Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian821

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian821

  1. witam ,szkoda ze spot w niedziele chetnie bym wpadl,a tu d...a bo w niedziele zawsze wyjezdzam do pracy w de
  2. czyli jezeli jest kanapa recaro to ma juz wbudowane maty grzejne?
  3. Ja mialem podobny problem-wydawalo mi sie ze z pod silnika wydobywa sie basowy dzwiek,sprawdzilem tlumiki,przy okazji wywalenia kata wstawilem zamiennik od gruchota wiec plecionka nowa i dalej buczy,az dzisiaj natknolem sie na puszke filtra powietrza,od strony nadkola ma otwor i w nadkolu tez jest taki sam a w srodku wydaje mi sie ze jest tlumik powietrza,u mnie wlasnie w tym miejscu brakuje jakiejs srubki lub zatrzasku,nie wiem co tam powinno byc i obie czesci nie przylegaja do siebie i wlasnie przez ten otwor w puszce wydobywa sie ten dzwiek.zamontowalem puszke na prowizorke tak zeby otwory szczelnie przylegaly i jest ciszej.
  4. Witam.Na wstepie zaznacze ze przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem-w moim avancie tylna wycieraczka w pozycji wlaczonej normalnie dziala,tylko podczas spryskiwania nie chce wykonac kilku cykli pod rzad jak powinno byc tylko dalej chodzi w normalnym trybie.w czym moze byc problem?
  5. Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.
  6. Witam oto wykresy mojego auta po wizycie w EcuProject. Seria: jak widac maly bonusik od fabryki :> no i po modyfikacji : Wynik 170,5 KM i 379 Nm to chyba niezly wynik ,jazda nie ta sama. Prosze o ocene wykresu.
  7. Witam mam problem przed dwoma dniami zapalila sie kontrolka silnika,po jakims czasie zgasla i bylo ok,dzisiaj powtorka ale juz nie gasnie,vag pokazuje taki bled w 01 engine: 17664-engine coolant temp sensor (g62) open or short to plus p1256-35-10---inermittent.co to moze byc? Ok juz nalazlem czyli walnol czujnik temp cieczy chlodzacej,tylko gdzie go znalezc?
  8. Czy grupowy jeszcze trwa i czy chipujecie quattro ( chodzi mi o hamownie)
  9. Tak mam niestety tylko RNS-D.Z tego co wyczytalem z tym bledem to niby jest jakiez zwarcie do masy tylko gdzie???
  10. Witam po przelaczeniu navi w tryb tv obraz tylko sniezy lub pojawiaja sie kolorowe paski,brak mozliwosci wejscia w ustawienia.Vag pokazuje taki blad :00861 connection to navigation computer 007 short to ground-intermittent Czy ktos wie co moze byc nie tak?
  11. Zadzwonilem do Bartka i zrobione :> wystarczylo przepiac jeden kabelek i zmienic kodowanie i wszystko smiga.Dzieki Bartek
  12. Witam.Mam problem,kupilem audi a4 sline 2003r,od poczatku w aucie swiatla zapalaly sie po przekreceniu kluczyka i na pozycji wlacznika 0,nie dzialalo sciemnianie lusterek i funkcja swiatel auto,oraz clh,postawilem auto do elektryka,lusterka zrobil,ale chyba wpial sie gdzies na krotko bo teraz swieci mi sie na fisie komunikat o przepalonej zarowce,stwierdzil ze winny jest wlacznik swiatel,po telefonie do serwisu i sprawdzeniu nr wlacznika okazalo sie ze jest niby ok,ale dla pewnosci podlaczylem jeszcze dwa inne i na kazdym jest tak samo,w zwiazku z tym poszukuje kogos z wlkp,kto ogarnolby to wszystko.
  13. Witam.od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem a4 s-line i dzieki temu forum mam nadzieje ze znajde wszystkie informacje na temat mojego nowego nabytku.pozdrawiam Krystian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.