Treść opublikowana przez ?uki1984
-
B6 DIVISION
Jak dla mnie trzyramienna z b7 b8 adniejsza
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed: Co Ty pindolisz wladi ja mam ori I jest gicior a wczesniej miałem xenie
-
B6 DIVISION
mogę się zamienić na grille w mache i zderzak Interesuje mnie komplet za komplet. Co mi po samych grillach. Poza tym górny zwykły mam swój. A mowa o zderzaku komlet bez górnego grilla
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny przyjąć zderzak S4 przód w zamian za sline ???
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jest Kocur:kox:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
:polew: Dawaj s4 na tył. Ja mam full body s4 i teraz chce zamienić przód na sline. jak ktos chętny to sie zamienię
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
To jeszcze wypierdziel te 2.5tdi i wal swapa na 2.7bit i bedzie ogień A gdzie ten full setup:eusathink:jak to masz w opisie:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Skąd masz za tyle wtryski? Ja juz mam hybrydę k03s tylko wtryski mi potrzeba
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Jest kozak Ale zderzak s4 na tył obowiązkowo A koła to bym już zrobił całe na czarne i by było dużo lepiej:decayed:
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
No to jedziesz na bogato:decayed: A z tym białym to była kupa:thumbdown:
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
W tej czerwieni powiem Ci że ze zderzolem s4 czarne grille lampy dach lustra jest przekozak:jerk::jerk: Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy:slina:
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny zamienić przód Sline na S4????
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
162x1,25=202,5
-
klopot z ksenonem B6
Ja obstawiam przetwornicę albo kabel nie dociśnięty
- Przeladowanie... Inaczej
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
No ksiądz ładna przesiadka. Gratuluje
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Rzepakowy kurna all- life:decayed:
-
Przeladowanie... Inaczej
Wastegate nowy bo turbo po regeneracji. Stara jest tylko skorupa. Zastanawia mnie skąd ten świst. Słyszałem ze tak maja regenerowane turbiny. Jak dl mnie mechanik dl d*py i pewnie jakaś nieszczelnosc jest. Nawet nie mam czasu sprawdzić bo sie przeprowadzam. Dopiero coś w przyszłym tygodniu będę miał czas
-
Przeladowanie... Inaczej
Kumpel ma funkiel nowke
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zarówno bex jak i bfb maja 4barowy regulator w filtrze paliwa
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Jest wypas :slina: Wrzuć fotę całego auta bokiem, bo fela wymiata a ostatnie zdjęcie bokiem najlepiej to pokazuje:kox:
-
Bierze olej- pierścienie czy uszczelniacze?
Auto z turbina powinno raz na jakiś czas byc przegonione w trasę i pocisniete pare razy do odcięcia. A mianowicie dlatego ze w turbawce osadza sie nagar który przy krótkich trasach sie nie przepali a po dłuższej trasie powinno sie dobrze przepalic. Więc wyglada ze twoja turbawka była trochę przypcuana nagar a trasa jej pomogła
-
Przeladowanie... Inaczej
Panowie tez mam over boosta ale VAg pokazuje ze sporadycznie. A objawia sie to tym, ze jak depne to jak zaczyna ładować turbina to auto zaczyna sie wyrywac a przy 3-4mpr zaczyna go przyduszac i potem znowu ogień. Najczęściej tak sie dzieje jak auto jeszcze nie dogrzane i nie zawsze. I nie wiem co moze byc przyczyna. Według błędu są 3 przyczyny: n75, nieszczelnosc, turbo. Turbo nowe po regeneracji. Ale zaczęło sie po jego wymianie. Moze mechanik coś źle poskladal i jak zaczyna pompować to strasznie świszcze. Jakieś pomysły?????? ---------- Post dopisany at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany at 02:34 ---------- Taki mam błąd i takie info znalazłem : 16618/P0234/000564 Contents [hide] 1 16618/P0234/000564 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) 1.1 Possible Symptoms 1.2 Possible Causes 1.3 Possible Solutions 16618/P0234/000564 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Possible Symptoms Malfunction Indicator Light (MIL) ON Boost Pressure too high Reduced Power Output Possible Causes Hoses incorrectly connected, disconnected, blocked or leaking Boost Pressure Control Valve (N75) faulty Boost Pressure Sensor (G31) faulty Turbo Charger stuck/faulty Possible Solutions Check Charge Pressure Control System Perform Output Test (to check the Turbo Charger) Perform Basic Setting (to check the Charge Pressure Control) Perform Pressure Test to locate Leaks Check/Replace Boost Pressure Control Valve (N75) Check/Replace Boost Pressure Sensor (G31) Check/Replace Turbo Charge
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
Silnik na tym znacznie głośniej pracował ... dobry 5w40 zalej Jak by uszczelka glowicy walnela to by byl dym niebieski, Turbo Ci olej przepuszcza i spala. Zdejmij weza z przepustnicy i zobacz czy masz tam olej. Wyczysc go i przpustnice a potem sprawdz znowu. Jak bedzie olej no to turbo sie konczy i tyle w temacie:decayed: ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ---------- U mnie tak bylo, wiec wymienilem dmuchawe no i teraz olej ani drgnie jak narazie:grin: