Treść opublikowana przez ?uki1984
-
B6 DIVISION
BMW E46 też są z hard topem
-
B6 DIVISION
Jest ktoś chętny na przepływkę 3 cale od golfa 2.8 4motion. Różni się tym od aut uturbionych że czujnik temp. jest przy przepływce, a w uturbionych przy kolektorze ssącym
-
1,8 1,8T awaryjność i równa praca
Powiem Ci że silniki 1.6 są dużo bardziej awaryjne niż 1.8 czy 1.8t. A jak się dba o suszare w odpowiedni sposób to przeżyjego dłużej niż sam silnik:wink: A z tym paskiem to pojechałeś to co nie masz zamiaru wymieniać tego paska i rozrządu czy co:polew:
-
B6 DIVISION
Panowie moze ktos mi wrzucic schemat z ETKI potrzebuje wiedziec w ktorym miejscu znajduje sie czujnik temperatury cieczy ten gdzies za silnikiem. Z gory dzieki:wink:
-
B6 DIVISION
Ale cisza:decayed: Normalnie jak makiem zasiał
-
B6 DIVISION
Dzięki ale Ty więcej nawijasz w eterze wiec mamy kolejność według ilości spamu:grin: A tak BTW też masz fajną furkę Kiedy przyjdzie zderzak S4 na tył i listwy??? Ja już mam zamówioną czarną matową listwę na tylni zderzak koszt 140zł
-
B6 DIVISION
Hehe A co tam niech wszyscy glosuja
-
B6 DIVISION
Ja juz oddałem glos Kto następny? Może ja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
została, ale nie wiem, co właściciel z nią zrobił, dawno z nim nie rozmawiałem:wink4: Zapytaj:wink:
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
Ładna sztuka Żeby zdjęcia całe były to skopiuj ten link z "fota.......jpg"
-
B6 DIVISION
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Domjenick a wy jak wsadziliście gtra do tego bexa to wam suszara K03s nie została:naughty:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kto z was zakładał DP do 1.8t z dwiema sondami. Mam DP i tulejkę dystansową. Potrzebuję coś jeszcze do tego? Szykuje się do założenia a wiem że z tą sondą to nie tak łatwo:kwasny:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ostatnio dużo czytam o tuningu silnika 1.8t w a4 i znalazłem ciekawy filmik Firma APR wzięła seryjną A4 1.8T quattro i zrobiła z niej 340Km. Wszytko robili stopniowo. Modyfikacja potem test na torze i tak po każdej kolejnej modyfikacji: -program -program plus większe wtryski -program, wtryski, wydech -itd. http://www.a4mods.com/library/videos/track/aprtuneda4_movie.wmv ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- Robiłem ostatno logi i zlogowałem blok 120 z momentem obrotowym. Najwyższa wartość to 274Nm w porównaniu z seryjnym 225Nm i 260 przed założeniem FMIC:decayed: A tak wyglądają wartości i wykres:naughty: Może jakieś komentarze
-
B6 DIVISION
Musi Ci to zrobić dobry lakiernik. Kwestia dobrego przygotowania przed malowaniem. Dobre sfrezowanie plastików. Bo bez dobrego przygotowania materiału farba będzie odpryskiwać ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- To ...ujowy lakiernik:doh: nie maluj u niego:kwasny:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzięki już mam:naughty:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja polecam też MOTULa 5W40 ale X-Clean Lałem kilka olei a z tego jestem mega zadowolony i teraz bede lał tylko ten:decayed:
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Pomaluj dokładki i progi w kolor a listwy zoztaw takie jakie są. Będzie kozacko do tego w taką czerń lusterka i grile i będzie bomba wrzuc na tył ori zderzol s4 z dokladka w takiej czerni i będzie miodzio
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poszukam klucza
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jak to wygląda?
-
B6 DIVISION
Jest ciutke wielsza wiec źle nie będzie. Przyklej na silikon to potem będzie łatwo odkleić . ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę
-
B6 DIVISION
No to rzeczywiści nawet bez mydła:polew: Czarna w ASO 185zł Alu 400zł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Doczytałem że z przepływką 3" powinno się wsadzić większe wtryski. A do wtrysków musi być większe turbo no i program. Wnioski: czyli na razie nie ma sensu zakładać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podjade jutro do motoryzacyjnego i zapytam o klucz to przepływki. Chyba powinni mieć