-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Co to czesci produkcji ze sa tania niestety to jest prawda robie na produkcji i robimy czesci do silnikow tuleje panewki to wiekszosci marek samochodow i jak czasem patrze ceny czesci sklepowych a to co u mnie w firmie to grosze
-
[B5 AJM] Regeneracja głowicy wysokie koszta wyceny prosze o rade
przyjnajmniej ma doswiadczenie za ktore ty musisz płacic
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zewnatrz ladnie wyglada ale wew to tragedia wstyd:D
-
Siłownia
kiedy stara formuła schock therapy to byla pedarda nie wiem jak teraz ale raz ze schock tylko w treningowki i spokojnie starcza na 2 do 3 miechow zalezy ile kto bierze itd ;-) obecnie biore superpumpa narazie 1 dzien treninowy byl i powiem ze pompa nawet odczuwalna
-
[B5] Moje A4
z ciekawosci spytam ile dałes ? moze byc pw
-
[B6 AVJ] Kupno auta z uszkodzonym silnikiem
nie sugeruj sie cenami na allegro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem nowym uztkownikiem i mam do was prośbe powniewaz chciałbym w niedługim czasie sprawić sobie Audi a4 b5 tdi i teraz mam do osob ktore uzytkują takie auta na auto mam 16-17 tys, rok chciałbym bym zeby był po lifcie czyli 99 jednostka 1,9 tdi i teraz pytanie która lepsza 90 Km z pompą rotacyjną z tego co wiem w tych budach mało co sie dzieje albo prawie nic wytrzymuje dosyc długie dystanse , czy 110 KM tez z pompą rotacyjną lecz juz z dwumasem, i zmiena geometrią turbiny ? wiem ze jest roznica pomiedzy 90 a 110 ale zalezy mi na aucie w ktorym nie bede musiał wkładac zbyt duzych pieniędzy powiedzmy 5 k jak sie cenią u was mechanicy za naprawy, zawieszenie, etc. Pozdrawiam
dawidek89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta