Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Jak dla mnie to te szare plastiki przy tych czarnych felgach dają fajny klimacik. Ja bym nie malował Auto mi się podoba w obecnej wersji:slina:
  2. 400 zł płaciłem za taka usługe:wink: w normalnym warsztacie Bez kitu 1200 to chora cena:doh:
  3. ?uki1984 odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    Listwa jest taka sama wiec musisz tylko przełożyć tylko wnęką sie różni ta klapa. Ja usiebie wymieniałem na USA a wygląda to tak:
  4. Pytałem Bakusia czy to jego aukcje, wiec napisz że to jego po ludzku, a nie sie po czole klepiesz:polew: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- A tak BTW to zauważyłem teraz opis przy jego poście:decayed:
  5. Bardzo ładna sztukencja:wink: Gratki:oklasky:
  6. Jak dla mnie dobry masz pomysł działaj i zmieniaj:decayed: Jasna kiera jest niefajna:sick3:
  7. 17stki jeszcze nie jest źle przy profilu 235/17/45:wink:
  8. Ładne ale za małe min. 17 by sie przydały:wink:
  9. Do tego koloru pasowalyby czarne grile i bixenon z ciemnym środkiem
  10. Ja mam taki DP funkiel nowka z kwasowki moge Ci sprzedac za 350 z wysylka i dorzuce Ci jeszcze uszczelke i sruby w miejsce gdzie DP laczy sie z wydechem. Sruby i uszczelka z serwisu
  11. Jakbym mojego słyszał
  12. oczywiście że ma to była jedna z dziór u kumpla:decayed: ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- każda dziura wpływa na doładowanie. układ musi być w 100% szczelny. Bo jak nie jest to tuzbina żeby napompować zadane ciśnienie dmucha ponad miare, bo owo ciśnienie ucieka przez dziury z tąd często auto muli a kopa dostaje dopiero w wysokich obrotach. Takie nieszczelności i przez nie wysilona turbosprężarka są często powodem uszczkodzeń a w gorcszych przypadkach śmierci turbo. A zdaża się że i uszkodzeń samego silnika
  13. musisz mieć jakąś sporą dziurę w układzie dolotowo-podciśnieiowym. Zrób test na szczelność układu no i oczywiście Logi. Bfb powinien ciągnąć od 2800obr a te 3500 to na pewno coś nie tak. U kumpla tak właśnie 1.8t zaczynał dobrze ciągnąć od 3500obr. I znaleźliśmy u niego 2 spore dziury. Po ich usunięciu od razu inna bajka.
  14. ?uki1984 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak miałeś ori xenon to dziwna sprawa, bo przetwornice są takie same a lampy są P&P i wystarczy odłączyć stare i podłączyć nowe i wszystko hula ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Bynajmniej u mnie tak było:wink:
  15. Taaa to nie ten program oglądałeś:polew::polew::polew::polew: Dobre:decayed: ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- Chyba troche zboczyliśmy z tematu:polew:
  16. 1 Wymiana oleju wraz filtrem oleju 2 Wymiana filtra powietrza oraz usunięcie zanieczyszczeń z układu dolotowego 3 Wtrzykuje się 20cm3 czystego oleju silnikowego do środka korpusu turbiny przez zasilający otwór olejowy. Potczas tej czynności obracamy wirnik w celu rozprowadzenia oleju wewnątrz turbiny. 4 Montujesz turbo do silnika z wykorzytaniem nowych uszczelek (nie dokrecasz przewodu odprowadzającego olej) 5 Napełniasz olejem obwód smarowania turbiny, obracając rozrusznikiem wał korbowy silnika, przy odłaczonym zasilaniu cewki zaworu odcinającego pompy wtryskowej (w silnikach niskoprężnych odłączamy zasilanie cewki zapłonowej). Przerywamy czynność w momencie pojawienia sie świeżego oleju w otworze odprowadzającym olej z turbiny. 6 Po sprawdzeniu drożności i szczelności przewodu odprowadzającego olej podłączamy go do turbosprężarki. 7 Po uruchomieniu silnika pozostawiamy go na min. 30 sekund na biegu jałowym w celu napełnienia przewodów olejowych turbiny. 8!!!Nie używamy żadnych silikonów uszczelniających!!! No i takie to "procedury" A tak BTW co do kosmosu to gość skakał dziś wysokości 39000metrów i spadał z prędkością ponad 1200km/h:decayed:
  17. Niedługo to się zmieni wiec bedą foty bokiem:decayed:
  18. A kolega sam zakładał czy jakiś "mechanik" bo przy wymianie trzeba się stosować do odpowiednich "procedur" że tak to nazwę A może regenerowana turbina z kiepskiego źródła:kwasny:
  19. nie daję bo jeszcze stoi jak koza i porządnej felgi nima:bag:
  20. k04? Nie:decayed: Nie znam się strzelałem:decayed: K03 przerobiona na hybrydę K03s zobaczymy ile dmuchnie na wtryskach s3, FMIC i Magnaflow, może jeszcze stożek i TIP:naughty: A tak BTW k04 to bym chętnie wrzucił ale droga:kwasny: ---------- Post dopisany 14-10-2012 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 11:06 ---------- Pare fotek w jesiennej scenerii ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Jeszcze takie:decayed:
  21. Hehe to też masz hybrydę tylko w złą stronę Ktoś już pewnie regenerował tylko do środka wrzucili nie to co trzeba:doh: Chcesz to dam Ci namiar gdzie mi robili to Ci wrzucą środek z k03s:wink:
  22. Jest k03-29 po regeneracji, a przeróbka polega na tym że cały środek strona zimna i gorąca pochodzą z k03s co widać po 8śmiu łopadkach zamiast 12stu. Różnica taka że ori k03s ma wiekszego ślimaka strony zimnej. Więc zastanawia mnie ile to dmuchnie:eusathink:Może już ktoś robił coś takiego???
  23. Ile da się wycisnąć z K03 przerobionej na hybrydę k03s??? Ktoś już testował??? Bo wczoraj dostałem coś takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.