Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawullonn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawullonn

  1. Panowie dawno nie zaglądałem w temacie jak tam kiedy jakiś spocik??
  2. ale masz zmontowaną diode dodatkowo ?? czy podświetlenie przycisku zaczęło Ci migać?? jeśli masz wariant 1 to może masz alarm i tu jest winowajca...
  3. no to czekamy teraz na pozycje w sklepie
  4. no myślę że dojdzie do tego i to może już niedługo
  5. no to sie Panowie zbierzemy i robimy grupowe zamowienie bo te rami są super hiper i fajnie wygladaja bo nie sa swiecace tylko matowe
  6. daj znać jak coś będziesz wiedział
  7. poszukuje takich samych ramek - są można takie kupić??
  8. chromy out no i lampy przód inne poza tym
  9. a po co do wzmacniacza ?? i z wzmacniacza do licznika?? to chyba coś nie halo
  10. hmm ale w golfie iv jak zamykalem kluczykiem czy radiowo scyzorykiem to zawsze mrygały, i dziwi mnie to że audi nie ma tego może mam coś źle w kodowaniu??
  11. no właśnie u mnie też w kostce od radia są kabelki do fisa ale gdzie one potem lecą??
  12. ja dopiero w piątek ale dam znać odrazu [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:03_________________________________________________no witam Panowie takie mam kodowanie w 35 software coding 04609 WorkShop Code 06325 to jak mam zakodować żeby te kierunki chodziły??
  13. ehh u mnie tez się lampy trzęsą, dwumas ok, korekcje pompek super, sprawdzali wydech powiedzieli że jest ok, a i poduszki tez super wiec rece mi już opadają, o której rurze dariodario mówisz??
  14. o ile sie nie myle to vag k line pojdzie na vcds
  15. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:27_________________________________________________jak wyłączy to i dioda zbędna
  16. to je wyłącz
  17. jeśli mogę tak napisać to zwróć się z tą prośbą do chlopaków z forum golfa powiem Ci podobnie jak na naszym forum strasznie pomocni, zreszta widzialem chyba nawet jednego na naszym forum, ja mając golfa korzystałem z dobrych ich rad i było
  18. w zeszłym tygodniu dołączyłem do szczęśliwego grona osób z przerobiony licznikiem na pełen fis i muszę powiedzieć że super się prezentuje a mod kolejny zaliczony do udanych dariodario ogarnąłeś temat??
  19. ogrzewanie to działa i było montowane w wersjach bez sterowania radiowego, tak jest napisane w instrukcji od naszych a4
  20. kurde jak patrze na ten temat to wszystko fajnie się czyta ale gorzej idzie z wykonaniem tego :/ chyba ja osobiście bym dał do mechanika i żeby on robił, nie ukrywam że turbo mnie przeraża
  21. moja a4 jak przyjechała od zachodniego sasiada miala założone 15 calowe 205/60/15 opony z bieżnikiem V teraz ma 16 cali 205/55/16 Michelin Energy Savery i uważam że bardziej szumią te opony od 15 z V
  22. ja za dobicie klimy zaplacilem 80 zl a odgrzybianie dostałem w prezencie od firmy znajomy mechanik
  23. kurcze nie wiedziałem że można takie coś kupić, to na zapas sobie zamówie i ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.