Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany w jakim bloku VAG sprawdze napięcie alternatora??
  2. no taki mix to raczej nie ale jak kto woli:wink: ponadto przod s-line mozesz dorezac do zwyklego zderzaka dolna czesc jest inna troche przerobek ale taniej wyjdzie na pewno niz s4 Czemu można zrobić naprawde dobry mix, tak jak w poniższym linku: Gold Status // Josh’s Fitted Audi A4. | Stance:Nation - Form > Function
  3. A S4 na tył do sedana pojawia się na sprzedaż raz na 2 lata (bo prawie same awanty wychodziły) tyle polował Virus, a ja polowałem 4 miesiące:whistling:
  4. Jak chcesz zobaczec S4 to wystarczy przejrzec moj temat najswiezsze zdjecia w na ostatnich stronach:wink:
  5. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż miślinka cieknie:slina: ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Robiliście kiedyś to z kobietą na spidermana:kox: ???
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RX8 Smigałem takim, gdyby moja A4 tak zapier...lała:decayed:
  7. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mniami
  8. Spoko zanim dodałemnijego posta to nie przejrzałem 2 strony tematu:hi:
  9. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co tam z wynikami miały ponoć być wczoraj:whistling:
  10. ?uki1984 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    w sklepie motoryzacyjnym, na alledrogo
  11. Ten dolny to z s4 nie ma nic wspolnego. A ile dałeś??
  12. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik w termostacie sie wysrywa. Ja mialem to samo. W vagu nic nie pokazywalo, dpoiero po czasie. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Przy skrécie czy na prosto??? Moze maglownica albo koncowki drazków, albo przeguby.
  13. Pany only quattro:banan:ludzie sie zala ze pod gorke nie moga wjechac:grin: a ja tne jak niby nigdy nic:decayed:
  14. TIP czyli Turbo Inlet Pipe - jest to gumowa rura doprowadzająca powietrze z filtra powietrza do turbiny. Seryjna jest wąska, z h...jowej miękkiej gumy, która się zaciska do środka przy dużym doładowaniu. Alternatywą jest aluminiowy TIP lub szeroki z twardego silikonu np. firmy FORGE lub innej, taki jak ten: Forge Motorsport FMA4B6IND Silicone Turbo Intake Induction Hose A4 B6 Avant / Saloon 1.8T FWD, 1.8T Quattro 11/00> - lub ten: Turbo Inlet Hose, APR Motorsport, B5/B6 A4 1.8t Stock Replacement - 034Motorsport | Performance Parts for Audi, Porsche, and Volkswagen DP wstawiasz zamiast katalizatora jak byś chciał to mam funkiel nówkę na zbyciu:wink:: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/nowy-dp-de-cat-a4-b5-b6-tulejka-dystansowa-sondy-243431/ Taniej nigdzie nie znajdziesz:decayed: Na dniach wysyłam paczkę do PL to mogę wrzucić jak jestes zainteresowany:wink:
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te fotele zajechane jak koń po westernie
  16. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema :palacz:Przez Ciebie pół Dywyżyn się nie wyspało:grin:
  17. Jeśli z rury wydechowej silnika benzynowego lub diesla wydobywa się dym o barwie błękitnej to niestety świadczy to o jego zużyciu, ponieważ spalany jest olej silnikowy. Jeśli mamy wątpliwości, czy faktycznie jest to olej powinniśmy sprawdzić poziom oleju w silniku. Jego szybkie ubywanie w połączeniu z niebieskim dymem z rury niestety świadczy o uszkodzeniu silnika. To, w jakich warunkach pracy silnika pojawia się dymienie, może nam podpowiedzieć o rodzaju uszkodzenia. Jeśli na biegu jałowym nie widać dymu, a pojawia się przy schodzeniu silnika z wysokich obrotów może to świadczyć o zużyciu uszczelniaczy zaworowych. Jeśli dym pojawia się na biegu jałowym i przy zwiększaniu obrotów, to niestety świadczy to o zużyciu pierścieni tłokowych i gładzi cylindra. W silnikach z turbosprężarką kłęby niebieskiego dymu mogą być spowodowane uszkodzeniem turbiny.
  18. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta pierwsza:slina: No przez tą piierwszą się nie wyspałem:slina:
  19. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Np i kurfa dalej nie śpię
  20. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz napewno nie zasne:decayed:
  21. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Panowie:decayed:
  22. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prosze pare moich prac
  23. A zmieniała sprzeglo z dwumasem razem czy samo sprzeglo, bo to ważna informacja
  24. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie ale musi to być ze smakiem a nie jakieś hieroglify wydziargane:wink: A ja lubie je dziargać Poślad jakiś ładny albo cyc dziargałeś?? Samego poślada nie ale blisko:wink:
  25. ile kuni masz na tych gratach???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.