Treść opublikowana przez venom171
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam serdecznie, Proszę o wycenę tarcz hamulcowych i klocków pod zacisk 320 mm do audi a4 b6 1.9 tdi AVF 2004 r. Oraz olej motul 5l wraz z filtrem oleju, filtrem powietrza, filtrem kabinowym zwykłym, a na koniec odboje amortyzatorów na przednią i tylną oś. Z góry dziękuję i pozdrawiam
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymamy kciuki i wracaj szybko do modzenia?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dobrze Kamil że nakleiłeś folię po polerowaniu ekranu RNS-E displexem, bo ściąga on matową powłokę z ekranu i dosłownie wszystko sie w nim odbija, nie wspominając o słońcu, robiłem ten sam zabieg w moim poprzednim a4 b7 i displex robi naprawdę świetną robotę, rysy usuwa wzorowo, ładnie działasz oby tak dalej, co kolejne w planach? ?
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Tak są obszyte, bardzo dobrze prezentują się one z dekorami black piano, strzeliłem fotki na szybko Ładniejsze foty wrzucę jak tylko warunki pogodowe na to pozwolą ☺️ Tak, dokładnie to samo pokazuje na fis-ie co na kompasie :MAŁY UP: W drodze są już światłowody EL-WIRE w kolorze czerwonym
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mam te same felgi ?... racja, są baaaardzo lekkie, będzie Pan zadowolony ?
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Witam po długiej przerwie, ostatnie 5 miesięcy spędziłem na remoncie domu więc nie było zbyt dużo czasu na tematy związane z autem. Plany były na sprzedaż A4 i kupno A4 B8 ALLROAD ale póki co Audi zostaje ze mną. Co by nie wiało nudą powoli działam, w dniu dzisiejszym dzięki uprzejmości i pomocy HiRide udało się zrobić UPGRADE tylnych hamulców na 288mm do tego nowe tarcze, klocki, osłony oraz płyn hamulcowy Textar. Trochę roboty było, śruby z jarzma trzymały jak przyspawane ale się udało. Przed: Po: Niedługo wiosna więc powoli zbroimy się na sezon 2019 jeśli chodzi o pieszczenie A4 Do pełni szczęścia_zestawu) jeszcze wiele brakuje ale powoli do przodu A tu jakieś wstępne kropelkowanie uchwycone o 5 rano Kolejny do odstrzału jest termostat, czasem świruje na wymianę czeka już nowy Kilka planów na 2019 - nowe felgi 18'' na lato, zimowe do piaskowania i malowania - chodzi mi po głowie SWAP Manual 6 biegów + Quattro - wymiana odboji tylnych amortyzatorów - jeśli ogarnę SWAP manual + Quattro to wpadnie większe turbo - zmiana oświetlenia wew. na ledowe - zmieniarka usb yatour Jeśli coś wpadnie mi do głowy to na pewno dopiszę Niedługo wrzucę aktualne zdjęcia auta
-
B6 DIVISION
EDIT: wszystko jasne... śruba koła wałka rozrządu, śruba wróciła na swoje miejsce, czemu się odkręciła to nie wiem, ważne że nie wyrzadziła żadnych szkód.
-
B6 DIVISION
Panowie prośba o pomoc, pytanie dosyć dziwne ale nie daje mi to spokoju... pacjent a4 b6 avant silnik AVF, znalazłem dzisiaj na osłonie silnika taką śrubę: Nie mam zielonego pojęcia z czego to może być, podkładka dosyć gruba, nie wiem czy to np. Z rolki rozrządu, samego silnika czy np. Poduszki silnika (choć sruby z poduch są dłuższe), za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam proszę o wycenę tarcz i klocków hamulcowych na tył 288mm do audi a4 b6 1.9 tdi AVF, nr vin WAUZZZ8E05A073224, dzięki wielkie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
8,5 J może mi jakaś gorsza seria wpadła
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
A ja myślałem, że sprzedałeś auto bo ogłoszenia nie widać
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Panowie jaki kolor felg proponujecie? Myślę nad grafitowym ala "gun metal", oczywiscie zabawa będzie się opierać na malowaniu plasti dip-em
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
225/40/18 ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wklejam poglądowe zdjęcia "krateru ochronnego" z opon dębica presto uhp2, moim zdaniem to granica "dobrego smaku", z jednej strony mega ochrona dla felgi choć dla chcącego nic trudnego, z drugiej strony nie każdemu musi się to podobać lub przeszkadzać, ale ogólnie to felga ginie w tej oponie, wybór zostawiam Tobie, patrząc stosunek ceny do jakości to nawet bym się nie zastanawiał P.S. Sorki za jakość zdjęć ustrzeliłem je na szybko
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Rant ochronny to malo powiedziane, ja bym to nazwal wręcz kraterem ochronnym mam te opony i wiem co pisze jeśli chcesz poślę Ci więcej zdjęć, co do samej opony to jestem mega zadowolony
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Wczoraj dzięki uprzejmości HiRide z powodzeniem udało się wymienić osłonę zewnętrzną przegubu od strony kierowcy, trochę roboty było, ale całość prac zakończona sukcesem. Kupiłem zestaw LOBRO, fajnie że producent daje 2 duże tubki smaru W następnej kolejności na wymiana płynu wspomagania - kupiłem 2 l z ASO
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Była chwila na ogarnięcie stanu EGR-a, szybki demontaż i bierzemy się do pracy, tragedii z nagarem nie było ale jednak co czysty to czysty, przy okazji wyczyściłem też rury od EGR-a Przed: Po:
-
Spoty Katowice i okolice
Powitać Cyk przy weekendzie egr wyczyszczony
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Kupiłem olej do multi i weszło 4 l, można to ogarnąć samemu, bez kanału raczej nie wykonalne, długo czytałem o tym na forum ale z pomocą HiRide udało się to zrobić w miarę szybko i zgodnie z procedurą, a to jest w tym przypadku bardzo ważne, aby stan się zgadzał, następną wymianę zrobię już sam, 30 tyś objeżdżę, zlewam stary i znowu leje nowy jakbyś miał więcej pytań wal na PRIV,
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Fajne zdjecia, pięknie się prezentuje, jeżdżę na takim samym zawieszeniu tj. 1bv i h&r i muszę przyznać, że troche twardo, myślę nad zmianą sprężyn na eibacha
-
Spoty Katowice i okolice
Powitać i miłego dzionka
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Podoba mi się ta zieleń daje fajny kontrast względem reszty
-
Czerwone maleństwo
Fajnie lecisz z tematem, czerwień bardzo mi się podoba na audi, powodzenia w dalszych modach
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
:Mały UP: Wpadły opony dębica presto UHP2 w rozmiarze 225/40/18, opona całkiem fajna, z tą głośnością na poziomie 67 db to trochę przesadzili, moim zdaniem jest głośniej, co do całej reszty i mojego stylu jazdy to dają radę, nie doświadczyłem uślizgów opon w zakrętach, także stosunek ceny do jakości jak najbardziej na duży +, jedynym może nie minusem ale czymś "dziwnym" w tej oponie jest rant ochronny który jest ogromny, nie spotkałem się jeszcze z oponą która by miała większy rant ochronny, felga wręcz ginie i wygląda jakby była wtopiona w oponę, co do pogody była chwila aby wstępnie zabezpieczyć lakier chociaż na kilka tygodni więc po umyciu auta nałożyłem na lakier duragloss 111, nie jest on tak trwały jak collinite 476 ale na miesiąc wystarczy Na swoją kolej czekają glinka od 3m, cleaner vallet achilles pro, coś na ryski czyli Ultimate Compund od Meguiarsa, politura Deep Crystal Polish Meguiarsa oraz wcześniej wspomniany wosk Collinite 476. Jest co robić, ostatnio wyrobiłem się w 12 h zobaczymy jak pójdzie i tym razem. A wy jak tam stoicie z waszymi furami? Już po zabiegach "upiekszająco-chroniących" ?
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Jakoś ta buda jest dla mnie ponadczasowa, zawsze mi się podobała, jeszcze miesiąc temu jeździłem vectrą C fl która w środku była ogromna i w tym biła a4 w 100%, ale wybrałem auto w którym bardzo dobrze się czuję, jeździ się tym co jest w środku a tutaj niczego mi brakuje, moim skromnym zdaniem rok 2004 był ostatnim rokiem w którym producenci grupy Vag stawialo na jakość i trwałość samochodu, podzespołów, plastików wnętrza itd. Poźniej już bylo tylko gorzej, ale to tylko moje takie luźne przemyślenia, następncą b6 kiedyś będzie b8 po lifcie ale na to trzeba dużo $$$. ;D