Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian821

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian821

  1. krystian821 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ktos jeszcze wleci?????????
  2. Wydaje mi sie ze w miare dobrze wstaje i trzyma cisnienie do konca,na 3 dziwnie wyszlo a chwile wczesniej na 3 biegu wychodzilo tak samo jak na 2 http://vaglog.rtnet.pl/krystianszepe_82090.html
  3. Wlasnie rozmawialem z zona ktora kierowala i musze zrobic nowe logi bo nie wcisnela gazu do oporu. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- nowe logi: Log (0 - 003) Log (0 - 010) na 3 biegu Log (0 - 011) na 2 biegu Log (0 - 011) auto po programie na turbinie avf,obecnie turbo gtb1756vk,egr zaslepiony i zatkany wezyk podcisnieniowy do egra
  4. tak to wyglada: Log (0 - 011) Log (0 - 010) Log (0 - 003)
  5. Ok.powiedz mi jeszcze tylko logowac wszystkie grupy razem czy kazda osobno?
  6. Witam.mam pytanko jak za pomoca vaga moge sprawdzic czy gdzies delikatnie nie ucieka mi cisnienie w dolocie?
  7. krystian821 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja moge zabrac vaga jak ktos potrzebuje.
  8. Co myslicie o tych ASA dac je na czarno z polerowanym rantem czy zostawic srebrne?
  9. krystian821 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja sie pisze moje auto juz za.... wiec moge wleciec ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 21:50 ---------- To co robimy liste na nastepna sobote?
  10. Dokladki juz leza w garazu tyl udalo mi sie dorwac z wycieciem na 2 rurki ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Wlaczalem w tel chwile po odpaleniu ale nic nie znajduje.
  11. To linki ze starego forum nie wiem czemu nie dzialaja ale juz wkleilem na nowo.
  12. Nie mam pojecia bo na razie kasy na soft braklo (w garazu lezy dokladka tyl i przod s-line)
  13. Doradzcie-kupilem ostatnio takie felgi czy zostawic tak jak jest czyli srebrny srodek czy dac na czarno tylko ranty polerowane zostawic? ---------- Post dopisany 20-04-2012 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:45 ---------- Troszke pod maska sie zmienilo
  14. Dzisiaj zalozylem nowy czujnik -jednak on byl winien teraz wskazania sa prawidlowe.
  15. Witam,ostatnio moje auto po awarii turbiny stalo prawie przez miesiac,teraz juz poskladalem je do kupy i wlozylem turbo gtb1756vk i zaczely sie dziwne rzeczy pojawiac w grupie 11 odczyt z czujnika doladowania mianowicie na luzie po dodaniu gazu do 2000 obr/min pokazuje 2900 za chwile 1200,dodatkowo wywala blad czujnika doladowania ale zapomnialem go zapisac,z pamieci cos w tym stylu (nazwa czujnika)implausible correlation Dodatkowo w czasie jazdy wlaczylem logowanie i widac tam jakie dziwne wartosci pokazywal czujnik.Dzisiaj po podlaczeniu vaga caly czas pokazuje ten sam blad i nie mozna go skasowac a cisnienie na czujniku bez wzgledu na dodawanie gazu pokazuje takie samo jak w grupie 010 cisnienie atmosferyczne,auto czasem przez chwile jedzie normalnie a za chwile pokazuje przeladowanie i tryb awaryjny. log: Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/krystianszepe_81426.html
  16. Pewnie masz skrzynie 5 a to inna srednica tarczy.
  17. krystian821 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jak sie podepnie vaga to bedzie wiadomo ktory czujnik,kostka lub co innego jest winne.ostatnio kasowalem kumplowi wlasnie w b5 mial pod fotelem pasazera luzna kostke.
  18. 1 corsa b 2 honda civic V gen 3 alfa 156
  19. Witam.jak w temacie jaki rozmiar opon bedzie najlepszy do felgi o wymiarach 18x8 et 35?
  20. Zobaczymy co bedzie,ponoc od brd sa mocniejsze,zawsze mozna sprzeglo do radzikowskiego oddac na przerobke.
  21. Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.