nie chce Twoich bo chce ORI chromowane
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ja Ci moge oddać swój od 1.8T Też ma wyciecie na dwie rury wydechowe :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
O kutwa Napewno nie będziesz chciał osobno pogonić
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy Nie przesadzajcie ja już dwa lata po ślubie i nie jest tak źle Powidziałbym że jest nawet lepiej Virus będzie git, zobaczysz Niedawno na allegro to chyba z 5 miechów bo ja już od dwóch szukam, nawet na niemieckim e-bayu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore Przedni już mam
-
Zwykłe A4 B6 tymona
No mam taką nadzieje, musze go przycisnąć. Jeszcze sie z nim nie widziałem Dzieki ponownie I powodzenia w modach Ja kupiłem dziś Hantle od S4 na przód
-
Zwykłe A4 B6 tymona
na co ten upust dostal???
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Siema Tymek, dzieki za zderzak od S4 :> [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:37_________________________________________________Klapa od US-a już w domu, jeszcze czekam na zderzak od s4 od kuriera
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Siema tymek w końcu jakieś foto:) zdejmij relingi z dachu P.S jak tam paczka poszła dla mnie???
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Spoko jak cos to bede pisał. Dzięki A pytam bo czytałem, zalecają do 250KM na serii. A sprzęgło też seria? I ile masz do setki teraz???
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Siema Mam pytanie. Te 270 kucy masz na ori tłokach i korbach? Ja bym coś z moim 1.8T porobił. Napisz mi na PW co dokładnie masz porobione jesli coś wiecej niż w opisie I co za sprzeglo i kolo zamachowe masz u Siebie??? Pozdro Łuki
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
W przyszłym roku jak już auto bedzie należycie wyglądać to pewnie sie przejade to i jakiś spocik bedzię