Treść opublikowana przez krystian821
-
[ALL] Pytanie o śruby
Czy do oryginalnych felg mozna zastosowac sruby stozkowe?
-
[ALL B6] Ciekawy zderzak
Tylko srodkowa ,boczne trzeba dokupic ori od rs4 b7 tak jest w opisie.
-
[ALL B6] Ciekawy zderzak
Przegladajac niemieckiego ebaya znalazlem taki ciekawy zderzaczek http://cgi.ebay.de/RDX-Frontstosstange-A4-8E-B6-S-Edition-Frontschurze-/300494243985?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item45f6da4891 ,co myslicie o takim dodatku do b6.
-
Spot Leszno
no to jest nas az 2 :polew:
-
Spot Leszno
Moze za tydzien w sobote wieczorem? [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:42_________________________________________________Kto sie pisze?
-
[ALL B6] Czy podejdzie taka felga?
Jaka długość maja seryjne śruby,a może od razu ktoś mi poda długość śrub do dystansów 17 i 20 mm.[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 17:51_________________________________________________Znalazlem ze seryjnie sa 14X1.5X28 mm czy do dystansow musze miec do 20 sruby 50 mm i do 17 45 mm?[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko do tych felg musi byc stozek czy kula?
-
[B6 AVF] wykres,za mocny dół,potrzebna ocena
nic tu nie ma wklej wykres
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Jakas uzywka czy nowka?mozesz dac jakies namiary?
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Mam pytanko gdzie kupiles ten zderzak caractere,a moc i moment
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
Ok jeszcze sie zgadamy,a moze by jakis maly spocik zorganizowac w Lesznie? Patrox na pewno cos ci zaradzi bo to dobry fachura.
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
Jasne ze mozemy spiknoc sie 29 maja bo ja jestem co tydzien w pl,przynajmniej zobacze sobie twoje auto bo naprawde ladne jest.
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
Mozemy w wekend ustawic sie na kresce i zobaczymy ile masz tych koni Naped mamy ten sam,silnik tez no i mody tez te same.
-
[ALL B6] Czy podejdzie taka felga?
Gdzies tu na forum czytalem ze do tych felg idealnie jest 17mm przod i 20 na tyl co o tym sadzisz i jakie sruby musialbym kupic?
-
[ALL B6] Czy podejdzie taka felga?
Nie bedzie za szeroko na przodzie?
-
[ALL B6] Czy podejdzie taka felga?
To znaczy ze moga obcierac?dokladny rozmiar to 17 7,5J et 56 opony 225 45 .[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 19:08_________________________________________________K... przeszukalem forum i juz wiem ze nie jest dobrze [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:24_________________________________________________jakie dystanse proponujecie do tych felg zawieszenie jest 1bv i jaka dlugosc srob do nich?
-
[ALL B6] Czy podejdzie taka felga?
Witam.przy kupnie auta dostalem felgi takie jak tu http://allegro.pl/alu-felgi-a3-a4-a5-a6-a8-s-line-5x112-17-cali-i1607360438.html tyle ze moje maja et 56.czy podejda one do b6 avant bo z tego co wyszukalem sa od a3.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Wygladaja ok a jak z mocowaniem?maja zaczepy jak ori czy trzeba cos kombinowac.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Dawaj zdjecia
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
I znowu musisz zmienic podpis pod profilem :>
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Masakra ja tez tyle chce
-
Spot Leszno
Wlasnie jakis maly spocik w Lesznie mozna by zorganizowac.Kto chetny?
-
Spot Leszno
Odgrzebuje temat.Wlasnie moze by cos zorganizowac a i koledzy z Poznania moze by wpadli?
-
[ALL B6] Quattro a opony
Czyli nic nie powinno sie stac z napedem jak zaloze moje kola?
-
[ALL B6] Quattro a opony
Dostalem felgi z oponami przy kupnie auta,ale roznica w biezniku jest widoczna.
-
[ALL B6] Quattro a opony
Witam czytalem ze roznica w wysokosci bierznika opon moze uszkodzic naped quattro,czy zeczywiscie roznica 2-3 mm ma takie znaczenie?chodzi mi o roznice na osiach przeniej i tylniej.