Treść opublikowana przez venom171
-
B7 Crew
Był dzisiaj moduł na forum ale się spòźniłem i sìę sprzedał Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem
- B7 Crew
- B7 Crew
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki wszystkim za spota, miło było Was zobaczyć, początki sa trudne jakoś nie umiałem się odnaleść ale myślę l, że na kolejnych spotach już będzie lepiej.
-
Spoty Katowice i okolice
Bede tak 19:30-19:40
-
Spoty Katowice i okolice
Ktory to parking? Zielony?
-
Spoty Katowice i okolice
To moze parking silesia?
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie dokladnie sie spotykacie na 3stawach? Na parkingu od strony auchana? Czy calkowicie od drugiej strony gdzie restauracje?
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Bry psssyt "męskie" piwko warka radler jablkowa
- Spoty Katowice i okolice
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
To jest dokładka z Leona Cupry R więc musisz zmienić kryterium wyszukiwania http://allegro.pl/dokladka-spoiler-zderzaka-leon-cupra-r-1ml805903-i6120122647.html
-
AUDI A4 B7 machał
Zacne mody, fura elegancko się prezentuje, powodzeniach w dalszych modach, będę obserwować wątek.
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Powiem szczerze, że sam zobaczyłem to u kogoś w temacie i stwierdziłem - w sumie ładnie to wygląda jak świeci no i do tego to narzekanie "drugiej połowy" nie mylić z drugą połówką np. finlandii minuta roboty i kontrolka świeci Zapomniałem dodać do listy wyposażenia w 1 poście: -podświetlane klamki na czerwono ułatwiające otwieranie drzwi -diody ambiente w lampce podsufitki Człowiek cały czas odkrywa coś na nowo w aucie
-
Spoty Katowice i okolice
bry, jeszcze tylko 8h i weekend
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
No kolor to już kwestia gustu każdemu podoba się co innego, na żywo dużo lepiej ten wzór wygląda niż na zdjęciach Pobawiłem się też Vag-iem i włączyłem sobie sygnał dźwiękowy przy zamykaniu auta z kluczyka oraz włączyłem kontrolkę świateł mijania bo moja "druga połowa" marudziła, że nie widzi kontrolki zapalonych świateł, z czasem jej przejdzie - jak to z kobietami to się wyłączy Pojawił się mały gadżet na przód
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
3DCover Wrocław Wróciły lusterka z reklamacji niedługo montaż, a powiedzcie mi demontaż obudowy lusterek jest identyczny jak w opisie z b6? Ciężko zrobić zdjęcie żeby totalnie nic się w nich nie odbijało..
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki afroo będę na 100%.
-
Spoty Katowice i okolice
No szkoda chciałem się przywitać ale będzie następna okazja za tydzień
-
Spoty Katowice i okolice
jak bedziesz na 100% afroo to tez wpadne będzie ktokolwiekk?
-
Spoty Katowice i okolice
to jak z tym spotem dzisiaj?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie pomoże ktoś przy podłączeniu grzanych stołków przednich z Katowic lub okolic? Panel climatronica mam, wiazki mam, ale zawsze łatwiej się to robi jeśli ktoś przez to już przechodził. Pogoda ładna to i grill-a się rozpali, wrzuci coś na ruszt itd. Oczywiście co do terminu to się dostosuje.
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Racja wydech póki co odpuszczam poźniej coś wyrezam z ładniejszymi końcówkami. Teraz w planach dołożenie bluetooth, polerka lakieru oraz wymiana osłon lusterek na te z hydrografiką. Mały Up szykuję się na wymiane oleju w weekend wiec szybkie i niezbędne zakupy zrobione u dzika wybórł padł na motula ponieważ przez ostatnie 5 lat użytkowania go w poprzednim aucie nie mam żadnych negatywnych spostrzeżeń [/url]