Treść opublikowana przez pawullonn
-
[A4 B5] Słabo działające ogrzewanie szyby
powiem Ci że w moim polifcie szybko się nagrzewa tylnia szyba, tzn mam zaparowaną szybę myk włączniczek i w ciągu minuty już widzę znikający szron/pare po bokach
-
[B5 AJM] Centralny zamek a sygnalizacja kierunków
Powiem Ci że sporo poliftów nie miało radiowego sterowania ale to się zmieni przynajmniej w moim przypadku
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
w sobote mam zamiat zrobić bezpośrednie podpięcie pod aku, zobaczymy jak będzie chodzić, na pewno napisze
-
[B5 AJM] Centralny zamek a sygnalizacja kierunków
Witam Furmanka to A4 2000r centralny bez pilota oryginał, i pytanie mam odnośnie tego czy w momencie przekręcenia kluczykiem w zamku w pozycje zamknij powinny mrygnąc kierunki i analogicznie do funkcji otworz?? Bo nie ukrywam że byłem przyzwyczajony do tego w poprzedniej furmance a w a4 nie mam tego, można to jakoś włączyć??
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
śliczny idzie na
-
[ALL B5] Klapa USA do b5 ?
ta biała
-
[B5 AJM] Zamiast malowania okleina ?
powiem Wam Panowie że w Warszawie coraz więcej można zobaczyć tego typu oklein, i wygląda to super, dzis widziałem takie dwa samochodziki i wyglądają inaczej (w pozytywnym znaczeniu)
-
[B5 AVG] Uszczelka przyszybowa
no powiem Ci że strasznie Ci odstaje ta uszczelka u mnie w polifcie odstaje delikatnie, wiem że powinna przylegać, ale uważam że ta rzecz się audi nie udała. Musisz poprawić bo strasznie dużo wody będzie się ładować prze tą szpare
-
[ALL B5] Warto założyć?
kolego nie ładuj się w canve poczekaj do gwiazdki i zobaczysz jakie okazje się będą sypać tzn już na początku grudnia, wtedy można super sprzęt wyrwać w super kasie, bierz coś markowego takiego jak ma Kowi super wygląd i funkcje, ramke do takiego radnia możesz zakupić na allegro, nie jest tania i z tego co Kowi87 mówił to nie pasuje p&p tylko coś trzeba podciąć ale niech mistrz się wypowie:D
-
[B5 1Z] Dziwny zapach
wyeliminuj wyciek z nagrzewnicy ja w poprzednim aucie tez tak mialem i w odpowiednim momencie wyeliminowalem bo jak dluzej tak by było to smrodek straszliwy bym mial
-
[B5 1Z] Dziwny zapach
no to masz odpowiedź
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
no i musimy powtórzyć tego spota
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie rób dekorów na czarno, tak powinien flokati obkleić dopiero to były by włochy nie Piotrek i jedyny na forum z czymś takim
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No sufit mowiles ostatnio o czarnym suficie ale powiem Ci ze pojechales po bandzie
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
nie, dostałem je w prezencie więc zamontowane są
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
zgadza się wielkie podziękowania
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
Obniżone zawieszenie będzie, tylko tak jak pisałem muszą mi poprawić wjazd, bo na zjazdach lawetowych musiałbym zjeżdżać
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
muszę przyznać że po oględzinach furek Adama - armistead i Piotrka - Kowi87 nie mogłem spać bardzo w nocy i potwierdzam jestem podatny na zarażenie planów jest dużo i będą realizowane, ja dopiero zaczynam więc będą kolejne kroki do przodu.
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
Witam Na forum jestem od marca, ale moja a4 przyjechała z Niemiec z serwisu Audi w kwietniu i od tej pory zaczęła się zabawa Jest to Audi A4 Avant 1.9 TDI AJM rocznik 2000 Jestem pierwszym właścicielem w Polsce i jakoś dopiero odważyłem się opublikować moje maleństwo na forum Z wyposażenia: - 4x poduszka - 2x elektryczne szyby przód - elektryczne i podgrzewane lusterka - ASR - climatronic - 1/2 fis jeśli to można tak nazwać - podgrzewane spryskiwacze przedniej szyby - 15 calowe felgi alu na zimę 16 calowe lato - komplet kluczy - pakiet oświetlenia Tak samochodzik wyglądał po przywiezieniu z Niemiec u mojego kuzyna Wykonane przeróbki: - demontaż gwintu (nie mogłem wyjechać z podwórka mimo podwyższenia na maxa) nowe amorki i sprężyny - wymiana lamp tylnich na oryginalne nie przyciemniane - montaż relingów chromowych - wymiana podłokietnika na oryginalny - przeróbka konsoli na 2 din podziękowania dla kolegi qwerty - zakup 16 calowych felg + opony Michelin - wymiana suba w bagażniku - wymieniony mieszek i gałka na wersje z sline - zamontowany pełny fis - zamontowany tempomat - radyjko symphony - scyzoryk Aktualizacja 29.12.2012 - zakup nowych dywaników - zakup zestawu hid który nie sieje - żółte halogeny - zastąpione dziennymi okrągłymi - kierownica trójramienna w skórce s-line - zmienione radyjko na stacje multimedialna Pioneer 2din - zmiana radyjka CB na Unidena i nowa antenka CB - zamontowane Bixenony wykonane przez kolegę qwerty Naprawy aktualizacja 29.12.2012: -- rozrząd kompletny filtry i olej motul paski altka i klimy -- akumulator Varty -- wymieniony termostat i czujnik temperatury cieczy -- wymieniona rura od intercoolera :/ oryginalna nóweczka z ASO -- klocki tył -- uszczelka pokrywy klawiatury -- serwis klimatyzacji nabicie wymiana wentylatora i czujnika klimy -- wyeliminowanie błędu zużycia przednich klocków -- wymiana uszczelek w silniku i hydraulicznych popychaczy -- czyszczenie turbiny logi i wszystko śmiga jak nówka sztuka -- wymiana oleju i filtrów na bieżąco co 10 tys kilometrów więc o tym się nie wspomina Plany na przyszłość: - nowy gril - kubełki w materiale lub skóra jak się trafi coś fajnego :gwizdanie: - po planowanej przebudowie mojej ulicy i chodnika - zrobili za wysoki podjazd pod moją bramą planowane obniżenie a jak narazie musowo musi stać jak jest - wymiana sprzętu audio - wymiana końcówek wydechu - wizyta u lakiernika - polerka - oringi na zegary najlepiej matowe jak w a6 ale w praniu wyjdzie Na chwilę obecną to było by na tyle wszystko będzie się rozwijać Zakupy od kolegi Dzik Na obecną chwilę Aktualizacja czyli dzienne w miejscach halogenów bixenony i nowości we wnętrzu
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
witam Popieram Piotrka, N8 + android i myślę że nokia powróciłaby na szczyty na których kiedyś była. Jeśli chodzi o użytek telefonu do internetu to uważam że android jest bajka, sam używam go i nie zmienie na tel inny, a żeby nie być goło słownym to wspólpracuje z komisem- serwisem telefonów komórkowych i miałem w życiu nie jeden tel i uważam że android wymiata, oczywiście android w telefonie typu hts desire i w góre galaxy s i w góre, mając te telefony zaczyna się zabawa, a to co kolega napisał że co drugi dzień ładowanie, android jest systemem który do pełnej użyteczności wymaga dostępu do internetu, u mnie tel ma dostęp 24h do internetu mobilnego + wifi to ładuję go codziennie, więc coś za coś.
-
[B5 AHH] I,9 TDI Odwadnianie filtra paliwa
kolego ja powiem szczerze że raz na rok przed zimą lepiej wymienić, nie jest to wielki koszt. Ja robię tak co roku, a mój znajomy miał problem raz z odpaleniem przez filtr paliwa w zimę, przymarzła woda. Wymieniaj
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwaczami
mój znajomy bierze 40 zl za zestaw oringów na pompowtrysk i za robotę 100-150 zl
-
[B5 AFN] WYCIEK SPOD KLAWIATURY
w mojej a4 też ciekło z pokrywy, mechanik wymienił uszczelkę na nową z ASO i dodatkowo silikon z obu stron, dokręcona kluczem dynamometrycznym. Suca jak na saharze
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Lafayette Ermes + Sirio ML-ka naprawdę świetny zestaw i nie szumi ale jest jeden problem po zamontowaniu hid szumi..... ale jeśli ktoś nie masz hida zestaw rewelkaaaaaaaaaaaaa
-
[B5 AJM] Błędne wskazania obrotomierza i prędkościomierza po zmianie licznika
Pelny numer licznika zczytany vag 8D0 920 980 A licznik vdo. pewnie bez pelnego numeru nie dasz wsadu? licznik fis oczywiscie polift[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 07:41_________________________________________________A czy mozna zrobic tak ze wloze tarcze od anglika do tego licznika te z pofzialem mph km i zostawie kodowanie na km diesel bez wgrywania wsadu?? bedzie dobrze pokazywac predkosc i obroty??[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:09_________________________________________________no Panowie wgrany wsadzik kodowanie ponownie na 00140 = gra i buczy