Treść opublikowana przez krystian821
-
Spot Leszno
Ktos jeszcze wleci?????????
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Jasne mozna sie spiknac.
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
Czemu wydluzenie?
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
Wydaje mi sie ze w miare dobrze wstaje i trzyma cisnienie do konca,na 3 dziwnie wyszlo a chwile wczesniej na 3 biegu wychodzilo tak samo jak na 2 http://vaglog.rtnet.pl/krystianszepe_82090.html
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
chcesz podejrzec program?
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
Wlasnie rozmawialem z zona ktora kierowala i musze zrobic nowe logi bo nie wcisnela gazu do oporu. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- nowe logi: Log (0 - 003) Log (0 - 010) na 3 biegu Log (0 - 011) na 2 biegu Log (0 - 011) auto po programie na turbinie avf,obecnie turbo gtb1756vk,egr zaslepiony i zatkany wezyk podcisnieniowy do egra
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
tak to wyglada: Log (0 - 011) Log (0 - 010) Log (0 - 003)
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
Ok.powiedz mi jeszcze tylko logowac wszystkie grupy razem czy kazda osobno?
-
Jak sprawdzić nieszczelność w dolocie?
Witam.mam pytanko jak za pomoca vaga moge sprawdzic czy gdzies delikatnie nie ucieka mi cisnienie w dolocie?
-
Spot Leszno
Ja moge zabrac vaga jak ktos potrzebuje.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Co myslicie o tych ASA dac je na czarno z polerowanym rantem czy zostawic srebrne?
-
Spot Leszno
Ja sie pisze moje auto juz za.... wiec moge wleciec ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 21:50 ---------- To co robimy liste na nastepna sobote?
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Dokladki juz leza w garazu tyl udalo mi sie dorwac z wycieciem na 2 rurki ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Wlaczalem w tel chwile po odpaleniu ale nic nie znajduje.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
To linki ze starego forum nie wiem czemu nie dzialaja ale juz wkleilem na nowo.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Nie mam pojecia bo na razie kasy na soft braklo (w garazu lezy dokladka tyl i przod s-line)
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Doradzcie-kupilem ostatnio takie felgi czy zostawic tak jak jest czyli srebrny srodek czy dac na czarno tylko ranty polerowane zostawic? ---------- Post dopisany 20-04-2012 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:45 ---------- Troszke pod maska sie zmienilo
-
Prosba o pomoc błąd czujnika doładowania.
Dzisiaj zalozylem nowy czujnik -jednak on byl winien teraz wskazania sa prawidlowe.
-
Prosba o pomoc błąd czujnika doładowania.
Witam,ostatnio moje auto po awarii turbiny stalo prawie przez miesiac,teraz juz poskladalem je do kupy i wlozylem turbo gtb1756vk i zaczely sie dziwne rzeczy pojawiac w grupie 11 odczyt z czujnika doladowania mianowicie na luzie po dodaniu gazu do 2000 obr/min pokazuje 2900 za chwile 1200,dodatkowo wywala blad czujnika doladowania ale zapomnialem go zapisac,z pamieci cos w tym stylu (nazwa czujnika)implausible correlation Dodatkowo w czasie jazdy wlaczylem logowanie i widac tam jakie dziwne wartosci pokazywal czujnik.Dzisiaj po podlaczeniu vaga caly czas pokazuje ten sam blad i nie mozna go skasowac a cisnienie na czujniku bez wzgledu na dodawanie gazu pokazuje takie samo jak w grupie 010 cisnienie atmosferyczne,auto czasem przez chwile jedzie normalnie a za chwile pokazuje przeladowanie i tryb awaryjny. log: Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/krystianszepe_81426.html
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Pewnie masz skrzynie 5 a to inna srednica tarczy.
-
Spot Leszno
Jak sie podepnie vaga to bedzie wiadomo ktory czujnik,kostka lub co innego jest winne.ostatnio kasowalem kumplowi wlasnie w b5 mial pod fotelem pasazera luzna kostke.
-
Jaki rozmiar opon do felg 18x8j et 35?
ok dzieki za odpowiedzi
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1 corsa b 2 honda civic V gen 3 alfa 156
-
Jaki rozmiar opon do felg 18x8j et 35?
Witam.jak w temacie jaki rozmiar opon bedzie najlepszy do felgi o wymiarach 18x8 et 35?
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Zobaczymy co bedzie,ponoc od brd sa mocniejsze,zawsze mozna sprzeglo do radzikowskiego oddac na przerobke.
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?