Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawullonn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawullonn

  1. Witam dziś oglądałem podszybie w moim audi i zauważyłem że nie przylega całą długością do szyby tzn ma przerwy w kontakcie z szybą czy to groźna i szkodliwa sprawa tzn będzie mi woda gdzieś przeciekać czy nie?? Chodzi mi konkretnie o ten element
  2. sprawdzilem kodowanie po wejsciu w 17-instruments a potem kodowanie 07 wychodzi mi 5 cyfr 00040
  3. kolego a możesz mi powiedzieć jak wyłączyć ten czujnik bo mam nowe klocki i nie mam potrzeby sprawdzania ich a ten błąd mnie wkurza, proszę powiedz jak to zrobić
  4. nie zmieniałem nic od nowości jak mam ten samochód ten licznik był, nie ma wskazowek skrajnych tzn tych od naladowania akumulatora, i tej od temperatury oleju chyba, ma 1.2 fis,
  5. Witam Jako że to jest mój pierwszy post więc witam wszystkich Mój samochód to audi A4 2000 ajm i problem mam taki jak w tytule temaatu tzn - cały czas pokazuje rezerwę i wskaźnik nie drgnie, tzn gdy włączam zapłon to wskaźnik podnosi się do kropki z rezerwy a kiedy zapłon wyłączam wtedy wskazówka opada poniżej tej czerwonej kropki, reszta wskazówek chodzi dobrze, sprawdziłem vagiem czy pokaże ile jest ropy w baku i pokazuje 0 L, i nie ma błędów w 17 grupie instruments - klocki sa wymienione na tyle i z przodu (z przodu były wymieniane przez Niemca założył sportowe tarcze dziurkowane i sportowe klocki z czujnikami zużycia okładzin, sprawdziłem dziś czy są podłączone wtyczki i są. Poza tym samochód chodzi świetnie, a usterki o których mówię, były od początku, ale nie przejmowałem się tym zbytnio w momencie zakupu bo wiadomo nikt nie sprzeda z pełnym bakiem , a klocki wiadomo rzecz eksploatacyjna. Pomóżcie co zrobić czytałem wiele tematów z czujnikiem poziomu paliwa ale zazwyczaj jest to wskazywanie odwrotne. Mam 1/2 fisa
  6. Witam Wszystkich i Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.