Treść opublikowana przez pawullonn
-
Garwolin i okolice spot........
Panowie dawno nie zaglądałem w temacie jak tam kiedy jakiś spocik??
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam wymiatasz
-
[ALL B5] Mrygająca czerwona dioda w przeciwmgielnych
ale masz zmontowaną diode dodatkowo ?? czy podświetlenie przycisku zaczęło Ci migać?? jeśli masz wariant 1 to może masz alarm i tu jest winowajca...
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
no to czekamy teraz na pozycje w sklepie
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
no myślę że dojdzie do tego i to może już niedługo
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
no to sie Panowie zbierzemy i robimy grupowe zamowienie bo te rami są super hiper i fajnie wygladaja bo nie sa swiecace tylko matowe
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
jestem za
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
daj znać jak coś będziesz wiedział
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
poszukuje takich samych ramek - są można takie kupić??
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
chromy out no i lampy przód inne poza tym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a po co do wzmacniacza ?? i z wzmacniacza do licznika?? to chyba coś nie halo
-
[B5 AJM] Centralny zamek a sygnalizacja kierunków
hmm ale w golfie iv jak zamykalem kluczykiem czy radiowo scyzorykiem to zawsze mrygały, i dziwi mnie to że audi nie ma tego może mam coś źle w kodowaniu??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no właśnie u mnie też w kostce od radia są kabelki do fisa ale gdzie one potem lecą??
-
[B5 AJM] Centralny zamek a sygnalizacja kierunków
ja dopiero w piątek ale dam znać odrazu [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 00:03_________________________________________________no witam Panowie takie mam kodowanie w 35 software coding 04609 WorkShop Code 06325 to jak mam zakodować żeby te kierunki chodziły??
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
ehh u mnie tez się lampy trzęsą, dwumas ok, korekcje pompek super, sprawdzali wydech powiedzieli że jest ok, a i poduszki tez super wiec rece mi już opadają, o której rurze dariodario mówisz??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
o ile sie nie myle to vag k line pojdzie na vcds
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:27_________________________________________________jak wyłączy to i dioda zbędna
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to je wyłącz
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
jeśli mogę tak napisać to zwróć się z tą prośbą do chlopaków z forum golfa powiem Ci podobnie jak na naszym forum strasznie pomocni, zreszta widzialem chyba nawet jednego na naszym forum, ja mając golfa korzystałem z dobrych ich rad i było
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w zeszłym tygodniu dołączyłem do szczęśliwego grona osób z przerobiony licznikiem na pełen fis i muszę powiedzieć że super się prezentuje a mod kolejny zaliczony do udanych dariodario ogarnąłeś temat??
-
[ALL B5] Do czego ta wtyczka?
ogrzewanie to działa i było montowane w wersjach bez sterowania radiowego, tak jest napisane w instrukcji od naszych a4
-
[B5 AJM] Wykręcenie EGR i Turbo
kurde jak patrze na ten temat to wszystko fajnie się czyta ale gorzej idzie z wykonaniem tego :/ chyba ja osobiście bym dał do mechanika i żeby on robił, nie ukrywam że turbo mnie przeraża
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
moja a4 jak przyjechała od zachodniego sasiada miala założone 15 calowe 205/60/15 opony z bieżnikiem V teraz ma 16 cali 205/55/16 Michelin Energy Savery i uważam że bardziej szumią te opony od 15 z V
-
[ALL B5] Koszt servisowania
ja za dobicie klimy zaplacilem 80 zl a odgrzybianie dostałem w prezencie od firmy znajomy mechanik
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant
kurcze nie wiedziałem że można takie coś kupić, to na zapas sobie zamówie i ja