Treść opublikowana przez pawullonn
-
Garwolin i okolice spot........
koledzy ja będę jutro
-
Garwolin i okolice spot........
witam koledzy to o której jutro spocik z chęcią bym wpadł zapoznać się
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
koledzy a jak to jest z silnikiem ajm, można wyciąć ten kat wstawić rurkę i będzie ok?? a jak jest z głośniej chodzi silniczek ??
-
[B5 AJM] MAnetka fis A4 avant 2000 1.9 TDI AJM
a powiedz kolego czy do rocznika 98 i 99 są takie same numery??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie samochodzik mam taki jak w okienku profilowym czy będzie pasować do niego manetka fis z 98r lub 99r oczywiście avant ??
-
[B5 AJM] MAnetka fis A4 avant 2000 1.9 TDI AJM
Koledzy jaki jest numer manetki fis do audi takiego jak w tytule??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dwie wtyczki masz w standardzie, 3 wtyczka służy do bajerów związanych z fisem czyli: spalanie otwarcie poszczególnych drzwi, sterowanie fisem, spalone żarówki, temp zew, rds navi itd. Najważniejsze się podłącza reszte masujesz i nie masz błędów, ja będę to miał robione wkrótce i rozmawiałem z elektrykiem i będę miał spalanie, temp zew, może jak będzie mu się chciało to zrobi do otwarcia poszczególnych drzwi, podpięty rds z oryginalnego radia i wiadomo sterowanie fisem, a reszta zostanie pewnie zmasowana czyli np. spalone żarówki. Inaczej mówiąc co się daje w łatwy sposób podpiąc to podpinasz a resztę masujesz i masz ok
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
musisz kolego nacinać
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
kolego ja mam tak samo zwykły kluczyk bez sterowania radiowego, Niemiec założył sterownik nieoryginalny z pilotem, a teraz właśnie zakupiłem scyzoryk, przełożyłem pastylke z plastikowego klucza serwisowego i jutro do wyrobiuenia grot i scyzor gra z tym że sterowanie jest nadal z nieoryginalnego pilota. Aby zrobić sterowanie radiowe scyzorykiem konieczna jest wymiana pompki od centralnego na taką która obsługuje tą funkcję, lub kupić taki sterownik jak podał kolega krzysaudi , ja będę robił wersję od krzysaudi
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
ale powiedz masz kluczyk który wygląda tak jak na aukcji http://moto.allegro.pl/klucz-kluczyk-audi-a2-a3-a4-a6-faktura-vat-3-przyc-i1784707554.html ??
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
kupiłeś takie samo jak na tej aukcji i pilocik ten pasuje bez przeróbek w miejsce oryginalnego w scyzoryku audi na 3 przyciski?? Bo scyzoryk od vw skody i seata jest troszke inny. Jeśli tak to super sprawa i zamawiam coś takiego
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
Witam koledzy Mam pytanko jestem w trakcie wymiany kluczyka i na dniach będę gp kupował. Chciałbym się zapytać o sterownik do centralnego, ponieważ w moim audi nie ma sterowania radiowego i jest zamontowany przez Niemca nieoryginalny sterownik do centralnego (oryginalny centralny chodzi po kluczyku w zamku włącznie z domykaniem szybek), czy jest jakiś sterownik nieoryginalny z allegro typu scyzoryk którego elektronika będzie pasować do oryginalnego scyzoryka??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a zapytam sie o manetke fis bedzie pasować od auta z 98 avant??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
koledzy mam pytanko bo w najbliższym czasie wręcz na dniach będę przerabiał 1/2 fis na pełnego samochód taki jak w podpisie, licznik będzie zakupiony również poliftowy białe podświetlenie i zegarek cyfrowy i moje pytanie jest odnośnie kluczyków, mam dwa kluczyki zwykłe bez pilotów i jeden serwisowy plastikowy, czy te kluczyki da rade zakodować z nowym licznikiem czy muszę bawić się też w nowe kluczyki??
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
to przekaz mechesowi niech ci zrobi jak moze z rury kwasowej pierwsze zlacze na rorze wydechowej, wymienilem dwumasa,potem oringi,sprawdzilem poduchy,wymienilem plecionke ale dopiero jak wymienilem na dorobione to zlacze to sie uspokoil na wolnych obrotach. oryginalne jest za krotkie i z biegiem lat sie poluzni i juz tego nie dokrecisz. na biegu jalowym zobacz czy ci koncowka wydechu nie telepie Sprawa wygląda tak poszedłem, sprawdziłem i faktycznie telepia końcówki wydechu. Mam robić rozrząd teraz ale w pierwszej kolejności jest dla mnie wyeliminowanie tego ustrojstwa, kurde aż wstyd jak jedzie ktoś ze mną stanąć na światłach bo takie są te drgania, mi osobiście się wydaje że nie jest to dwumasa, bo w poprzednim samochodzie miałem walniętą dwumase to jak sprzęgło wcisnąłem to było ok, a tu nic Czy wcisniete czy nie- efekt taki sam czyli telepanie :/
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
przekaże to mechanikowi w poniedziałek i mam nadzieje że wyeliminuje to po najtańszych kosztach Dziękuję za odp i Pzdr Jak się wyjaśni to napisze co i jak
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
Koledzy jedna usterka z turbo wyjaśniła się, pojawiła się kolejna, Na wolnych obrotach drga buda, silnik nie faluje i nie ma tych drgań co są na budzie, jak wyłączam go, to mocno zarzuca samochodem, nie zależnie czy sprzęgło wciśnięte czy nie objawy są takie same, jak jade nie ma drgań tylko jak stoje na wolnych obrotach to trzęsie samochodem. Byłem już u mechanika sprawdził poduszki i stwierdził że są ok, podejrzewa dwumase, w silniku nie ma błędów, w kanale 13 pompki maja pomiary od -0,45 do -0,06 czyli w normie ale takie były od kiedy kupiłem samochód. Koledzy pomóżcie bo wydatek rzędu 1400 na dwumase z robocizna mnie przeraża :/
-
[B5 AJM] Problem z przeładowaniem
Sprawa się wyjaśniła, zaworek N75 i samochód wyrywa do przodu
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
Ja kupiłem xenony 6000k, i praktycznie po 3 dniach użytkowania już zamówiłem 4300k, zdecydowanie lepsza widoczność i faktycznie jak koledzy mówią lepsza widoczność w deszczową pogodę
-
[B5 AJM] Problem z przeładowaniem
W czwartek jadę do mechanika bo w najbliższych 2 dniach nie mogę. Najważniejsze dla mnie jest to czy czeka mnie regeneracja turbo czy coś mniejszego :/
-
[B5 AJM] Problem z przeładowaniem
Witam Miałem ostatnio uszkodzoną rurę od intercoolera wymieniłem i pojawił się nowy problem z przeładowaniem. Jak odpale samochód to mogę jeździć do momentu przekroczenia 120km/h, powyżej następuje odcięcie, przy czym odpalenie ponowne samochodu pozwala jeździć na nowo do momentu 120km/h. Domyślam się, że trzeba sprawdzić zapewne N75, ale mnie interesuje jedna sprawa czy może to oznaczać wymianę turbo??? Czy może się skończyć tylko na czyszczeniu turbo?? Powiedzcie koledzy, wiem że należy zrobić logi ale z doświadczenia co może oznaczać taka awaria jak u mnie??
-
[B5 AJM] Rura do intercoolera
koledzy to jaki jest ten numer w końcu ?? bo z końcówką k wyskakuje mi na gajosie rura za 202.18 a z końcówką c brak towaru.
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika w zakresie 1800-2000 obr/min
czyli czyszczenie turbiny czy regeneracja?? podpiąłem vaga i zczytał mi z silnika : 1 Fault Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - to może być związane z moimi objawami??
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika w zakresie 1800-2000 obr/min
Witam koledzy dziś wracałem wycieczki i zauważyłem że jak przyspieszam to w zakresie 1800-2000 obr/ min silnik na chwilke dostaje jakiegoś przyhamowania tzn jadę i czuję jakby na chwileczkę coś przyhamowało silnik dosłownie jakbym wjechał nagle w kałużę i wyjechał odrazu i dalej ok. nie dzieje się to jak jade na 1, najczęściej na 2, czasami na 3 ale rzadko. Co to może być :/ Rozwiązanie: koledzy co do mojego problemu wyjaśniło się wszystko, mechanik odłączył kabelek od egr i wszystko śmiga jak burza
-
[B5 AHH] Półfis problem
ja mam podobnie kolego, jak zimno świeci pięknie jak ciepło to już lipa :/ może ktoś pomoże