Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. dzin dobry z rańca - no chociaż raz przed piotrkiem :gwizdanie:
  2. ja sie zapisałem też na liste dopiero przed chwilą, dopiero od 2 dni sie dowiedziałem że będe mógł jechać jednak na zlot
  3. sorry że nie dałem rady na spota dotrzeć - w ostatniej chwili mi wyjazd wypadł.
  4. o której lecisz to pojedziemy razem ? Bart-S jak tam twoje plany ? dotrzesz na spota czy problem z zawodnikami ?
  5. chopaki potrzebuje informacji - szukam noclegu w krakowie, 21-23 stycznia, standard koło 3 gwiazdek plus, minus 1 , parking strzeżony, - co byście polecili
  6. z racji tego że 1 lutego wyjeżdżam do roboty też wpadnę na spota, mi jak zawsze pasuje sobota lub niedziela.
  7. zdrastwujcie
  8. ja kupiłem Logitech M195 z nano odbiornikiem 2.4GHz i jest sii na allegro była za 49 zł, sklep w Poznaniu http://allegro.pl/klasyczna-i-tania-myszka-logitech-m195-poznan-i1376496970.html nikuś a ta twoja mysz normalnie pracuje bez przerwań bo mnie to przerywanie zaczyna irytować troche i też szukam se nowej taniej myszy z nano odbiornikiem lub zestawu nano żeby do lapka podłączyć - zasięg jaki ma ? 10-15 metrów czy 2 metry ?? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:01_________________________________________________ ma wadę bo zajmuje gniazdo usb, z 3 tylko portów dostępnych wolałem nie ograniczać sie jeszcze bardziej dlatego bluetooth był. teraz szukam czegoś z nano bo chcę lapa podłączyć do TV lcd-ka i lapem sterować z wyrka
  9. ja używam logitecha v270 myszka podłączona do lapa przez wbudowany bluetooth ogólnie przez pierwsze 2 lata chodziła bez zastrzeżeń - teraz od pół roku gubi czasem zasięg na ok 20-30 sekund i ponownie się łączy. krótko trzymają baterie - ok miesiąca bez wyłączania myszy
  10. panowie galowie, za 90minut wyjeżdżam na party - korzystając z krótkiej chwili i wolnego kompa chciałbym wam życzyć udanego sylwestru i zabawy do rana, na to co będzie w nowym roku sie jeszcze okaże czy lepiej czy gorzej. do zobaczyska w 2011
  11. mnie sie niestety zdechlo, :wallbash: prawdopodobne, ze niedziele spedze w wyrze, co by sie do poniedzialku wykurowac [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:07_________________________________________________ wtedy warunki pogodowe byly kosmiczne. a na sylwka idziesz gdzieś czy też w wyrze ?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:51_________________________________________________ ide sie też wyłożyć spać - jutro ciężki dzień sie zapowiada
  12. wg moich obliczeń jak teraz wyjade koniec stycznia na 4tyg. i potem wrócę na 4 to na bank do bukowiny nie jade bo bede musiał do szwecji jechać teraz co najmniej do 24 stycznia a może tydzień dłużej w PL oczywiście zlot zimowy znów będziemy mieli na początku wiosny prawie
  13. dobry ! sie pytam pany już po raz 2 kiedy będziemy spota robić - może byśmy chociaż termin ustalili co ?
  14. wygoniły cie z domu ja tam mam wolne cały styczeń ale sie nie będe chwalił :gwizdanie:
  15. kiedy spota robimy ??[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:46_________________________________________________dzień dobry tak w ogóle
  16. Życze Wam Wszytkim żeby te święta były lepsze, zdrowsze, i żeby każdy dostał prezent z obrazka
  17. jade sie wywalić do wyra. narty
  18. nie wiem jak bym sie czuł taką kiere w rekach trzymać ?? Suzuki Grand Vitara też oglądałem, fajne nawet a coś nie teges z oplami bo nie szukałem jeszcze info
  19. aż tak duże nie musze mieć - zas bedą mi ładować lodówki żeby do PL zawieść, takie cos szukam w stylu tourana czy zafiry ale z mocnym silnikem, nie musi być diesel - za paliwo firma płaci :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 23:25_________________________________________________ jeszcze niewiem, zobacze jak z funduszami na nowsze będzie, ogólnie bym nie chciał sprzedać bo zadowolony jestem ale jak nie wydole z kasą to chyba ęde zmuszony sprzedać
  20. no to fakt, jedynie Mietek, Jaguar, Aston ma jeszcze ładne wnętrza ale w X5, X6 nie ma tragedii z wnętrzem Mietek? chyba te nowe... ale na prędkościomierzu te żółte paski oznaczające optymalne prędkości takie same jak w W115 Jag jak komu pasi... za dużo owalu mają w całości, we wnętrzu jak i na zewnątrz... Aston jest raczej nie osiągalny więc no comments jagi też mi sie nie podobają te kształty obłe taki- na hawta sie zbiera od razu
  21. też się trochę zawiodłem szczerze mówiąc... czas zacząć myśleś o jakimś x-drivie powoli mi teraz chodzi po głowie albo Mazda 6 (to tak łagodniej) albo Impreza WRX zafira opc prawdopodobnie bo potrzebuje auto użytkowe i na autostrady żeby można było bezstresowo wyprzedzać
  22. nie poddaje sie panującym trendom mowy polskiej, my na kaszubach gadamy na dworzu Pepin co za gps-y testujesz ??
  23. ja mam stare volvo na dworzu i tam browara w bagażniku czymie - lodówka niepotrzebna
  24. jak tam przygotowania do świąt ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.