Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. A kiedy pojedzie :gwizdanie:
  2. W końcu coś ruszyło w temacie nowe fotele no i fotki za dnia nie tylko w nocy Brakuje jeszcze filmiku jak to sie odpycha :gwizdanie:
  3. Nie było takiego silnika 2.5t w s3 jest 2.0tfsi 265km[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:50_________________________________________________Dobra z tym 3.2 sie pomylilem Tu są wszystkie modele A3 8P Modele Audi A3 8p: Jednostki benzynowe: Audi A3 1.6 102KM (75kW) 148Nm Audi A3 1.6 FSI 115KM (85kW) 155Nm Audi A3 1.8 FSI 160KM (118 kW) 250Nm Audi A3 2.0 FSI 150KM (110kW) 200Nm Audi A3 2.0 TFSI 200KM (147kW) 280Nm Audi A3 3.2 250KM (184kW) 320Nm Audi S3 2.0 T 265 KM Jednostki wysokoprężne: Audi A3 1.9 TDI 105KM (77kW) 250Nm Audi A3 2.0 TDI 140KM (103kW) 320Nm Audi A3 2.0 TDI 170KM (125kW) 350Nm
  4. Przecież masz wyżej napisane że euro 3 było od 2000 roku :gwizdanie:
  5. Proponuje Wisky Raczej nikt nie podrabia
  6. Jak zaleje do pełna to pokazuje mi, że przejade 350-380mil czyli jakieś 580-630km Dodam że mam ciężką nogę, quattro i bak o poj. 66litrów
  7. Zwykła A3 z tym silnikiem pierwsze słyszę
  8. Czarny wizualnie na czarnym aucie tylko jeszcze bardziej pomniejszy felgę i będzie lipa Złoty
  9. A skoro zegary po przełożeniu działają, a tylko jest safe mode na radiu i edometrze przez 3 minuty to czy wystarczy wpisać pin z oryginalnych zegarów? Znajomy mówił że powinienem mieć karteczkę z tym PIN-em, no ale nie mam. Ale ponoć jak podam vin i jeszcze jakiś tan nr w salonie audi to powinni mi wydać taką karteczkę. Czy koniecznie potrzebuje też pin z tych zegarów co chce wsadzić :?: Słyszałem też że przy ściąganiu pinu słabym programem zegary mogą się wysypać i że progarm do tego kosztuje kilka lub kilkanaście tysi :shocked: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:53_________________________________________________ Sprzet i Wiedza niestety kosztuje Tak rozumiem, zapłać to Ci pomoge niestety w IRL nie ma nikogo ogarniętego w tym temacie
  10. Zgadzam sie diody ktoś sobie dołożył i do czegos podłączył a potem odciął kable. Ori xenon ma tylko plaską zaślepkę
  11. Ze świeceniem lampy może minimalna różnica będzie. Za to jak Ci wstawią jedną nową lampę to będzie różnica w wyglądzie lamp, jedna zajechana a druga błyszcząca nowa. Za dobrze to nie wygląda. Warto wtedy zmienić również drugą
  12. Kup taki sam rozmiar opony jak masz teraz. Ja na swoje 17 zakładam taki sam rozmiar jak na lato czyli 235/45/17 i jest git Ja 205 bym nie zakładał. Ty załóż sobie 225/45 u mnie jest 235 bo mam quattro
  13. jeden i drugi silnik jest wart grzechu 3.2 S3 stoi w cenie wiec wiele droższa od 2.0t A3
  14. 3.2fsi jest w S3 8P rakieta
  15. Mam taki problem Chce zmienić zegary i potrzebuje zczytać PINy obu zegarów. Chciałem to zrobić Vag Tacho ale nie łączy się z ECU. Dodam że jakis poprzedni właściciel rozłączył IMMO i wrzucił inne zegary od TDI. Chce zmienić spowrotem na Benzin. Jak w ogóle spowrotem podłączyć immo i czemu tacho sie nie łaączy z ECU. Czy VCDS da tu radę. Co zrobić niby prosta sprawa a zawsze pod górkę :wallbash: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 09:55_________________________________________________Co nikt nic nie wie???
  16. Dzięki za konkretną odpowiedź
  17. dobra to ile w koncu wchodzi 5 czy 6L bo nie wiem czy musze dokupić
  18. +1 Popieram. Sachs dlatego bo nie trzeba sciagac zza wielkiej wody... Jezli cos z rynku USA to mozna zainteresowac sie tez sprzeglami ACT Mozesz polecic jakis konkretby sklep z takim zestawem sachsa w PL :?: , Moze jakis link
  19. To ładnie wygląda ale przy dużych kołach Ja bym tu poszedł w grafit
  20. Ten Motula ma takie same specyfikacje co G12 i jest to plyn wlasnie do Audi jest
  21. Ładna sztuka Tylko pokaż więcej zdjęć środka
  22. Chce wymienić płyn chłodniczy w mojej 1.8T. Ile tam wchodzi płynu. Dodam że mam 5L MOTULa, czy wystarczy
  23. Apropo sprzęgła to który z tych zestawów jest godny uwagi: http://www.034motorsport.com/clutches-flywheels-034motorsport-clutch-flywheel-packages-audi-a4-18t-240mm-upgrade-clutch-flywheel-package-p-13298.html http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Drivetrain/Clutch/ES5488/ I co to są slave cylinder late i early

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.