Treść opublikowana przez krystian821
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu
Mam pytanko,caly moj uklad wydechowy jest za mocno naprezony i wpada w rezonans,jest tak tragicznie ze cala buda telepie i buczy jakby tlumik siadl ale po przytrzymaniu wydechu jest spokoj.dodam tylko ze przy okazji wywalenia kata zastosowalem zamiennik od gruchota ze wzmacniana plecionka i nie wiem czy ona nie jest za sztywna.Co zrobic zeby odprezyc uklad,czy wspawanie drugiej plecionki pod autem pomoze?
-
Spot Leszno
Mi nie grzalo jak mi sie zaciol silniczek klapy zimnego powietrza,moze sprawdz czy w klimatronicu nie ma bledow.
-
Spot Leszno
Co tak dlugo trzymaja wam auta mechanicy?moj kuzyn ogarnol by je w 1 dzien.
-
[B6 AVF] Wydech wpada w rezonans, spadek mocy
Witam.Ostatnio moim autem zaczelo dziwnie trzasc,do tego glosniej chodzi,sprawdzilem dzisiaj u znajomego mechanika i okazalo sie ze caly uklad wydechowy jest za mocno naprezony i wpada w rezonans-po przytrzymaniu tlumikow drgania ustaja i wydech cichnie i teraz pytanie-czy przez ten rezonans moze byc minimalny spadek mocy bo wlasnie od czasu kiedy sie to dzieje wydaje mi sie ze auto jest troche slabsze,drugie pytanie-co zrobic z wydechem,czy wspawac w uklad jeszcze jedna siatke pod autem przed tlumikiem srodkowym?[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________Nikt nic nie podpowie
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Szczerze powiem ze w trasie moglo by troszke ciezej chodzic ale za to na parkingu jest Za to pompa siadla i wyje niemilosiernie musze poszukac jakiejs uzywki.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Ja w koncu dostalem przekaznik do b6 i w koncu ciesze sie wspomaganiem bo servotronic bez przekaznika-masakra prawie jak bez wspomagania,jezdzilem tak pol roku,traz tak lekko ze az glupio. jak by ktos potrzebowal to mam kostke do przekaznika,moge oddac za free.
-
Spot Leszno
To co sobota/niedziela?
-
Spot Leszno
Kurde robimy w koncu jakiegos spota czy nie
-
[ALL B6] SAT RC09
I co dzwoniles?co ci powiedzieli gdzies widzialem instrukcje z komendami ale do ich najnowszego systemu wiec do twojego moze nie pasowac.
-
[ALL B6] SAT RC09
a to biale to nie czasem karta gsm? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:15_________________________________________________Zadzwon do nich http://www.meta-system.eu/ oni pewnie beda wiedziec co to bo to ich produkt.
-
[B6 AVF] Dziwne dzwięki podczas skręcania.
Witam.Z pod maski mojego auta ostatnio wydobywaqje sie dziwne dzwieki-podczas skrecania wycie,ale jak skrece na max to slychac klekotanie,czy to pompa czy moze sprzeglo alternatora?objawy sa takie same na biegu jalowym,im wyzsze obroty tym glosniej,dodam jeszcze ze na postoju krece kiera to w pewnym momencie czuje juz opor,a jak rusze to moge jeszcze dokrecic ok pol obrotu.
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
Pompowane fotele przednie A to co???
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Jak jest z tymi przekaznikami,bo wedlug Bartka do b6 musi byc bez literki na koncu.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Kurde myslalem ze z b6 bo szukam przekaznika i myslalem ze masz jakies dojscie.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Servotronica dales z b6 czy b7?
-
Spot Leszno
Moze sobota za tydzien?????????
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Bartek moze ci goscie mieli cos wspolnego w twojej sprawie http://elka.pl/content/view/52700/78/
-
Spot Leszno
:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:00_________________________________________________I znowu nic nie wyszlo
-
Spot Leszno
To co sobota/niedziela???????[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:37_________________________________________________To co jutro tj.niedziela godz 17 pisac kto przyjedzie jak bedzie z 5 osob to mozna sie spotkac.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku a w ktorym miejscu znajduje sie ten sterownik?
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
niestety koszt musi sie zamknac w granicy 600-700 zl[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 21:10_________________________________________________Doradzicie cos?
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
No wlasnie pier.... felgi ma zimowki 15 z praktycznie nowymi oponami.
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
Mam pytanko chce zmienic tarcze 288 i zaciski,ktory zestaw sprawdzi sie lepiej tarcze zimmermann sport i klocki ferodo czy tarcze brembo zwykle i klocki ate ceramic czy w tym rozmiarze szkoda kasy na lepsze hamulce?
-
Spot Leszno
Mi zawsze pasi a numer na pw moge podac
-
[B5 AFN] Po wymianie turbo w AFN na AWX słyszalny rezonans, buczenie
Na postoju przy gazowaniu tez to slychac,czasem podczas jazdy cichnie.