Treść opublikowana przez ?uki1984
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
To słabo polujesz bo 3 komplety w ciągu ostatniego miesiąca Ci koło nosa przeszły w tym jeden już u mnie na aucie A koledze gratki ładnej furki i listewek
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Maluj dach, lusterka i gryle na czarno będzie bomba Tylko do tego dokładni pomaluj w kolor auta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ponoć nic nie daje a tylko miejsce zajmuje. A Forge sprzedaje do tego zaślepki na blok
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co sądzicie o wywaleniu secondory air injection i zaślepieniu bloku silnika Chłopaki z TTKlub tak robią Czy będą jakieś nieporządane skutki
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
U mnie mechanik właśnie użył owego uszczelniacza który pod wpływem oleju można było lekko przesuwając palcem ściągnąć
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
Zmień mechanika Mi też mechanicy zmieniali aż w końcu sam się wziąłem i jest git
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
Możesz zrobić dokładnie według porad powyżej. podstawa to dokładnie odtłuścić acetonem (czyt. zmywacz do paznokci ) No i dokręcanie śrub kluczem dynamometrycznym na krzyż (10 Nm!!!). Jak zdejmiesz pokrywe to połóż ją na równej powieszni, żeby sprawdzić czy jest równa. Pokrywy są z alu i potrafią się odkształcić więc wtedy trzeba splanować ją troche jak jest krzywa.
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Ja założyłem Erling
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
6dni 52h i 53min.
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
No już tacy zdolni jesteśmy
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Kumpel sam robił przekładke w cytrynie i tera śmiga na polskich blachach [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:36_________________________________________________W ogóle lipa wszedzie można rejestrować auta bez przekładki tylko w tej Polszczy się uwzięli
-
LEON CUPRA 2.8
Jedźiłem golfem IV 2.8 4motion ten sam motór Dobrze idzie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:07_________________________________________________Proponuje stożek Pipercross dedykowany do tego silnika auto jest po nim żwawsze i ładnie pomrukuje [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________To dokładnie ten http://www.europerformance.co.uk/pages/products/product_info.mhtml?product=12565430 Wszytko P&P z instrukją jak założyć
- LEON CUPRA 2.8
-
LEON CUPRA 2.8
Po co uturbiać. Wsadzasz kompresor i masz niezłego potwora. Moment prawie podwójny i ok. 400km. Tylko taki zestawik to jakieś 4000.... nie nie PLN, ale EURO czy FUNA he już nie pamiętam :gwizdanie:
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Czujniki z przodu pozaują Ci że się klocki kończą. Nie patrz z zewnątrz tarczy bo czujniki są od wewnątrz. Ten komunikat mówi, żebyś wymienił klocki
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mlody każdy robi dla siebie
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mi się lampy podobają i ładnie świecą. Niestety zdjęcie tego nie pokazuje. Drażni mnie szara obwódka, którą zlikwiduje i [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:09_________________________________________________Doszła właśnie gałka od virusa P.S. Virus masz strasznie szorstkie rece (żeby tak ją zajechać) :polew: A dzięki i tak przed założeniem przejdzie renowację [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________Lepsze foty lamp tył
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
A nowe śruby niby po co A uszczelka nie musi być z serwisu najważniejsze to dobrze wyczyścić i odtłuścić. No i klucz dynamometryczny to podstawa.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
+1 Co to jest to +1 :?:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Ciasny gleba i koła to będzie zwieńczenie rezania zewnętrznego
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Założyłem dzisiaj nowe graciochy hihihi 1. Bixy (dzięki Mario...) 2. Lampy tył 3. Listwy S4 ori
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Jest taki podniecony że nawet zapomniał uzupełnić dane w profilu Gratki
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Przy wymianie rozrządu zleciłem mechanikowi wymienić uszczelkę pokrywy zaworów (była stara i zapocona), niestety spartaczył robotę bo nie wyczyścił dobrze oleju i zakładając nową uszczelkę podkleił ją jeszcze od góry i dołu czerwonym silikonem. Przez to w tylnym rogu silnika olej kapał na katalizator i spalając się na nim powodował okropny smród palącego się oleju wydobywający się z nawiewów w środku auta Postanowiłem sam wymienić tą uszczelkę jak należy Poniżej instrukcja i moje foto-story: Potrzebujemy: - Małą grzechotkę - przedłużkę do grzechotki - nasadkę 6-ciokątną 10mm, druga taka sama ale dłuższa (do dłuższych śrub) - Płaski śrubokręt - Klucz dynamometryczny mały 5-25Nm - środek do usuwania oleju, najlepszy jest aceton (zmywacz do paznokci) - szmatki z mikrofibry 1. Odpinamy Akumulator!!! 2. Zdejmujemy plastikową osłonę silnika i mamy przed sobą pokrywę 3. Wyciągamy cewki i odpinamy je z kabli 4. odkręcamy uziemienie kabli i odczepiamy kable od pokrywy. Umocowane są na plastikowych zatrzaskach. Lekko podważamy płaskim śrubokrętem i ciągniemy delikatnie do góry, tak żeby nie urwać (ja niestety jedną urwałem ) 5. Odkręcamy wszystkie inne mocowania rurek przymocowanych do pokrywy 6. Teraz pozostaje nam tyko odkręcenie 9ciu śrubek mocujących pokrywę (nasadka 6ciokątna 10mm), z jednej strony są dłuższe śruby, więc żeby odkręcić śrubki potrzebna nam długa nasadka lub zwykła z przedłużką i nasadzamy nasadkę do połowy wtedy dosięga do śrub 7. Ściągamy pokrywę. Jeśli uszczelka nigdy nie była wymieniana to pokrywa nie chce ruszyć. Wtedy łapiemy i szybkimi szarpnięciami próbujemy ją zruszyć. Potem powinna zejść łatwo. 8. Usuwamy stare uszczelki 9. Przed założeniem nowej uszczelki należy dobrze wyczyścić z oleju wszystkie miejsca gdzie będzie przylegać nowa uszczelka (na głowicy i to samo na pokrywie). Potem odtłuszczamy te miejsca za pomocą środka do czyszczenia silnika z oleju, rozpuszczalnikiem lub acetonem (zmywacz do paznokci - najskuteczniejszy, sprawdziłem wszystkie środki) 10. Oczyszczamy pokrywę w środku z nagaru i spalonego oleju. Ja użyłem najpierw szczotki drucianej. Potem spłukałem Karcherem. Następnie resztę wyczyściłem szmatką nasączoną acetonem. tak wygląda przed wyczyszczeniem Ta druga z TTetki jest taka sama 11. Po tych wszystkich operacjach nakładamy nowe uszczelki. 12 Zakładamy pokrywę przykręcamy śrubki najpierw na krzyż, potem środek i środki brzegów. UWAGA!!! Do przykręcenia pokrywy używamy klucza dynamometrycznego z siłą 10Nm 13. Potem skręcamy resztę i gotowe Fotostory uzupełnię w wolnym czasie
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
A tak w ogóle dlaczego ten temat na tag all tdi skoro się tyczy ogólnie olejów Motula :gwizdanie: Powinno być All A4
-
[INNE] A3 po 2003r 3.2-2.0t
O rs3 w ogóle zapomniałem ale dane podalem do S3 i A3. Dane są z forum A3, no to chłopaki d*py dali jak nie wpisali nic o rs3