Treść opublikowana przez venom171
-
A6 C5 2.5 TDI - bardzo proszę o sprawdzenie logów
Witam serdecznie bardzo proszę o pomoc w przeanalizowaniu logów, pacjent audi a6 c5 2,5 TDI, skrzynia manual - oznaczenie silnika AKN, auto bardzo słabe, kopci na niebiesko nawet przy lekkim gazie, auto po wymianie rozrządu, wałków, odmy, gruchy z turbo, sprzęgła. Poniżej wklejam logi: 1. Statyczne: Grupa 004: http://vaglog.pl/log_276895.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276896.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_276890.html 2. Dynamiczne Grupa 001: http://vaglog.pl/log_276891.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_276892.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_276893.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_276894.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276897.html Z góry bardzo dziękuję wszystkim zainteresowanym za pomoc.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardzo dziękuję za pomoc udało się szczęśliwie dojechać do domu, wypadanie zapłonu na 2 cylindrze, cewka i świeca wymieniona i d*pa dalej co jakiś czas zapłon wypada więc muszę szukać dalej. Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cześć Panowie nie jest ktoś przelotem z vagiem dzisiaj przez Karwie, Władysławowo, Puck, Jastrzębią Górę itd.? jestem z rodziną na urlopie w sumie już go kończę i wyskoczył mi błąd silnika a jutro rano lece 600 km do Katowic, stawiam dobry czteropak.
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
bry z rana familija spakowana ruszamy nad morze, ciekawe ile potrwa trasa do Karwii
- Spoty Katowice i okolice
- B7 Crew
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
wal śmiało meguiarsa bo jak weźniesz coś bardziej sciernego to możesz zetrzeć matową powierzchnie z ekranu MMI a potem każdy blask słońca będzie Cię denerwować.
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Powinien Ci pomóc Meguiars Plast X, dzięki niemu usuniesz wszystkie rysy i całość będzie wyglądać jak nowa.
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
powitać
- Spoty Katowice i okolice
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Też zastosowałem mod z automatycznym otwieraniem klapy, ale mam pytanko..? czemu zdecydowaleś się na zielone spreżynki a nie niebieskie? U mnie na miebieskich sprężynkach klapa otwiera się bardziej "dynamicznie" tzn. wg mnie za szybko, lepiej to wygląda u Ciebie, postaram się wkleić filmik dla porównania
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jakbyś ściągnął znaczek sline z grila to dopiero będzie kocur nie będzie aż tak dużo się działo
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
no i teraz jest pięknie
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
U mnie też na początku napis byl w tym samym miejscu co u Ciebie ale po dłuższym namyśle dałem go tak jak podpowiada vwbartus o jeden szczebelek wyżej i komponuje się to dużo lepiej bo jest identycznie na środku jak logo audi.
-
Moja pasja - moje realizacje
Jakich środków używałeś do polerowania zegarów? Lub co możesz polecić?