Treść opublikowana przez venom171
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
No muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze, dużo z tym zachodu miałeś?
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota i do nastepnego
-
Spoty Katowice i okolice
Wal pod SCC na parking będę tak 19:20 bo u mnie już leje.... Chyba, że tylko u mnie tak anomalia pogodowe dzisiaj występują.
-
Spoty Katowice i okolice
pogoda daje dzisiaj po d*pie, raz słońce, raz deszcze, raz jedno i drugie jednocześnie, jakie plany ostatecznie? Parking silesia?
-
Spoty Katowice i okolice
ciezko z rana... bryyy
-
Spoty Katowice i okolice
powitać
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
No to lepiej poczekać aż szyba będzie juz nadawać się do wymiany (odpryski od kamieni itp.) a pieniążki przeznaczyć na inne mody. dzięki Panowie za pomoc.
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Ładnie heble wyszły, podoba mi się no i na duży plus wygląd środka, czarne dekory robią mega wrażenie nie wspominając już o kierownicy...
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Mały UP Wpadł moduł bluetooth z końcówka H, do pełni szczęścia brakuje tylko mikrofonu który powinien lada dzień się zjawić u mnie dzięki czemu zakończę kolejny bardzo funkcjonalny i "wygodny" mod w b7. Panowie podpowiedzcie czy moje obecne mocowanie lusterka (zdjęcie poniżej) nadaje się pod lusterko fotochromatyczne oraz wtyczka zamieszczona poniżej jest od fotochromu? Z góry dzięki za pomoc
-
Spoty Katowice i okolice
Bryyyy
- B7 Crew
-
Spoty Katowice i okolice
Powitać
-
B8 TrOOOOp
Panowie jest możliwość słuchania muzyki przez bluetooth w mmi 2g?
-
...
Oj ładna ta felga, ładna Podoba mi się mega!
- Spoty Katowice i okolice
- B7 Crew
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Nic dodać, nic ująć jakieś te 19 małe się wydają...
-
B7 Crew
Gdzie te foty Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2 fajne to mosz dyć wiym :D :D Panowie czemu nie nabijają mi się posty w profilu? Od kąd jestem na forum ciągle mam 2 posty a napisałem ich dużo, dużo więcej
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Szczerze? Nie mam pojęcia.. A dlatego, że jest to moje pierwsze audi, pierwsze auto z wielowahaczem, pierwsze 19' felgi i pierwszy gwint jakiego doświadczam w mojej 11 letniej karierze za kierownicą, a jakie mam uwagi? w Porównaniu do seat-a leona którego miałem wcześniej przez 6 lat to audi bije go na głowę pod względem komfortu mimo tak wielkich kół i gwintu, może porównanie średnio na miejscu ale moje osobiste i życiowe. Jeździ mi się kapitalnie, wygodnie, w środku cisza, jedyny minus to krawężniki i brak możliwości parkowania w 80% miejsc z racji gleby
-
B7 Crew
Gdzie te foty Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
W którym to jest miejscu? Tutaj masz cały opis, dodajesz +1024 do obecnego kodowania No i bardzo mi się ten patent podoba, wygląda to o niebo lepiej przy zamalowaniu łączeń, muszę to ogarnąć też u siebie Dzięki wielkie wszystkim za miłe słowa, jest co rezać długa droga żeby było idealnie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ Wstawiam kilka fotek lamp tylnych led jako alternatywa dla tych z a6 c6 Pierwsze dwa zdjęcia sa zrobione z włączonymi postojówkami i stopem a te nocą bez hamulca, sorki za jakość zdjęć ale zrobione "na szybko" Zaraz wrzucę jeszcze zdjęcie jak świecą nocą
-
Spoty Katowice i okolice
Ja dzisiaj nie dałem rady, sporo spraw rodzinnych o dużym priorytecie ale mam nadzieje, ze kiełbaski sie udały.
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- B7 Crew