Treść opublikowana przez krystian821
-
Spot Leszno
Gdzie te fotki
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Masakra jak to przeczytalem to az mi gesia skorka wyszla,wspolczuje tych nerwow i calej tej chorej sytuacji.
-
[B6 AWX] Audi A4-y
Widze ze idziesz z modami ostro a na spota w Lesznie nie wpadles
-
[B6 AWX] Wymiana włącznika świateł
Pewnie inaczej piny sa w przelacznikach powinienes kupic z taka literka jak miales stary.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________Wlacznik z koncowka C jest z b7 wiec na pewno piny sa inaczej[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________tutaj masz rozpiske wszystkich pinow http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
A czy gt22 tez podchodzi p&p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spot Leszno
Ja tez tak za 20 min wyjezdzam.[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 17:10_________________________________________________Spocik maly bo tylko 4 auta ale udany,fajnie bylo pogadac o naszych furkach.- Spot Leszno
Mam nadzieje ze nie bedzie padac.nareszcie jest tu jakis ruch- Spot Leszno
Tak wiec pierwszy spot w Lesznie sobota 23.07 godz 18 parking kolo hali sportowej Trapez od strony trasy poznan-wroclaw zapraszamy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spot Leszno
Proponuje sobote kolo trapezu.w Boszkowie bedzie kicha z zaparkowaniem aut.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dopiero dotarlem do domu.Milo bylo poznac i dzieki za spota bylo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I ja chyba dzisiaj w koncu dotre.w ktorym miejscu dokladnie sie spotykacie?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka dzisiaj doszla,smialo moge polecic.Dzieki i pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Masz pelna skrzynke nie moge ci odpisac na pw- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam chcialbym zamowic olej do mojego autka i filtry oleju powietrza i paliwa,prosze o pw z wycena i dalszymi instrukcjami.- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Masz racje spojrzalem we wlepke i okazalo sie ze mam 1be nie wiem czemu myslalem ze siedzi bv foto wlepki- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wlasnie ze nie ale srodek s line,zawieszenie tez recaro w srodku a niby po kodzie zwykla wersja[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 21:01_________________________________________________Musze sie w koncu wybrac do ciebie to moze wszystko oblookasz- Spot Leszno
Nareszcie cos sie ruszylo ,teraz tylko trzeba pomyslec nad terminem...- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku a ja w swojej mam i zawieche 1bv i servotronic potwierdone kodami we wlepce ksiazki servisowej o co chodzi- [B6 AVF] Srebrny avancik
Fajne autko- Spot Leszno
Ok jakby co to sie spiszemy jeszcze.- Spot Leszno
Ja zawsze jestem jako pierwszy .... i jedyny :polew:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Da sie to wszystko jakos sprawdzic?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________rozumiem ze do magla musi isc jakis kabel,w ktorym miejscu?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
U mnie wg wlepki jest servo tylko ze kiera caly czas ciezko chodzi moze to pompa wspomagania sie konczy? - Spot Leszno