Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B6 BFB] Jaki jest ciśnienie sprężania w silniku BFB??
Dzięki mario pozdro i dzięks za bixy
-
[B6 BFB] Jaki jest ciśnienie sprężania w silniku BFB??
Czy może mi ktoś podać jaki jest ciśnienie sprężania silnik 1.8t BFB :?: [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:50_________________________________________________ Coś mi sie ten stopień ubzdurał już poprawione
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak jak piszesz Twój silnik ma prawie 200000km najechane wiec raczej nie ma już takiej kompresji jak był nowy wiec 5w40 lub 5w50 jest dobrym rozwiązaniem dla silnika przy wiekszym przebiegu
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
Popieram kolegę wyżej , pasuje ten ledowy pasek do tej lampy jak przysłowiowej świni siodło To są tak zwane ledy na metry :polew:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak chcesz syntetyk a jeździłeś na półsyntetyku to polecam MOTUL 5W40 X-CLEAN ja taki leje i jestem happy a ostatnio próbowałem kilka olei a ten naprawdę daje rade
-
[ALL] Używane klocki do nowych tarcz hamulcowych?
A takie klocki beda ok ferodo fds 1929 ds2500 performance czy to typowo wyczynowki i na jazde w miescie sie nie sprawdza
-
[ALL] Używane klocki do nowych tarcz hamulcowych?
Zrobie foty tych klocków. Na nowe klocki bede musiał czekać do następnego weekendu a chciałem zakłądać w sobote bo mi sie klocki skończyły w ori hantlach No to chyba poczekam [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 12:17_________________________________________________tak wyglądają klocki z zestawu hantli Zakładać???? CZy poczekać na nowe :?:
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Forge to to nigdy nie będzie ale można brać
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
A byś się zdziwił jak szybko pokrywa :gwizdanie: dysza 0.5mm i taka chmura że hej Nałożenie jednej warstwy rozpurka i hantel 5 min dłużej trwa wysychanie przed kolejną warstwą
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Tu znajdziesz kit naprawczy: http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=0007&product=FMDVSK i sprężyny do DVki Forge'a http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=0007&product=FMDVTUN
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Ale i tak musiabym belke, wezyki i wszystkie kable odpiac teraz zakrecilem na 3 sruby zamiast 8 no i tak sie trzyma tak samo nastepnym razem juz sie nie bede tak meczyl [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:58_________________________________________________No nastepnym razem bede wiedzial, ze z belka sie sciaga [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:00_________________________________________________Nowa gałka on board [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 01:31_________________________________________________Malowanie nowych hantli, montaż w weekend Do zestawu tarcze Zimmermann nawiercane 345mm [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 02:33_________________________________________________Zaledwie 1/3 puszki farby poszło :gwizdanie: Z pędzla to by same zacieki wyły i dwie puchy by nie starczyły
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Ja polecam DVke FORGE'a Ze stożkiem dobrze syczy
-
[ALL B7] Migające światła Xenon
A światło tylko mryga czy też zaczyna świecić na różowawo, bo mryganie i zmiana barwy świecenia to oznaka wypalania żarników. Jak dla mnie to jest to Tu masz troche na temat xenonu http://www.xenonowe.pl/warto-wiedziec
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
Rezaj środki z B8 u Siebie będziesz pierwszy
-
[ALL] Używane klocki do nowych tarcz hamulcowych?
Panowie w weekend montuje zestaw hantli S4 na przód. Mam nowe tarcze i zestaw klocków używanych które kupiłem w zestawie z zaciskami. Czy mogę założyć te klocki do tych nowych tarcz, czy koniecznie muszą być nowe klocki, czy ewentualnie mogę zmienić klocki na nowe później :?:
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
W 19" powinna być guma 235/35/19
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
Jak tankujesz to po lewej stronie wlewu masz odpowietrznik. Taki mały guziczek który możesz pistoletem wcisnąć i spokojnie ok 10 litrów więcej zatankujesz. U mnie np tez wchodzi ok 60litrów, tylko nie wiem czy baki są takie sam również w Q. W Q jest 66litrow
-
[ALL] Wysokość zawieszenia "przód-tył" ( foto )
Ja bym jednak tył delikatnie opuścił
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
niekoniecznie-wstawiając przepływkę o większej średnicy, zmniejszasz czas otwarcia wtrysków, ponieważ przepływ powietrza jest mniejszy Rozjemca tak robił, ale na Karambolu Dlatego też napisałem że przy seryjnej turbinie nie ma to sensu bo ile i czy w ogóle będzie czuć różnicę ?? Turbo od karambola nie jest już takie seryjne i najlepiej jak by Rozjemca wypowiedział się na ten temat.. Podejrzewam że sytuacja wygląda tak jak w wałkami od ADR-a przy seryjnej turbinie. takie rozwiązanie stosuje się przy dużych wtryskach, i/lub dużym turbo, gdzie seryjna przepływka może już nie mierzyć Chłopaki nie pisałęm o takiej przepływce przy seryjnym turbo ani wtryskach Chodzi mi tylko o to co to daje A co do wiekszego turbo i wtrysków to jak bozia da i jak skończe pakiet S4, hantle, zawias i fele
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czytałem, że ktoś zakładał przepływkę z VR6. Chyba Gregory. Czy to daje jakiś efekt przy set-upie: FMIC, stożek, TIP, remap, może DP??????
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Hehe no ja niedługo zakładam FMIC ale dedykowany do a4 1.8T, więc zobaczymy
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:gwizdanie: Jest taki dział ''Kupię" :gwizdanie:
-
[ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
Bardzo podobna do oryginału, wydaje się że wzór odlewany z oryginału Można brać
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Zderzaki S4 nie mają dokłądek, są całe, więc musisz kupić zderzak [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________ Masz gdzies na oku zderzaki S4 bo tylny do sedana kupić to wielka sztuka :gwizdanie: Na Allegroszu jest jeden ale bez otworów PDC. Jak nie ma to ktoś kupił lub aukcja się skończyła, ale mam nr do tego gościa co wystawiał
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Belka taka sama zderzak pasuje jak ulał