Treść opublikowana przez venom171
-
Chromy
Tak jak mówili przedmówcy, zrób raz a porządnie, założysz ładne fele, gwint itp. a chrom będzie psuł cały efekt.
-
Szczotka do mycia auta?
Nie polecam żandych szczotek do mycia auta tylko Ci się tam nagromadzi piasek i będziesz myjąc auto od razu je rysował. Myj tylko i wyłącznie mikrofobrą, gąbka to też nie najlepsze wyjście do mycia auta bo też sporo piachu, drobnych kamyków sie tam zbiera.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Jak potraktujesz fotele i zobaczysz różnice to jednak stwierdzisz inaczej. Wal śmiało gliptona bo to bardzo dobry jakościowo produkt.
- Spoty Katowice i okolice
-
Skrzynia biegów
z tego co opisujesz to wina poduszek skrzyni, jaki przebieg auta? Moze sprzęgło powoli zaczyna przenosić drgania na budę i wnętrze?
-
Blad Can
Ok powodzenia, oby się udało, jeśli nie to lutownica w rękę i do dzieła lub wymiana na te z filtrem Can Bus
-
Polecane opony zimowe
Ja szczerze polecam Nokian WR D4, bardzo dobra opona na zimę, świetne odprowadzanie błota pośniegowego, przyczepność mega, poczytaj na stronie producenta https://www.nokiantyres.pl/o-firmie/informacje/nowa-opona-zimowa-nokian-wr-d4-okielznuje-zmienna-pogode-w-europie-srodkowej/
-
Szybka porada
Mycie auta->glinkowanie->mycie auta-> jeśli chcesz oczyścić lakier to cleaner->wiekszy połysk nada politura->wosk. Tak by musiało to wyglądać, jeśli chcesz szybko to pierwsze trzy kroki i dopiero wosk.
-
Jakie polecacie kosmetyki do usunięcia drobnych rys ?
Możesz też spróbować meguiars ultimate compound świetnie usuwa rysy, robię nim ręcznie zawsze całe auto i efekt jest bardzo zadowalający.
-
gałka S
nie montuj tego do swojego auta chyba, że to fiat uno a nie audi to co innego, zakładaj z a3.
-
Audi A4 b6 1.9 tdi - nie odpala/ wariujace zegary
też obstawiam zalany lub uszkodzony komp, nie masz kogoś żeby na chwilę podmienić?
-
ramki halogenów
Moim zdaniem troche to trąci myszką (wiocha), z podłączeniem raczej nie powinno byc problemu.
-
Blad Can
posługiwałeś się kiedyś vagiem? 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie - domyślnie jest ustawiony sterownik bordnetz następnie klikamy w kodowanie długie Bajt 2 i zaznaczamy "ptaszka" w bit 2 czyli Diagnoza lamp typu "zimnego" wychodzimy po przez ESC i zatwierdzamy kodowanie
-
[A4 B7] 2.0 ALT PODWÓJNY WYDECH
a jak nie to rób od razu profi z kwasówki i będzie na długie lata
-
Spolerowanie przednich reflektorów
widziałem ostatnio jak w tvn turbo działali z tlenkiem ceru i muszę przyznać, że efekty naprawdę były zadziwiające ale gościu polerował jedna szybę z 4 h
-
Spoty Katowice i okolice
Póki co przejmę po bracie opla signum 2007 r 1.9 CDTI na pełnym wypasie ale na max 2 lata. Potem wlatuje b8 lub a6.
-
Spoty Katowice i okolice
Jak ktoś szuka zdrowej b7-ki to zapraszam do mojego tematu, sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmiany auta lada moment wystawiam swoją.
-
Blad Can
Wyłącz diagnozę lamp typu zimnego vagiem, jeśli nie pomoże to musiałbyś dodać opornik do żarówek bo mają złą oporność.
-
A6 C5 2.5 TDI - bardzo proszę o sprawdzenie logów
Nie, nie po naprawach było ok, miałem trasę do DE i auto spaliło litro oleju na 2500 km, stracznie kopci na niebiesko, smród nie do zniesienia.
-
problem z temp na zegarach
Objawy typowe do zepsutego termostatu, porównaj temp. na vag-u z tym co widzisz na desce rozdzielczej.
-
Szarpanie, drganie, nierówna praca silnika
Właśnie teraz będąc z rodziną nad polskim morzem dopadła mnie ta sama sytuacja, wypadanie zapłonu na 2 cylindrze oraz wielokrotne wypadanie zapłonów. Wymieniłem tylko 1 cewke z drugiego cylindra chwilę pomogło w drodze do domu po chwilowym postoju odpalam auto i znowu trzęsło budą i wypadał zapłon więc po przeczytaniu tego postu też wymienię pozostałe 3 na nowe.
-
Jakie macie spalanie 2.0T w quattro
Zrobiłem teraz trasę z Katowic do Karwii, 3 osoby w aucie, pełny bagażnik - trasa 8.3 l na temopacie 140-150 km/h, miasto spokojnie od 9 l wzwyż. Ale przyczepność w quattro bajeczna.
-
nierowna praca silnika
Tak jak napisał DawidShelby zrób autoscan vagiem i wklej jakie masz błędy. Ciężko coś wywnioskować z samego opisu.
-
Podgrzewanie Foteli .
Też tak uważam sam to przerabiałem.
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
A robiłeś coś z heblami? Seryjny zacisk szału nie robi niestety, nawet z S4 więc ja zrobiłem klasyczne czarne + blaszka S4 dla kontrastu. No wlaśnie nie robiłem nic więc może lepiej pomarańczowy odpuścić? kolor 2170 byłby najbliższy kolorowi budy. Bardziej chodzi w tym temacie o estetykę hamulców niż podkreślanie ich "nie męskiego" rozmiaru. :Mały Up: W aucie zostały wymienione świece na ngk PRF7Q oraz wymieniłem jedną cewkę z powodu wypadającego zapłonu. Bluetooth śmiga bo o tym też zapomniałem napisać, powoli myślę o zmianie więc jeśli ktoś chętny to można walić na PW cena 39500 do negocjacji, autko opisane w tym temacie, zapraszam serdecznie.