Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. No dobra ale uzasadnij czemu sachs masz jakieś doświadczenia z oboma czy ktoś kogo znasz???
  2. Ja miałem coś takiego jak mi się rozczepił na dwie części rezektor. może też jakiś wężyk podciśnieniowy sparciał i popękał i przepuszcza powietrze. Sprawdź szczelność układu dolotowo-podciśnieniowego. ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- Sprawdź też czy gdzieś rury od IC nie są luźne na opaskach.
  3. Który zestaw będzie lepszsy do mojego 1.8t quattro BFB. Na dniach muszę zamówić więc pilnie proszę o opinie. Z góry dzięki
  4. Jaki olej powinien być wlany do mojej skrzyni?? Jaka lepkość i specyfikacje. No i jakiego producenta polecacie??? Czy tej olej jest ok?Fuchs TITAN SINTOFLUID SAE 75W-80 synthetic manual transmission fluid Czy może któryś z tych: 75w-80 / 75w-85 MTF's - Manual Transmission Fluid Jak wpisałem na stronie dane auta to pokazuje 75w80, ale wole spytać dla pewności:wink:
  5. No Zdjecia Mlodego już po całym świecie się rozeszły:decayed: ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Mlody pomysł dla Ciebie na grile:naughty:
  6. To trzeba zaczac produkcje i sprzedawac:naughty:
  7. Nie wiem na jakim allegro Ty kupujesz:facepalm: bo ja widziałem sam DP za 399zł, a sama tulejka kosztuje 100zł. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i jak chcesz to kupuj na allegro:hi: Downpipe VW Audi 1.8t katalizator down pipe (2536093751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i nie musisz mnie oczerniać że wprowadzam kogoś w błąd, bo DP za 300 byly na allegro, wiec zanim zaczniesz cos pisac na kogos to wpierw sie doinformuj:cool1: No dobra sorry:wink: Ale jak szukałem to tylko za 399zł znalazłęm:wink: ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- Ale BTW to jest stara oferta i już nie ma nic po 300:rolleyes:
  8. Nie wiem na jakim allegro Ty kupujesz:facepalm: bo ja widziałem sam DP za 399zł, a sama tulejka kosztuje 100zł. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i jak chcesz to kupuj na allegro:hi: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- Już byłem w tym roku a teraz dopiero chyba w maju bede
  9. ale Twój kolor jest świetny! Mlody zgadzam się z Jędrkiem. Mlody twój kolor super, po prostu go odśwież i będzie elegancko:wink:. Nie kombinuj bo przesadzisz a odwrotu juz nie będzie jak wyjdzie kupa:kwasny: Luki ale to bylo o moim aucie eheh a co do koloru to plastidipem bedziemy jechac Nie wiem mi tam mat nie podchodzi i ten plasti dip, ewentualnie jak pomalujecie to połóżcie jeszcze plasti dip clear:wink:
  10. ale Twój kolor jest świetny! Mlody zgadzam się z Jędrkiem. Mlody twój kolor super, po prostu go odśwież i będzie elegancko:wink:. Nie kombinuj bo przesadzisz a odwrotu juz nie będzie jak wyjdzie kupa:kwasny:
  11. jeśli Ci chodzi o tylny to szukałem 2 miechy, a np. Virus szukał 2 lata. Jedna jedyna sztuka która się pojawiła na alledrogo za sporą sumkę, więc od razu zaliccytowalem. A kosztował sporo. Potem może jeszcze jedna sztukencje widziałem i do teraz nic
  12. Mlody wrzuć coś centralnie bokiem i jakiś filmik:naughty:
  13. Ja zapłaciłem za DP 400zł i za tulejke 90zł a za uszczelki i śruby tu w irl 90E
  14. Panowie DP jest funkiel nówka z kwasówki plus tulejka dystansowa do drugiej sondy A szczegóły w moim temacie w dziale sprzedaży: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/nowy-dp-de-cat-a4-b5-b6-tulejka-dystansowa-sondy-243431/
  15. Raczej nie Będzie gustom na rancie. ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2012 at 23:24 ---------- Wziąłem się dziś za moje zajechane lampy ale czasu starczyło na jedną Zdjęcia po polerce jednej z moich zajechanych lamp Przed:( Papier 1000 1200,1500 2000,2500 Po polerce środkiem do polerki lamp PLAST Xrotfl
  16. Może ktoś by chciał funkiel nówkę DP:naughty:
  17. A masz jakieś foty bokiem???
  18. Gratki Mlody wygranych No ta B6 jest nie powtarzalna, drugiej takiej się nie znajdzie:decayed:
  19. Wiesz juz czemu? No i jeśli ma to być silnik "pod gaz", to lepszy jest 2.0. Więcej mocy i choć początkowo ciężko w to uwierzyć - ale pali mniej niż 1.8. Przecież było że 2.0tfsi nie toleruje gazu:facepalm:
  20. kumpel jechał do z IRL-PL A6C6 170kunia 2.0TFSI średnie spalanie 7,2L. Zrobił remapw PL na 230kuca i w drodze powrotnej miał identyczne spalanie:shock3: Magia:shock3:
  21. Zrób "Boost Leak Test". Weź zaślepioną rurę pcv o przekroju 2,75 cala. wywierdź u góry otwór wmontuj w tą dziurę wentylek taki jak masz w kołach. Uszczelnij klejem na gorąco. Masz gotowy kit do testu szczelności układu. Ściągasz tipa z przepływki i wkładasz tą pcv i zaciskasz opaską podłączasz kompresor i pompujesz max tyle co pompuje Turbina i słuchaj czy Ci gdzieś nie syczy. UWAGA!!! Ważne!!! Wcześniej odkręć korek wlewu oleju. I do tego odłącz rurę odmy przy tipie i zaślep czymś tipa i z drugie strony też zaślep rurę. Przy takim teście wyjdą nieszczelności układu, których nie zobaczysz na oko. Jak gdzieś syczy to spryskaj to miejsce wodą z mydłem i będziesz widział gdzie się robią bombelki. Dzięki temu testowi nie będziesz musiał rozkręcać całego układu podciśnienia i do ładowania. Oszczędzasz czas i nerwy Tu masz instrukcję z YT Sam robiłem u mnie wszystko szczelne u kumpla w TT pare nieszczelności znaleźliśmy:kwasny: ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Jak nie masz kompresora można wykorzystać pompke na stacji paliw:decayed: ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- No to nie doczytałęm i nie potrzebnie się wypowiedziałem:doh:
  22. ?uki1984 odpowiedział(a) na sahipp temat w Silnik i Układ Napędowy
    Amen:banan:
  23. ?uki1984 odpowiedział(a) na sahipp temat w Silnik i Układ Napędowy
    Co do quattro to w 2.0tfsi Q jest szybsze na starcie niż FWD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.