Treść opublikowana przez venom171
-
opłaca sie kupić używane amortyzatory?
napisz do któregoś z forumowych sprzedawców możliwe, że znajdziesz w jeszcze lepszych pieniązkach
-
jakie wybrac amory?
a jakie masz wymagania? chcesz obniżyć auto? coś bliżej serii? napisz dokładniej czego oczekujesz od nowych amorów.
-
nie załącza się zapłon i nie odpala
podładuj aku przez noc i poproś kogoś z lepszym kablem o zczytanie błędów
-
Coraz ciężej pracująca kiera
obstawiam na umierającą pompę wspomagania
-
Adaptacja czujnika kata skrętu jak
Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back]
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
ktoś na pewno się tym zajmuje, wklej zdjęcie swoich może odrobiną chęci sam będziesz mógł je wypolerować.
-
Jaki żarnik ?
napisz do Hammer`a z forum on powinien Ci wszystko wyjaśnić i doradzić, sprzedaje też żarniki.
-
Test wskazówek prędkościomerza i obrotomierza
może jakiś spadek napięcia miałeś i ecu lub mce sprawdzał wszystko tak jakbys odłączył aku?
-
nie załącza się zapłon i nie odpala
błąd czujnika skrętu to praktycznie norma po przejechaniu kilku km sam zniknie, może padło Ci Ecu? sprawdzałeś wszystkie bezpieczniki?
-
właczajacy sie wentylator na zimnym silniku
a termostat działa poprawnie? sprawdź vagiem działanie termostatu, spada ci temp. wody na zegarach gdy stoisz na światłach a gdy ruszysz znowu staje na 90 st?
-
Brak reakcjji na gaz,nie odpala z kluczyka,brak oświetlenia
po 1 wygląda na słaby stan akumulatora tj. niedoładowany, stad błąd 16946 z niskim napięciem, co z sondą lambda? masz ją od nowości w aucie? sprawdź wszystkie bezpieczniki i przekaźniki, sprawdź czujnik położenia wałka rozrządu. Po skasowaniu błędy wracają? kiedy rozrząd ostatnio był robiony?
-
BEX chwilowy brak mocy na niskich obrotach
dokładnie wklej logi one powinny ukazać winowajcę tego problemu.
-
Misfire AVJ
a z cewkami coś działałeś? miałem te same błędy na pb, wyminiłem cewki i problem zniknął.
-
1.9 TDI AVF Szarpanie...
zrób logi ststyczne i dynamiczne jeśli to możliwe i wklej tutaj bo ciężko wróżyć z fusów
-
Spoty Katowice i okolice
powitać z wieczora
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Czemi te weekend jest taki krótki.. ehh.. bry
-
Szarpanie, drganie, nierówna praca silnika
Przy jakim przebiegu padla ci cewka ? Pytam bo pewnie tez u mnie kiedys padnie U mnie padła tylko jedna przy 219 tyś km,jutro przychidzi paczka od dzika i wymieniam pozostałe 3 na nowe.
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie bardzo proszę o wycenę 3 szt. cewek zapłonowych NGK do audi a4 b7 2.0 TFSI oznaczenie silnika BWE. Dzięki wielkie.
- Spoty Katowice i okolice
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
Chodzi Ci o lampkę na podsufitce?
-
Przelot w 2.0 lat
Za niewiele większe pieniądze zrobisz tłumi w jakiejś renomowanej firmie zajmującej się wydechami, powinno to dać dużo lepszy efekt, zrobią Ci go z kwasówki itd. będzie na długie lata.
- wibracje