Treść opublikowana przez krystian821
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam ,szkoda ze spot w niedziele chetnie bym wpadl,a tu d...a bo w niedziele zawsze wyjezdzam do pracy w de
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
czyli jezeli jest kanapa recaro to ma juz wbudowane maty grzejne?
-
[B6 AVF] Basowy odgłos na wys. przednich drzwi - umarł tłumik srodkowy?
Ja mialem podobny problem-wydawalo mi sie ze z pod silnika wydobywa sie basowy dzwiek,sprawdzilem tlumiki,przy okazji wywalenia kata wstawilem zamiennik od gruchota wiec plecionka nowa i dalej buczy,az dzisiaj natknolem sie na puszke filtra powietrza,od strony nadkola ma otwor i w nadkolu tez jest taki sam a w srodku wydaje mi sie ze jest tlumik powietrza,u mnie wlasnie w tym miejscu brakuje jakiejs srubki lub zatrzasku,nie wiem co tam powinno byc i obie czesci nie przylegaja do siebie i wlasnie przez ten otwor w puszce wydobywa sie ten dzwiek.zamontowalem puszke na prowizorke tak zeby otwory szczelnie przylegaly i jest ciszej.
-
[ALL B6] Tylna wycieraczka raz jeszcze.
Witam.Na wstepie zaznacze ze przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem-w moim avancie tylna wycieraczka w pozycji wlaczonej normalnie dziala,tylko podczas spryskiwania nie chce wykonac kilku cykli pod rzad jak powinno byc tylko dalej chodzi w normalnym trybie.w czym moze byc problem?
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Ja juz dzisiaj bylem i jest
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Witam oto wykresy mojego auta po wizycie w EcuProject. Seria: jak widac maly bonusik od fabryki :> no i po modyfikacji : Wynik 170,5 KM i 379 Nm to chyba niezly wynik ,jazda nie ta sama. Prosze o ocene wykresu.
-
[B6 AVF] Zapalajaca sie kontrolka check engine
Dzieki,juz wymieniony
-
[B6 AVF] Zapalajaca sie kontrolka check engine
Witam mam problem przed dwoma dniami zapalila sie kontrolka silnika,po jakims czasie zgasla i bylo ok,dzisiaj powtorka ale juz nie gasnie,vag pokazuje taki bled w 01 engine: 17664-engine coolant temp sensor (g62) open or short to plus p1256-35-10---inermittent.co to moze byc? Ok juz nalazlem czyli walnol czujnik temp cieczy chlodzacej,tylko gdzie go znalezc?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Prosze mnie dopisac.
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Ogien
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Czy grupowy jeszcze trwa i czy chipujecie quattro ( chodzi mi o hamownie)
-
[ALL B6] Brak obrazu TV w navi plus
Tak mam niestety tylko RNS-D.Z tego co wyczytalem z tym bledem to niby jest jakiez zwarcie do masy tylko gdzie???
-
[ALL B6] Brak obrazu TV w navi plus
Witam po przelaczeniu navi w tryb tv obraz tylko sniezy lub pojawiaja sie kolorowe paski,brak mozliwosci wejscia w ustawienia.Vag pokazuje taki blad :00861 connection to navigation computer 007 short to ground-intermittent Czy ktos wie co moze byc nie tak?
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc z elektryką
Zadzwonilem do Bartka i zrobione :> wystarczylo przepiac jeden kabelek i zmienic kodowanie i wszystko smiga.Dzieki Bartek
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc z elektryką
Witam.Mam problem,kupilem audi a4 sline 2003r,od poczatku w aucie swiatla zapalaly sie po przekreceniu kluczyka i na pozycji wlacznika 0,nie dzialalo sciemnianie lusterek i funkcja swiatel auto,oraz clh,postawilem auto do elektryka,lusterka zrobil,ale chyba wpial sie gdzies na krotko bo teraz swieci mi sie na fisie komunikat o przepalonej zarowce,stwierdzil ze winny jest wlacznik swiatel,po telefonie do serwisu i sprawdzeniu nr wlacznika okazalo sie ze jest niby ok,ale dla pewnosci podlaczylem jeszcze dwa inne i na kazdym jest tak samo,w zwiazku z tym poszukuje kogos z wlkp,kto ogarnolby to wszystko.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem a4 s-line i dzieki temu forum mam nadzieje ze znajde wszystkie informacje na temat mojego nowego nabytku.pozdrawiam Krystian