Treść opublikowana przez ?uki1984
-
Bixenon Xenon od A do Z
Dokładnie, popieram:thumbup1: ja zmieniłem xenony na bixy na długich w nocy niebo a ziemia:decayed:
-
BEX- proszę o pomoc
Te 190 koni i moment 245 daje rade ale szału ni ma. Natomiast po wirusie w bexie 220 kuni i 310 niutków to już zapier...la, wiec virus jak najbardziej:wink: ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- Sam szykuję się na Turbinkę z BEXy i wieksze wtryski i bede celował w 230kuni bo obecne 185kuni słabo galopuje:grin:
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
Różnie w różnych modelach i markach mi chodzi o A4:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Możesz jeszcze zakupić z ebaya taki zestaw: 2.75" UNIVERSAL - TURBO BOOST LEAK TESTER Any Turbo with 2.75" Compressor inlet | eBay
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Najlepszy sposób na sprawdzenie nieszczelności układu doładowania i podciśnienia. Ja tak robiłem z kumplem. U mnie było ok a u niego właśnie był pęknięty trójnik od odmy i coś tam za turbiną przez co auto słabiej jechało. Zrobiliśmy tak: Rurka zaślepiająca PCV wentyl taki jak przy kole, robisz dziure w Pcv wkładasz wentyl i zaklejasz klejem na gorąco. Jedziesz na stację benzynową gdzie mają pomkę elektryczną z wskaźnikiem do pompowania kół (jak nie masz nikogo z kompresorem) i można zrobić test szczelności układu. Psiknąć wszystkie wężyki wodą z mydłem i widać gdzie się robią bombelki. Wpisz na YT boost leak test to masz filmik na a4 1.8t jak robić taki test ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Jak pojedziesz na Remap z dziurą to bedziesz miał remap z boost leakiem, więc dane będą przekłamane, no i turbina bedzie bardziej wysilona bo będzie musiała nadrobić straty doładowania, co z kolei może prowadzić po czasie do jej wysypania się
-
N75 zawor pytanie
Komputer po przez N75 steruje Waste Gatem, który w odpowiednim momencie odcina doładowanie, czyli spaliny zamiast dalej napędzać turbinę (co raz większe ciśnienie w barach) to idą częściowo bokiem, żeby było takie doładowanie jakie wymaga komputer. Jeśli źle podłączysz to będzie odcinało doładowanie w złym momencie i będzie brak mocy.
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
Obejrzyj kata czy ma wiecej niż jedną sondę Dwie sondy były od 2002. Ty masz 2000 wiec masz jedną sondę
-
N75 zawor pytanie
ma Znaczenie, jeśli źle podłączysz wężyki
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Gratuluje ja też się przesiadalem z 8L
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
A tak z ciekawości to ile
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Mlody nie ma wersji S4 DTM.... no chyba że wypuścili na Usa DTM w S4:eusathink: DTM jest wersją limitowaną A4rek B7 z silnikiem 2.0TFSI. Tak samo zostało wypuszczone 250sztuk, np. na rynek angielski. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Niech Kopek07 się wypowie czy to A4 czy S4:whistling: A co do recarosów to są :slina::slina: No to widzisz, znowu nie doczytałeś, gdzieś coś zasłyszałeś ale nie wiesz do końca co i od razu wyskakujesz mi z :facepalm: A to, że wypuścili 250DTM'ek na UK to też jest chyba bajka, każdy właściciel DTM słyszał coś o tej liczbie 250 ale nie wie dokładnie co i sobie wymyślili, że są tymi jedynymi... ok. Juz się tak nie podniecaj z tymi S4 miałeś racje, ale ze na UK wyszło 250sztuk DTM 2.0TFSI to nie bajka wiec sam doczytaj ---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ---------- Sorry za OT
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
No dobra o USA S4 DTM nie wiedziałem:bag: ale 2.0TFSI DTM też były limitowane
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Mlody nie ma wersji S4 DTM.... no chyba że wypuścili na Usa DTM w S4:eusathink: DTM jest wersją limitowaną A4rek B7 z silnikiem 2.0TFSI. Tak samo zostało wypuszczone 250sztuk, np. na rynek angielski. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Niech Kopek07 się wypowie czy to A4 czy S4:whistling: A co do recarosów to są :slina::slina:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Śruby są takie same wiec śmiało możesz użyć starych a z osłonami też nie trzxeba nic robić ja u siebie założyłem 345 i wszytko gra:wink:
-
Problem z autem coś piszczy/dzwoni
Spradź wszystkie rolki, może się któraś wyrobiła
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Młody to nie S4:facepalm: To 2.0TFSI limitowana wersja DTM:wink:
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
Kolejny projekt s4:decayed: ja swój niedawno skończyłem:banan: teraz szykuje do tego pakiet nisko i szeroko + szybko:naughty:
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
No i ja też miałem dylemat jaki olej do skrzyni wiec wziąłem ori z serwisu COOO. Zrób to samo z dyfrem, przynajmnniej będziesz pewien ze zalales wlasciwyy
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Wyślij do mnie to Ci usunę
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Dawaj jakąś z fot do kalendarza
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
Za namową kumpla kupiłem ori olej do skrzyni z serwisu
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
brzmi jak 1.6 co tu podziwiać No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina: Łukasz, nie zwracaj na niego uwagi, droczy się bo zazdrości dlatego chciał żebym kupił klekota no dobra niech będzie że chodzi jak 1.8 No moje 1.8 A4 też tak nie gada:polew::polew: a chiałbym:shock3:
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Jakby nie irlandzki road tax 1600euro rocznie to sam bym wziął s4, ale nie widzi mi sie tyle kasy za darmo oddawać irlandzkiemu rządowi:thumbdown:, więc ulepiłem ze swojej a4 1.8T quattro s4:wink: a na dniach zawita catback MagnaFlow to też będzie ładnie gadać ale na pewno nie jak V8:slina::slina: Kurfa mogłem wybrać Anglię
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
brzmi jak 1.6 co tu podziwiać No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina:
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
gratki kolego:wink: prawdziwie męski silnik:naughty: