Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venom171

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez venom171

  1. No muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze, dużo z tym zachodu miałeś?
  2. dzieki za spota i do nastepnego
  3. Wal pod SCC na parking będę tak 19:20 bo u mnie już leje.... Chyba, że tylko u mnie tak anomalia pogodowe dzisiaj występują.
  4. pogoda daje dzisiaj po d*pie, raz słońce, raz deszcze, raz jedno i drugie jednocześnie, jakie plany ostatecznie? Parking silesia?
  5. ciezko z rana... bryyy
  6. powitać
  7. No to lepiej poczekać aż szyba będzie juz nadawać się do wymiany (odpryski od kamieni itp.) a pieniążki przeznaczyć na inne mody. dzięki Panowie za pomoc.
  8. Ładnie heble wyszły, podoba mi się no i na duży plus wygląd środka, czarne dekory robią mega wrażenie nie wspominając już o kierownicy...
  9. Mały UP Wpadł moduł bluetooth z końcówka H, do pełni szczęścia brakuje tylko mikrofonu który powinien lada dzień się zjawić u mnie dzięki czemu zakończę kolejny bardzo funkcjonalny i "wygodny" mod w b7. Panowie podpowiedzcie czy moje obecne mocowanie lusterka (zdjęcie poniżej) nadaje się pod lusterko fotochromatyczne oraz wtyczka zamieszczona poniżej jest od fotochromu? Z góry dzięki za pomoc
  10. Bryyyy
  11. venom171 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bryyyy
  12. Powitać
  13. venom171 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest możliwość słuchania muzyki przez bluetooth w mmi 2g?
  14. ...

    venom171 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Oj ładna ta felga, ładna Podoba mi się mega!
  15. Bryyy
  16. venom171 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki za info, to ja jednak pozostane z 2 postami
  17. Nic dodać, nic ująć jakieś te 19 małe się wydają...
  18. venom171 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie te foty Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2 fajne to mosz dyć wiym :D :D Panowie czemu nie nabijają mi się posty w profilu? Od kąd jestem na forum ciągle mam 2 posty a napisałem ich dużo, dużo więcej
  19. Szczerze? Nie mam pojęcia.. A dlatego, że jest to moje pierwsze audi, pierwsze auto z wielowahaczem, pierwsze 19' felgi i pierwszy gwint jakiego doświadczam w mojej 11 letniej karierze za kierownicą, a jakie mam uwagi? w Porównaniu do seat-a leona którego miałem wcześniej przez 6 lat to audi bije go na głowę pod względem komfortu mimo tak wielkich kół i gwintu, może porównanie średnio na miejscu ale moje osobiste i życiowe. Jeździ mi się kapitalnie, wygodnie, w środku cisza, jedyny minus to krawężniki i brak możliwości parkowania w 80% miejsc z racji gleby
  20. venom171 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie te foty Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2
  21. W którym to jest miejscu? Tutaj masz cały opis, dodajesz +1024 do obecnego kodowania No i bardzo mi się ten patent podoba, wygląda to o niebo lepiej przy zamalowaniu łączeń, muszę to ogarnąć też u siebie Dzięki wielkie wszystkim za miłe słowa, jest co rezać długa droga żeby było idealnie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ Wstawiam kilka fotek lamp tylnych led jako alternatywa dla tych z a6 c6 Pierwsze dwa zdjęcia sa zrobione z włączonymi postojówkami i stopem a te nocą bez hamulca, sorki za jakość zdjęć ale zrobione "na szybko" Zaraz wrzucę jeszcze zdjęcie jak świecą nocą
  22. Ja dzisiaj nie dałem rady, sporo spraw rodzinnych o dużym priorytecie ale mam nadzieje, ze kiełbaski sie udały.
  23. Bry
  24. Bryyy
  25. venom171 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie ma sprawy jutro wstawie foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.