Treść opublikowana przez krystian821
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Ta tylko teoretyzuje,ale zeby spalic paliwo potrzebne jest powietrze czy w benzynie czy w dieslu,a prubowales wyjac z seryjnego cooler ciekawe czy wtedy tez nie bedzie roznicy.koniec OT.
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Wg. mnie sie mylisz zimniejsze powietrze=wiecej tlenu do spalenia paliwa=wieksza moc
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Co myslicie o tym coolerku,do avf http://allegro.pl/intercooler-uniwersalny-450x160x68-mm-okazja-i2025363695.html ma troche inne wymiary niz pozostale chinolki czy nie podejdzie troche lepiej?
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
U mnie pilkington z wymiana pod domem 450 pln,mam ja ok 8 mcy i jest jak nowka.
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło do modyfikacji
Ogladalem ostatnio u kuzyna w warsztacie zuzyte obydwa sprzegla wygladaja tak samo trzeba by pomierzyc jedyna roznica to wlasnie to ze w sprzegle od brd nie ma sprezynek.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jak bede mial chwile czasu po swietach to wyjme pompe i pstrykne fotke
-
Prośba o wycene
Jasne ze sie odwoluj te kasa co ci proponuja jest smieszna,czy to jest z oc sprawcy?ostatnio troche czytalem i dodatkowo nalezy ci sie kasa za utrate wartosci auta,no i wszystkie czesci ori,pozatym wg mnie opony chyba tez powinny byc wymienione 2 szt.Znajdz jakiegos niezaleznego rzeczoznawce i niech on ci to wszystko wyceni tak jak powinno byc a potem pisz odwolanie.
-
[ALL B6] A4 FIS - język polski.
Przeciez fisu nie da sie spolszczyc tylko ew navi
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Moze komus sie przyda Pioneer AVIC-X930BT Install into Audi A4 2002 2003 2004 2005 2006 http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-Double-DIN-Fascia-Fitting-Surround-Trim-Panel-/260425818436?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ca296a144 http://www.ebay.co.uk/itm/PIONEER-Car-Stereo-Audi-Steering-Wheel-Stalk-Control-Adaptor-Lead-DS-AD002-/250925775933?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3a6c577c3d
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Co do tego opisu to ori przewod paliwowy w quattro idzie lewa strona pomiedzy przewodami hamulcowymia potem przechodzi gora nad zbiornikiem na prawa (wyciagalem taki u siebie-masakra),pompe paliwa quattro pod webasto jakby co mam.
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Szkoda zgloszona jutro przyjada zrobic fotki auta ale postepownie rozpocznie sie dopiero po wskazaniu sprawcy przez policje
-
[ALL B6] Regulacja odcinka lędźwiowego - nie działa
U mnie na taki sam objaw pomoglo popukanie silniczka srubokretem,widocznie zawiesil sie potem troche pojezdzilem mechanizmem pukajac w silniczek i wszystko smiga do dzisiaj.
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Niby gdzies tam jest musze jutro sprawdzic bo to info z 2009 roku
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Ja mam informacje ze mam na to 7 dni a poprostu ew odszkodowanie dostane po wskazaniu sprawcy przez sad,sek w tym ze z tego Generali nikt sie nie odzywa i nie moge zglosic tej szkody
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Witam wczoraj zona miala stluczke,ja bylem pasazerem,gosc odmowil przyjecia mandatu,sprawa bedzie kierowana do sadu,czy ktos orientuje sie ile taka sprawa trwa?sprawca ma oc w Generali dzwonilem dzisiaj zeby zglosic szkode a tam najpierw jakas kobieta odbiera i mowi ze wszyscy konsultanci sa zajeci i mam zostawic tel to ktos oddzwonie,po dwoch godz taka sama opcja tel odbiera jakis facet i ta sama gadka,jak zglosic ta szkode,nikt do mnie nie oddzwania,ile wogole mam dni na zgloszenie szkody?
-
[B6 AVF] Zapach spalin po pałowaniu
Moze masz jakas nieszczelnosc wydechu pod maska?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ok bartku,juz wysylam PW,jakby co to mam u siebie w aucie ori pompe pod webasto ale od quattro
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Ta turbawka nie jest p&p jak brd przeczytaj caly temat.
-
[B6 AVF] Niejasna kwestia-co zamiast katalizatora?Prosta rurka czy puszka z rurka wew.?
Ja mam gotowy zamiennik wlasnie taka puszke z rurka w srodku taki mini tlumik http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-i1927454638.html ,spelnia dobrze swoja role ,kata wyciagasz od gory,odkrecasz przy turbinie i za katem,musisz wywalic puszke od filtra powietrza i wtedy wyjdzie.
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu
Tyle ze u mnie po przytrzymaniu wydechu drgania ustaja,tylko nie wiem jak odprezyc wydech.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart jutro wysylam paczke powinna byc w srode bo nadam priorytetem.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ok leci do ciebie
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jakby ktos potrzebowal to mam ori pompke paliwa i przewod paliwowy webasto.
-
[B6 AVF] Wydech wpada w rezonans, spadek mocy
katalizatora nie ma jest zamiennik od gruchota,ze wzmocniona plecionka i nie wiem czy ona nie jest problemem,tzn. moze jest za sztywna.
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu
Tyle ze nie wymienilem samej plecionki tylko dalem zamiennik katalizatora.