Treść opublikowana przez krystian821
-
[B5 AFN] Po wymianie turbo w AFN na AWX słyszalny rezonans, buczenie
Tyle ze u mnie raz buczy a raz nie myslalem ze to moze zalezne jest od otwarcia/zamkniecia EGR ale ostatnio zaslepilem i jest bez zmian.
-
[B5 AFN] Po wymianie turbo w AFN na AWX słyszalny rezonans, buczenie
Moze poprostu caly wydech jest za sztywny i wpada w rezonans?
-
[B5 AFN] Po wymianie turbo w AFN na AWX słyszalny rezonans, buczenie
Ja przy fabrycznym AVF ie tez to odczuwam,dodam ze plecionka nowa na zamienniku zamiast kata,wydech caly,na katalizatorze bylo to samo.
-
Spot Leszno
Pod galeria kicha z parkingiem,a tu gdzie zawsze jest dobrze,pozatym zawsze gdzies mozna podjechac .to co jakies propozycje terminu?
-
Spot Leszno
Jasne ze tak,pozatym mysle ze trzeba ustalac terminy z dwutygodniowym wyprzedzeniem bo tak na szybko to pozniej jest kicha.
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Witam.I mnie niestety dotknol niedawno problem czujnika samopoziomowania,objawy jak u wszystkich blad czujnika oraz napiecie 0.02v,ale dzieki koledze kkam i jego pomocy udalo mi sie zaoszczedzic troche kasy,wyslalem mu czujnik i juz smiga spowrotem w autku a co najwazniejsze dziala jak nowka.Moge smialo polecic kolege jezeli komus przytrafi sie awaria czujnika.
-
[ALL B6] Na odwrót podłączony drugi akumulator-co może się stać?
Mi tez to sie kiedys zdarzylo dzieki jednemu łosiowi od ktorego pożyczałem prad ale pozatym,ze moj aku calkowicie sie rozladowal to nic innego sie nie stalo,wg mnie padl do konca akumulator u ciebie.nawiasem mowiac tez 2 razy rozladowal mi sie akumulator i nie wiedzialem od czego az za 3 razem zauwazylem swiecace caly czas swiatla stopu,zaciol sie wlacznik swiatel stopu az tylnie lampy byly cale gorace(po calej nocy swiecenia w garazu).
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
zamiennik od gruchota to nie strumienica tylko cos na wzor dp z malutkim tlumikiem sam jezdze juz od dluzszego czasu na takim wynalazku i jest ok.
-
Spot Leszno
No i znowu bylismy tylko we 2 a reszta gdzie
-
Spot Leszno
Ja moge tylko ok 17 bo do 16 w pracy.
-
Spot Leszno
Mi tez chociaz nie powiem ze sobota bardziej bo w piatek do 16 w pracy
-
Spot Leszno
Jak cos sie szykuje to oczywiscie jestem
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Dzieki.Czyli mam cala instalacje ori tylko brakuje mi przekaznika.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Dobra robota Bartku czy to co widac na zdjeciu to zawor od servotronica ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek jakim olejem zalales bo jutro mam w planie wymiane.
-
[ALL B6] Czy można tak jeździć?
Jezeli juz to i jedno i drugie sam bede rezal na razie zbieram finanse
-
Spot Leszno
I znowu kicha bylo nas tylko 2
-
Spot Leszno
Tutaj tez burza i leje
-
Spot Leszno
Ja tez wpadne jak zawsze
-
[ALL B6] Zarysowane drzwi - kosztorys - niech ktos pomoże
Wedlug mnie powinni policzyc ori czesci a nie jakies zamienniki a kwota robocizny blacharza i lakiernika smiech na sali.
-
[ALL B6] Czy można tak jeździć?
Tyle ze ja soft juz mam zmieniony,i nie wiem czy nic sie nie bedzie dzialo na tym sofcie?
-
[ALL B6] Czy można tak jeździć?
Nic sie nie wysypie?nie bedzie kopcil jak smok?
-
[ALL B6] Czy można tak jeździć?
Witam,mam pytanie,chce wymienic turbo w moim avf na turbo z brd i tutaj mam pytanko,czy moge jakis czas jezdzic na takim setupie,bez korekty softu i fmic,mam program robiony w ecuproject na 170 KM.
-
[ALL] Turbo BRD
Male pytanko,mam zrobiony program u patryka z ecuproject,czy jezeli zapodam brd do mojego auta to moge jakis czas jezdzic bez korekty softu i wiekszego coolera?
-
Spot Leszno
Jasne ja sie pisze